User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
Csata Utcai Általános IskolaB5/B19.09.2013Budapest
Kós Károly Általános IskolaBA3. osztály24.01.2011Csongrad
Fekete István Ált. Isk.BGM3.osztály13.03.2010Szeged
Fodros Ált. Isk.BM3.c.31.03.2010Budapest
NYME Roth Gyula Gyakorló Szakközépiskola és KollégiumBM13.CT07.04.2010Sopron
Arany János Általános Iskola és Nyolcosztályos GimnázíumBP5.c26.03.2014Pest
NYÍRTELEKI ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONTBTE1. a02.05.2011Szabolcs-Szatmar-Bereg
Felsőtárkányi Általános Művelődési KözpontBZ4. osztály28.02.2012Eger
  6. osztály28.02.2012 
  5. osztály28.02.2012 
Lauder Iskola5. Áfonya osztály06.10.2010Budapest
  8. Retina osztály06.10.2010 
Móricz Zsigmond Általános IskolaCAhetedik09.03.2010Pest
  5.16.03.2010 
Kölcsey Ferenc Általános Iskola és ÓvodaCNA6. b28.02.2010Gyor
Gödöllői Waldorf IskolaDDIPGreenPici Szakkör04.03.2010Pest
Makói Általános Iskola, Kertvárosi TagintézményEGötödik08.03.2010Csongrad
  hatodik08.03.2010 
Petőfi Sándor Általános IskolaFI4.D26.07.2010Jasz-Nagykun-Szolnok
Árpád Vezér Általános IskolaFL6.b05.03.2010Hajdu-Bihar
Budai Középiskola műszaki szakközépGG9asz23.10.2010Budapest
Veres Pálné Általános IskolaGG4.osztály16.03.2010Nograd
Kálmán Lajos NOMH Ménteleki IskolájaGH2. osztály09.06.2012Bacs-Kiskun
  4. osztály16.09.2013 
  3. osztály09.06.2012 
  1. osztály16.09.2013 
Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál GimnáziumGI5.z.19.04.2010Budapest
  kisbiró19.04.2010 
Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Gyenesdiás-Várvölgy Közös Fenntartású Nevelési-Oktatási InzézményGIÁ6.a07.03.2010Zala
Ságújfalu Általános IskolaGMM7.25.03.2011Nograd
Klapka György Szakközép-és Szakiskola,Általános Iskola és Speciális SzakiskolaGS7.01.03.2010Jasz-Nagykun-Szolnok
Gádor Általános IskolaGSMalsós ökomunkacsoport18.10.2010Budapest
Erzsébethelyi Álltalános IskolaGV404.11.2012Bekescsaba
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményHA3.b19.10.2010Szeged
Veres Pálné Általános IskolaHMK3. osztály19.03.2010Nograd
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és DiákotthonHN5. oszt10.06.2010Szeged
FVM ASzK, Szakképző Iskola - Mátra Erdészeti, Mezőgazdasági és Vadgazdálkodási Szakképző Iskola és Kollégium10. a20.03.2010Heves
Móricz Zsigmond Általános IskolaK6/b18.04.2014Pest
Zámolyi Csanádi Imre Általános IskolaKA5.09.09.2013Fejer
Bodajki Általános Iskola Nádasdy Tamás TagintézményeKA719.03.2016Fejer
  519.03.2016 
Neumann János Számítástechnikai SzakközépiskolaKAÖko szakkör17.09.2013Budapest
Bodajki Általános Iskola Nádasdy Tamás TagintézményeKA619.03.2016Fejer
SZKTTKözoktatási Intézménye Kossuth Lajos IskolaKBI6.b 201009.03.2010Szeged
Budai Nagy Antal GimnáziumKDZölDÖK12.03.2010Budapest
Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakképző IskolaKE11.B11.09.2018Gyor-Moson-Sopron
Budai Középiskola - gimnáziumKF9dt07.10.2010Budapest
VM-KASZK - Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakképző IskolaKHR11.C04.09.2014Budapest
  10.C04.09.2014 
  12.C04.09.2014 
  9.C04.09.2014 
Munkácsy mihály Általános IskolaKHZ5.b10.10.2011Fejer
ÜFKKI Fontos Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményKHÁüllés 6.b15.03.2010Csongrad
Váci Utcai Ének-Zenei Általános IskolaKJ4.z25.08.2012Budapest
  8.a25.08.2012 
Kölcsey Ferenc Általános IskolaKJBetula csoport18.11.2012Jasz-Nagykun-Szolnok
Veres Pálné Általános IskolaKKE2. 2.25.03.2010Nograd
ELTE TÓK Gyak. Isk. és KözépiskKMABori201027.02.2010Budapest
  Bettina201027.02.2010 
Szepsi Csombor Márton TagiskolaKV5.16.10.2011Borsod-Abauj-Zemplen
  6.16.10.2011 
  7.16.10.2011 
  4.16.10.2011 
  3.16.10.2011 
  2.16.10.2011 
  8.16.10.2011 
  1.16.10.2011 
Szegedi Fekete István Általános IskolaKVMZ6.osztály27.09.2016Szeged
  1. osztály27.09.2016 
Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumKZ9.c24.03.2010Budapest
Herman Ottó TagiskolaKZtanulószobások07.05.2010Budapest
Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumKZ11.c18.03.2010Budapest
  10.c30.04.2010 
  11.b18.03.2010 
Celdömölki Városi Általános Iskola és EPSZLJA"Zöld Őrség" I.14.04.2010Vas
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Tanító- és Óvóképző IntézetLZszte jgypk05.04.2010Csongrad
Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző IskolaLZ11/621.08.2011Fejer
Móra Ferenc ÁMKMGZöld Levelecske Környezetvédő Szakkör23.03.2010Csongrad
  5. a23.03.2010 
Algyői Általános IskolaMM6. osztály24.03.2010Szeged
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapafokú Művészetoktatási Intézmény és Napközi Otthonos ÓvodaNERügyecskék 5.osztály19.10.2010Csongrad
  Elfásultak 7.osztály19.10.2010 
Alternatív Közgazdasági GimnáziumNGlabor15.07.2014Budapest
Gelsei Weöres Sándor Általános IskolaNK4.a17.10.2016Zala
Szegedi Dózsa György Általános IskolaNPM2.a22.08.2016Csongrad
Neumann János EgyetemOAÖkológia22.01.2020Bacs-Kiskun
Herceghalmi Általános IskolaOE7.-8.17.03.2010Pest
  2.15.04.2010 
Németh László Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és ÓvodaPC8.23.03.2010Hajdu-Bihar
  7.23.03.2010 
Zrínyi MiklósPT5.a osztály18.02.2013Pest
  5.c. osztály18.02.2013 
  7.a. osztály18.02.2013 
Lázár Ervin Általános IskolaRBK4.a15.03.2014Budapest
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános IskolaSE4.a15.03.2014Pest
ÁMK Zöldszíves telephelySE3. c (Mohácskák)24.10.2010Bekes
Lorántffy Zsuzsanna Általános IskolaSJ7.o16.03.2010Hajdu-Bihar
Deák Ferenc Általános IskolaSK5.b-szakkörösök19.03.2010Tolna
Kelenvölgyi Általános IskolaSO7.b L03.11.2014Budapest
  7.b F03.11.2014 
Sajószentpéteri Központi Általános IskolaSSKörnyezetvédelmi szakkör 6.o27.09.2015Borsod-Abauj-Zemplen
  Környezetvédelmi szakkör 5.o27.09.2015 
Váci Utcai Ének-Zenei Általános IskolaSVM4.z14.10.2012Budapest
FVM ASzK, Szakképző Iskola - Mátra Erdészeti, Mezőgazdasági és Vadgazdálkodási Szakképző Iskola és Kollégium9. b02.03.2010Heves
  9.d16.03.2010 
Veres Pálné Általános IskolaSÉG6. oszt.11.03.2010Nograd
  5 oszt.11.03.2010 
Szivárvány Egységes Gyógypedagógiai Módszertani IntézményTA8.osztály05.09.2014Nagykanizsa
Bolyai János Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási IntézményTKÁbiológia szakkör22.03.2010Hajdu-Bihar
Budai Középiskola közgazdasági szakközépiskolaTSK9ak23.10.2010Budapest
Herceghalmi Általános IskolaTTA5.28.10.2013Pest
  6.28.10.2013 
Lágymányosi Bárdos Lajos Ált. Isk. és Gimn.TTGC4.z21.10.2010Budapest
Janikovszky Éva Általános Művelődési KözpontTV2.b22.03.2010Baranya
Tiszasziget Kazinczy F.TZ6.21.04.2010Szeged
Veres Pálné Általános IskolaUKZelső21.03.2010Nograd
  ötödik21.03.2010 
Budai - Városkapu iskolaVBÉ7. osztály13.11.2010Pecs
  6. osztály13.11.2010 
KRK Szilády Áron GimnáziumVJ7. A Oláh Tanár Úr01.03.2010Bacs-Kiskun
NYF Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményVL3.d01.03.2010Nyiregyhaza
Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző IskolaVT105.02.2016Fejer
Kosztolányi Dezső GimnáziumWKZ7.a28.02.2010Budapest
Petőfi Sándor GimnáziumZsust.team11.03.2010Budapest
Gönczy Pál Általános IskolaZE6.b.12.03.2010Hajdu-Bihar
SzTE Ságvári Endre Gyak. Ált. Isk.ÖJÖzvegy Judit 1. c 201027.02.2010Csongrad