User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
Celdömölki Városi Általános Iskola és EPSZLJA"Zöld Őrség" I.14.04.2010Vas
Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző IskolaVT105.02.2016Fejer
Szepsi Csombor Márton TagiskolaKV1.16.10.2011Borsod-Abauj-Zemplen
NYÍRTELEKI ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONTBTE1. a02.05.2011Szabolcs-Szatmar-Bereg
Kálmán Lajos NOMH Ménteleki IskolájaGH1. osztály16.09.2013Bacs-Kiskun
Szegedi Fekete István Általános IskolaKVMZ1. osztály27.09.2016Szeged
Szepsi Csombor Márton TagiskolaKV2.16.10.2011Borsod-Abauj-Zemplen
Herceghalmi Általános IskolaOE2.15.04.2010Pest
Veres Pálné Általános IskolaKKE2. 2.25.03.2010Nograd
Szegedi Dózsa György Általános IskolaNPM2.a22.08.2016Csongrad
Janikovszky Éva Általános Művelődési KözpontTV2.b22.03.2010Baranya
Kálmán Lajos NOMH Ménteleki IskolájaGH2. osztály09.06.2012Bacs-Kiskun
Szepsi Csombor Márton TagiskolaKV3.16.10.2011Borsod-Abauj-Zemplen
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményHA3.b19.10.2010Szeged
ÁMK Zöldszíves telephelySE3. c (Mohácskák)24.10.2010Bekes
Fodros Ált. Isk.BM3.c.31.03.2010Budapest
NYF Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményVL3.d01.03.2010Nyiregyhaza
Kálmán Lajos NOMH Ménteleki IskolájaGH3. osztály09.06.2012Bacs-Kiskun
Veres Pálné Általános IskolaHMK3. osztály19.03.2010Nograd
Kós Károly Általános IskolaBA3. osztály24.01.2011Csongrad
Fekete István Ált. Isk.BGM3.osztály13.03.2010Szeged
Erzsébethelyi Álltalános IskolaGV404.11.2012Bekescsaba
Szepsi Csombor Márton TagiskolaKV4.16.10.2011Borsod-Abauj-Zemplen
Lázár Ervin Általános IskolaRBK4.a15.03.2014Budapest
Gelsei Weöres Sándor Általános IskolaNK4.a17.10.2016Zala
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános IskolaSE4.a15.03.2014Pest
Petőfi Sándor Általános IskolaFI4.D26.07.2010Jasz-Nagykun-Szolnok
Kálmán Lajos NOMH Ménteleki IskolájaGH4. osztály16.09.2013Bacs-Kiskun
Veres Pálné Általános IskolaGG4.osztály16.03.2010Nograd
Felsőtárkányi Általános Művelődési KözpontBZ4. osztály28.02.2012Eger
Váci Utcai Ének-Zenei Általános IskolaKJ4.z25.08.2012Budapest
Lágymányosi Bárdos Lajos Ált. Isk. és Gimn.TTGC4.z21.10.2010Budapest
Váci Utcai Ének-Zenei Általános IskolaSVM4.z14.10.2012Budapest
Bodajki Általános Iskola Nádasdy Tamás TagintézményeKA519.03.2016Fejer
Veres Pálné Általános IskolaSÉG5 oszt.11.03.2010Nograd
Móricz Zsigmond Általános IskolaCA5.16.03.2010Pest
Szepsi Csombor Márton TagiskolaKV5.16.10.2011Borsod-Abauj-Zemplen
Herceghalmi Általános IskolaTTA5.28.10.2013Pest
Zámolyi Csanádi Imre Általános IskolaKA5.09.09.2013Fejer
Móra Ferenc ÁMKMG5. a23.03.2010Csongrad
Zrínyi MiklósPT5.a osztály18.02.2013Pest
Munkácsy mihály Általános IskolaKHZ5.b10.10.2011Fejer
Deák Ferenc Általános IskolaSK5.b-szakkörösök19.03.2010Tolna
Arany János Általános Iskola és Nyolcosztályos GimnázíumBP5.c26.03.2014Pest
Zrínyi MiklósPT5.c. osztály18.02.2013Pest
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és DiákotthonHN5. oszt10.06.2010Szeged
Felsőtárkányi Általános Művelődési KözpontBZ5. osztály28.02.2012Eger
Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál GimnáziumGI5.z.19.04.2010Budapest
Lauder Iskola5. Áfonya osztály06.10.2010Budapest
Csata Utcai Általános IskolaB5/B19.09.2013Budapest
Bodajki Általános Iskola Nádasdy Tamás TagintézményeKA619.03.2016Fejer
Tiszasziget Kazinczy F.TZ6.21.04.2010Szeged
Szepsi Csombor Márton TagiskolaKV6.16.10.2011Borsod-Abauj-Zemplen
Herceghalmi Általános IskolaTTA6.28.10.2013Pest
Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Gyenesdiás-Várvölgy Közös Fenntartású Nevelési-Oktatási InzézményGIÁ6.a07.03.2010Zala
Árpád Vezér Általános IskolaFL6.b05.03.2010Hajdu-Bihar
Kölcsey Ferenc Általános Iskola és ÓvodaCNA6. b28.02.2010Gyor
Gönczy Pál Általános IskolaZE6.b.12.03.2010Hajdu-Bihar
SZKTTKözoktatási Intézménye Kossuth Lajos IskolaKBI6.b 201009.03.2010Szeged
Veres Pálné Általános IskolaSÉG6. oszt.11.03.2010Nograd
Szegedi Fekete István Általános IskolaKVMZ6.osztály27.09.2016Szeged
Algyői Általános IskolaMM6. osztály24.03.2010Szeged
Budai - Városkapu iskolaVBÉ6. osztály13.11.2010Pecs
Felsőtárkányi Általános Művelődési KözpontBZ6. osztály28.02.2012Eger
Móricz Zsigmond Általános IskolaK6/b18.04.2014Pest
Bodajki Általános Iskola Nádasdy Tamás TagintézményeKA719.03.2016Fejer
Szepsi Csombor Márton TagiskolaKV7.16.10.2011Borsod-Abauj-Zemplen
Németh László Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és ÓvodaPC7.23.03.2010Hajdu-Bihar
Ságújfalu Általános IskolaGMM7.25.03.2011Nograd
Klapka György Szakközép-és Szakiskola,Általános Iskola és Speciális SzakiskolaGS7.01.03.2010Jasz-Nagykun-Szolnok
Herceghalmi Általános IskolaOE7.-8.17.03.2010Pest
Kosztolányi Dezső GimnáziumWKZ7.a28.02.2010Budapest
Zrínyi MiklósPT7.a. osztály18.02.2013Pest
KRK Szilády Áron GimnáziumVJ7. A Oláh Tanár Úr01.03.2010Bacs-Kiskun
Kelenvölgyi Általános IskolaSO7.b F03.11.2014Budapest
  7.b L03.11.2014 
Lorántffy Zsuzsanna Általános IskolaSJ7.o16.03.2010Hajdu-Bihar
Budai - Városkapu iskolaVBÉ7. osztály13.11.2010Pecs
Szepsi Csombor Márton TagiskolaKV8.16.10.2011Borsod-Abauj-Zemplen
Németh László Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és ÓvodaPC8.23.03.2010Hajdu-Bihar
Váci Utcai Ének-Zenei Általános IskolaKJ8.a25.08.2012Budapest
Szivárvány Egységes Gyógypedagógiai Módszertani IntézményTA8.osztály05.09.2014Nagykanizsa
Lauder Iskola8. Retina osztály06.10.2010Budapest
FVM ASzK, Szakképző Iskola - Mátra Erdészeti, Mezőgazdasági és Vadgazdálkodási Szakképző Iskola és Kollégium9. b02.03.2010Heves
Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumKZ9.c24.03.2010Budapest
VM-KASZK - Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakképző IskolaKHR9.C04.09.2014Budapest
FVM ASzK, Szakképző Iskola - Mátra Erdészeti, Mezőgazdasági és Vadgazdálkodási Szakképző Iskola és Kollégium9.d16.03.2010Heves
Budai Középiskola közgazdasági szakközépiskolaTSK9ak23.10.2010Budapest
Budai Középiskola műszaki szakközépGG9asz23.10.2010Budapest
Budai Középiskola - gimnáziumKF9dt07.10.2010Budapest
FVM ASzK, Szakképző Iskola - Mátra Erdészeti, Mezőgazdasági és Vadgazdálkodási Szakképző Iskola és Kollégium10. a20.03.2010Heves
VM-KASZK - Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakképző IskolaKHR10.C04.09.2014Budapest
Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumKZ10.c30.04.2010Budapest
Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakképző IskolaKE11.B11.09.2018Gyor-Moson-Sopron
Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumKZ11.b18.03.2010Budapest
VM-KASZK - Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakképző IskolaKHR11.C04.09.2014Budapest
Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumKZ11.c18.03.2010Budapest
Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző IskolaLZ11/621.08.2011Fejer
VM-KASZK - Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakképző IskolaKHR12.C04.09.2014Budapest
NYME Roth Gyula Gyakorló Szakközépiskola és KollégiumBM13.CT07.04.2010Sopron
Gádor Általános IskolaGSMalsós ökomunkacsoport18.10.2010Budapest
ELTE TÓK Gyak. Isk. és KözépiskKMABettina201027.02.2010Budapest
Kölcsey Ferenc Általános IskolaKJBetula csoport18.11.2012Jasz-Nagykun-Szolnok
Bolyai János Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási IntézményTKÁbiológia szakkör22.03.2010Hajdu-Bihar
ELTE TÓK Gyak. Isk. és KözépiskKMABori201027.02.2010Budapest
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapafokú Művészetoktatási Intézmény és Napközi Otthonos ÓvodaNEElfásultak 7.osztály19.10.2010Csongrad
Veres Pálné Általános IskolaUKZelső21.03.2010Nograd
Gödöllői Waldorf IskolaDDIPGreenPici Szakkör04.03.2010Pest
Makói Általános Iskola, Kertvárosi TagintézményEGhatodik08.03.2010Csongrad
Móricz Zsigmond Általános IskolaCAhetedik09.03.2010Pest
Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál GimnáziumGIkisbiró19.04.2010Budapest
Sajószentpéteri Központi Általános IskolaSSKörnyezetvédelmi szakkör 5.o27.09.2015Borsod-Abauj-Zemplen
  Környezetvédelmi szakkör 6.o27.09.2015 
Alternatív Közgazdasági GimnáziumNGlabor15.07.2014Budapest
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapafokú Művészetoktatási Intézmény és Napközi Otthonos ÓvodaNERügyecskék 5.osztály19.10.2010Csongrad
Petőfi Sándor GimnáziumZsust.team11.03.2010Budapest
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Tanító- és Óvóképző IntézetLZszte jgypk05.04.2010Csongrad
Herman Ottó TagiskolaKZtanulószobások07.05.2010Budapest
Móra Ferenc ÁMKMGZöld Levelecske Környezetvédő Szakkör23.03.2010Csongrad
Budai Nagy Antal GimnáziumKDZölDÖK12.03.2010Budapest
Neumann János EgyetemOAÖkológia22.01.2020Bacs-Kiskun
Neumann János Számítástechnikai SzakközépiskolaKAÖko szakkör17.09.2013Budapest
SzTE Ságvári Endre Gyak. Ált. Isk.ÖJÖzvegy Judit 1. c 201027.02.2010Csongrad
Veres Pálné Általános IskolaUKZötödik21.03.2010Nograd
Makói Általános Iskola, Kertvárosi TagintézményEGötödik08.03.2010Csongrad
ÜFKKI Fontos Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményKHÁüllés 6.b15.03.2010Csongrad