User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
KRK Szilády Áron GimnáziumVJ7. A Oláh Tanár Úr01.03.2010Bacs-Kiskun
NYF Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményVL3.d01.03.2010Nyiregyhaza
Klapka György Szakközép-és Szakiskola,Általános Iskola és Speciális SzakiskolaGS7.01.03.2010Jasz-Nagykun-Szolnok
FVM ASzK, Szakképző Iskola - Mátra Erdészeti, Mezőgazdasági és Vadgazdálkodási Szakképző Iskola és Kollégium9. b02.03.2010Heves
NYÍRTELEKI ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONTBTE1. a02.05.2011Szabolcs-Szatmar-Bereg
Kelenvölgyi Általános IskolaSO7.b F03.11.2014Budapest
  7.b L03.11.2014 
Gödöllői Waldorf IskolaDDIPGreenPici Szakkör04.03.2010Pest
VM-KASZK - Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakképző IskolaKHR12.C04.09.2014Budapest
  11.C04.09.2014 
  10.C04.09.2014 
  9.C04.09.2014 
Erzsébethelyi Álltalános IskolaGV404.11.2012Bekescsaba
Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző IskolaVT105.02.2016Fejer
Árpád Vezér Általános IskolaFL6.b05.03.2010Hajdu-Bihar
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Tanító- és Óvóképző IntézetLZszte jgypk05.04.2010Csongrad
Szivárvány Egységes Gyógypedagógiai Módszertani IntézményTA8.osztály05.09.2014Nagykanizsa
Lauder Iskola8. Retina osztály06.10.2010Budapest
  5. Áfonya osztály06.10.2010 
Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Gyenesdiás-Várvölgy Közös Fenntartású Nevelési-Oktatási InzézményGIÁ6.a07.03.2010Zala
NYME Roth Gyula Gyakorló Szakközépiskola és KollégiumBM13.CT07.04.2010Sopron
Herman Ottó TagiskolaKZtanulószobások07.05.2010Budapest
Budai Középiskola - gimnáziumKF9dt07.10.2010Budapest
Makói Általános Iskola, Kertvárosi TagintézményEGhatodik08.03.2010Csongrad
  ötödik08.03.2010 
Móricz Zsigmond Általános IskolaCAhetedik09.03.2010Pest
SZKTTKözoktatási Intézménye Kossuth Lajos IskolaKBI6.b 201009.03.2010Szeged
Kálmán Lajos NOMH Ménteleki IskolájaGH2. osztály09.06.2012Bacs-Kiskun
  3. osztály09.06.2012 
Zámolyi Csanádi Imre Általános IskolaKA5.09.09.2013Fejer
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és DiákotthonHN5. oszt10.06.2010Szeged
Munkácsy mihály Általános IskolaKHZ5.b10.10.2011Fejer
Veres Pálné Általános IskolaSÉG6. oszt.11.03.2010Nograd
Petőfi Sándor GimnáziumZsust.team11.03.2010Budapest
Veres Pálné Általános IskolaSÉG5 oszt.11.03.2010Nograd
Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakképző IskolaKE11.B11.09.2018Gyor-Moson-Sopron
Budai Nagy Antal GimnáziumKDZölDÖK12.03.2010Budapest
Gönczy Pál Általános IskolaZE6.b.12.03.2010Hajdu-Bihar
Fekete István Ált. Isk.BGM3.osztály13.03.2010Szeged
Budai - Városkapu iskolaVBÉ6. osztály13.11.2010Pecs
  7. osztály13.11.2010 
Celdömölki Városi Általános Iskola és EPSZLJA"Zöld Őrség" I.14.04.2010Vas
Váci Utcai Ének-Zenei Általános IskolaSVM4.z14.10.2012Budapest
ÜFKKI Fontos Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményKHÁüllés 6.b15.03.2010Csongrad
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános IskolaSE4.a15.03.2014Pest
Lázár Ervin Általános IskolaRBK4.a15.03.2014Budapest
Herceghalmi Általános IskolaOE2.15.04.2010Pest
Alternatív Közgazdasági GimnáziumNGlabor15.07.2014Budapest
Móricz Zsigmond Általános IskolaCA5.16.03.2010Pest
Veres Pálné Általános IskolaGG4.osztály16.03.2010Nograd
Lorántffy Zsuzsanna Általános IskolaSJ7.o16.03.2010Hajdu-Bihar
FVM ASzK, Szakképző Iskola - Mátra Erdészeti, Mezőgazdasági és Vadgazdálkodási Szakképző Iskola és Kollégium9.d16.03.2010Heves
Kálmán Lajos NOMH Ménteleki IskolájaGH4. osztály16.09.2013Bacs-Kiskun
  1. osztály16.09.2013 
Szepsi Csombor Márton TagiskolaKV4.16.10.2011Borsod-Abauj-Zemplen
  5.16.10.2011 
  6.16.10.2011 
  3.16.10.2011 
  7.16.10.2011 
  8.16.10.2011 
  2.16.10.2011 
  1.16.10.2011 
Herceghalmi Általános IskolaOE7.-8.17.03.2010Pest
Neumann János Számítástechnikai SzakközépiskolaKAÖko szakkör17.09.2013Budapest
Gelsei Weöres Sándor Általános IskolaNK4.a17.10.2016Zala
Zrínyi MiklósPT5.a osztály18.02.2013Pest
  5.c. osztály18.02.2013 
  7.a. osztály18.02.2013 
Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumKZ11.b18.03.2010Budapest
  11.c18.03.2010 
Móricz Zsigmond Általános IskolaK6/b18.04.2014Pest
Gádor Általános IskolaGSMalsós ökomunkacsoport18.10.2010Budapest
Kölcsey Ferenc Általános IskolaKJBetula csoport18.11.2012Jasz-Nagykun-Szolnok
Veres Pálné Általános IskolaHMK3. osztály19.03.2010Nograd
Deák Ferenc Általános IskolaSK5.b-szakkörösök19.03.2010Tolna
Bodajki Általános Iskola Nádasdy Tamás TagintézményeKA519.03.2016Fejer
  619.03.2016 
  719.03.2016 
Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál GimnáziumGI5.z.19.04.2010Budapest
  kisbiró19.04.2010 
Csata Utcai Általános IskolaB5/B19.09.2013Budapest
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményHA3.b19.10.2010Szeged
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapafokú Művészetoktatási Intézmény és Napközi Otthonos ÓvodaNEElfásultak 7.osztály19.10.2010Csongrad
  Rügyecskék 5.osztály19.10.2010 
FVM ASzK, Szakképző Iskola - Mátra Erdészeti, Mezőgazdasági és Vadgazdálkodási Szakképző Iskola és Kollégium10. a20.03.2010Heves
Veres Pálné Általános IskolaUKZelső21.03.2010Nograd
  ötödik21.03.2010 
Tiszasziget Kazinczy F.TZ6.21.04.2010Szeged
Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző IskolaLZ11/621.08.2011Fejer
Lágymányosi Bárdos Lajos Ált. Isk. és Gimn.TTGC4.z21.10.2010Budapest
Neumann János EgyetemOAÖkológia22.01.2020Bacs-Kiskun
Bolyai János Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási IntézményTKÁbiológia szakkör22.03.2010Hajdu-Bihar
Janikovszky Éva Általános Művelődési KözpontTV2.b22.03.2010Baranya
Szegedi Dózsa György Általános IskolaNPM2.a22.08.2016Csongrad
Németh László Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és ÓvodaPC7.23.03.2010Hajdu-Bihar
Móra Ferenc ÁMKMG5. a23.03.2010Csongrad
Németh László Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és ÓvodaPC8.23.03.2010Hajdu-Bihar
Móra Ferenc ÁMKMGZöld Levelecske Környezetvédő Szakkör23.03.2010Csongrad
Budai Középiskola műszaki szakközépGG9asz23.10.2010Budapest
Budai Középiskola közgazdasági szakközépiskolaTSK9ak23.10.2010Budapest
Kós Károly Általános IskolaBA3. osztály24.01.2011Csongrad
Algyői Általános IskolaMM6. osztály24.03.2010Szeged
Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumKZ9.c24.03.2010Budapest
ÁMK Zöldszíves telephelySE3. c (Mohácskák)24.10.2010Bekes
Veres Pálné Általános IskolaKKE2. 2.25.03.2010Nograd
Ságújfalu Általános IskolaGMM7.25.03.2011Nograd
Váci Utcai Ének-Zenei Általános IskolaKJ4.z25.08.2012Budapest
  8.a25.08.2012 
Arany János Általános Iskola és Nyolcosztályos GimnázíumBP5.c26.03.2014Pest
Petőfi Sándor Általános IskolaFI4.D26.07.2010Jasz-Nagykun-Szolnok
SzTE Ságvári Endre Gyak. Ált. Isk.ÖJÖzvegy Judit 1. c 201027.02.2010Csongrad
ELTE TÓK Gyak. Isk. és KözépiskKMABori201027.02.2010Budapest
  Bettina201027.02.2010 
Sajószentpéteri Központi Általános IskolaSSKörnyezetvédelmi szakkör 6.o27.09.2015Borsod-Abauj-Zemplen
  Környezetvédelmi szakkör 5.o27.09.2015 
Szegedi Fekete István Általános IskolaKVMZ6.osztály27.09.2016Szeged
  1. osztály27.09.2016 
Kosztolányi Dezső GimnáziumWKZ7.a28.02.2010Budapest
Kölcsey Ferenc Általános Iskola és ÓvodaCNA6. b28.02.2010Gyor
Felsőtárkányi Általános Művelődési KözpontBZ5. osztály28.02.2012Eger
  6. osztály28.02.2012 
  4. osztály28.02.2012 
Herceghalmi Általános IskolaTTA5.28.10.2013Pest
  6.28.10.2013 
Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumKZ10.c30.04.2010Budapest
Fodros Ált. Isk.BM3.c.31.03.2010Budapest