User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
Kálmán Lajos NOMH Ménteleki IskolájaGH4. osztály16.09.2013Bacs-Kiskun
Neumann János EgyetemOAÖkológia22.01.2020Bacs-Kiskun
KRK Szilády Áron GimnáziumVJ7. A Oláh Tanár Úr01.03.2010Bacs-Kiskun
Kálmán Lajos NOMH Ménteleki IskolájaGH3. osztály09.06.2012Bacs-Kiskun
  2. osztály09.06.2012 
  1. osztály16.09.2013 
Janikovszky Éva Általános Művelődési KözpontTV2.b22.03.2010Baranya
ÁMK Zöldszíves telephelySE3. c (Mohácskák)24.10.2010Bekes
Erzsébethelyi Álltalános IskolaGV404.11.2012Bekescsaba
Szepsi Csombor Márton TagiskolaKV1.16.10.2011Borsod-Abauj-Zemplen
  7.16.10.2011 
  6.16.10.2011 
  5.16.10.2011 
  4.16.10.2011 
  3.16.10.2011 
  2.16.10.2011 
  8.16.10.2011 
Sajószentpéteri Központi Általános IskolaSSKörnyezetvédelmi szakkör 5.o27.09.2015Borsod-Abauj-Zemplen
  Környezetvédelmi szakkör 6.o27.09.2015 
Kelenvölgyi Általános IskolaSO7.b F03.11.2014Budapest
Herman Ottó TagiskolaKZtanulószobások07.05.2010Budapest
Kosztolányi Dezső GimnáziumWKZ7.a28.02.2010Budapest
Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumKZ11.c18.03.2010Budapest
  11.b18.03.2010 
  9.c24.03.2010 
  10.c30.04.2010 
Neumann János Számítástechnikai SzakközépiskolaKAÖko szakkör17.09.2013Budapest
Alternatív Közgazdasági GimnáziumNGlabor15.07.2014Budapest
Lágymányosi Bárdos Lajos Ált. Isk. és Gimn.TTGC4.z21.10.2010Budapest
Petőfi Sándor GimnáziumZsust.team11.03.2010Budapest
Kelenvölgyi Általános IskolaSO7.b L03.11.2014Budapest
Lázár Ervin Általános IskolaRBK4.a15.03.2014Budapest
Lauder Iskola8. Retina osztály06.10.2010Budapest
Váci Utcai Ének-Zenei Általános IskolaKJ8.a25.08.2012Budapest
VM-KASZK - Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakképző IskolaKHR10.C04.09.2014Budapest
Budai Középiskola - gimnáziumKF9dt07.10.2010Budapest
Budai Középiskola közgazdasági szakközépiskolaTSK9ak23.10.2010Budapest
Budai Középiskola műszaki szakközépGG9asz23.10.2010Budapest
Budai Nagy Antal GimnáziumKDZölDÖK12.03.2010Budapest
Gádor Általános IskolaGSMalsós ökomunkacsoport18.10.2010Budapest
Váci Utcai Ének-Zenei Általános IskolaKJ4.z25.08.2012Budapest
VM-KASZK - Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakképző IskolaKHR9.C04.09.2014Budapest
  12.C04.09.2014 
Csata Utcai Általános IskolaB5/B19.09.2013Budapest
Váci Utcai Ének-Zenei Általános IskolaSVM4.z14.10.2012Budapest
Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál GimnáziumGIkisbiró19.04.2010Budapest
ELTE TÓK Gyak. Isk. és KözépiskKMABori201027.02.2010Budapest
  Bettina201027.02.2010 
Fodros Ált. Isk.BM3.c.31.03.2010Budapest
Lauder Iskola5. Áfonya osztály06.10.2010Budapest
Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál GimnáziumGI5.z.19.04.2010Budapest
VM-KASZK - Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakképző IskolaKHR11.C04.09.2014Budapest
Szegedi Dózsa György Általános IskolaNPM2.a22.08.2016Csongrad
Makói Általános Iskola, Kertvárosi TagintézményEGhatodik08.03.2010Csongrad
Móra Ferenc ÁMKMG5. a23.03.2010Csongrad
  Zöld Levelecske Környezetvédő Szakkör23.03.2010 
SzTE Ságvári Endre Gyak. Ált. Isk.ÖJÖzvegy Judit 1. c 201027.02.2010Csongrad
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Tanító- és Óvóképző IntézetLZszte jgypk05.04.2010Csongrad
Makói Általános Iskola, Kertvárosi TagintézményEGötödik08.03.2010Csongrad
ÜFKKI Fontos Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményKHÁüllés 6.b15.03.2010Csongrad
Kós Károly Általános IskolaBA3. osztály24.01.2011Csongrad
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapafokú Művészetoktatási Intézmény és Napközi Otthonos ÓvodaNEElfásultak 7.osztály19.10.2010Csongrad
  Rügyecskék 5.osztály19.10.2010 
Felsőtárkányi Általános Művelődési KözpontBZ5. osztály28.02.2012Eger
  4. osztály28.02.2012 
  6. osztály28.02.2012 
Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző IskolaVT105.02.2016Fejer
Zámolyi Csanádi Imre Általános IskolaKA5.09.09.2013Fejer
Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző IskolaLZ11/621.08.2011Fejer
Munkácsy mihály Általános IskolaKHZ5.b10.10.2011Fejer
Bodajki Általános Iskola Nádasdy Tamás TagintézményeKA519.03.2016Fejer
  619.03.2016 
  719.03.2016 
Kölcsey Ferenc Általános Iskola és ÓvodaCNA6. b28.02.2010Gyor
Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakképző IskolaKE11.B11.09.2018Gyor-Moson-Sopron
Bolyai János Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási IntézményTKÁbiológia szakkör22.03.2010Hajdu-Bihar
Németh László Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és ÓvodaPC7.23.03.2010Hajdu-Bihar
  8.23.03.2010 
Gönczy Pál Általános IskolaZE6.b.12.03.2010Hajdu-Bihar
Lorántffy Zsuzsanna Általános IskolaSJ7.o16.03.2010Hajdu-Bihar
Árpád Vezér Általános IskolaFL6.b05.03.2010Hajdu-Bihar
FVM ASzK, Szakképző Iskola - Mátra Erdészeti, Mezőgazdasági és Vadgazdálkodási Szakképző Iskola és Kollégium10. a20.03.2010Heves
 9. b02.03.2010Heves
  9.d16.03.2010 
Petőfi Sándor Általános IskolaFI4.D26.07.2010Jasz-Nagykun-Szolnok
Kölcsey Ferenc Általános IskolaKJBetula csoport18.11.2012Jasz-Nagykun-Szolnok
Klapka György Szakközép-és Szakiskola,Általános Iskola és Speciális SzakiskolaGS7.01.03.2010Jasz-Nagykun-Szolnok
Szivárvány Egységes Gyógypedagógiai Módszertani IntézményTA8.osztály05.09.2014Nagykanizsa
Ságújfalu Általános IskolaGMM7.25.03.2011Nograd
Veres Pálné Általános IskolaSÉG6. oszt.11.03.2010Nograd
  5 oszt.11.03.2010 
 GG4.osztály16.03.2010Nograd
 UKZötödik21.03.2010Nograd
 HMK3. osztály19.03.2010Nograd
 UKZelső21.03.2010Nograd
 KKE2. 2.25.03.2010Nograd
NYF Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményVL3.d01.03.2010Nyiregyhaza
Budai - Városkapu iskolaVBÉ6. osztály13.11.2010Pecs
  7. osztály13.11.2010 
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános IskolaSE4.a15.03.2014Pest
Zrínyi MiklósPT7.a. osztály18.02.2013Pest
  5.a osztály18.02.2013 
  5.c. osztály18.02.2013 
Móricz Zsigmond Általános IskolaCAhetedik09.03.2010Pest
 K6/b18.04.2014Pest
Herceghalmi Általános IskolaTTA6.28.10.2013Pest
  5.28.10.2013 
Arany János Általános Iskola és Nyolcosztályos GimnázíumBP5.c26.03.2014Pest
Gödöllői Waldorf IskolaDDIPGreenPici Szakkör04.03.2010Pest
Herceghalmi Általános IskolaOE7.-8.17.03.2010Pest
  2.15.04.2010 
Móricz Zsigmond Általános IskolaCA5.16.03.2010Pest
NYME Roth Gyula Gyakorló Szakközépiskola és KollégiumBM13.CT07.04.2010Sopron
NYÍRTELEKI ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONTBTE1. a02.05.2011Szabolcs-Szatmar-Bereg
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményHA3.b19.10.2010Szeged
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és DiákotthonHN5. oszt10.06.2010Szeged
Tiszasziget Kazinczy F.TZ6.21.04.2010Szeged
SZKTTKözoktatási Intézménye Kossuth Lajos IskolaKBI6.b 201009.03.2010Szeged
Fekete István Ált. Isk.BGM3.osztály13.03.2010Szeged
Szegedi Fekete István Általános IskolaKVMZ6.osztály27.09.2016Szeged
  1. osztály27.09.2016 
Algyői Általános IskolaMM6. osztály24.03.2010Szeged
Deák Ferenc Általános IskolaSK5.b-szakkörösök19.03.2010Tolna
Celdömölki Városi Általános Iskola és EPSZLJA"Zöld Őrség" I.14.04.2010Vas
Gelsei Weöres Sándor Általános IskolaNK4.a17.10.2016Zala
Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Gyenesdiás-Várvölgy Közös Fenntartású Nevelési-Oktatási InzézményGIÁ6.a07.03.2010Zala