User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
Kolegium Nauczycielskie22anp09.04.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa im. K.MakuszyńskiegoAIV09.10.2013Małopolskie
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoAIG18.02.2010Podkarpackie
Gimnazjum nr 2 im.Marszałka Józefa PiłsudskiegoAkoło biologiczne11.12.2010Łódzkie
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoAIII18.02.2010Podkarpackie
Szkoła Podstawowa nr 35 im Jana Pawła II w SzczecinieA5d06.11.2010Zachodniopomorskie
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoAII18.02.2010Podkarpackie
Gimnazjum nr 8ABiologiczne KołoTerenowe03.03.2011Pomorskie
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoAI18.02.2010Podkarpackie
  VI18.02.2010 
  I13.03.2010 
  V18.02.2010 
  IV18.02.2010 
Muzeum Pałac w WilanowieAedycja 123.10.2010Mazowieckie
MŁiJAgrupa muzealna02.06.2011Mazowieckie
Szkoła Podstawowa im. K.MakuszyńskiegoAV09.10.2013Małopolskie
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w ŻukowieAI G26.03.2010Pomorskie
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoAIIIG18.02.2010Podkarpackie
  IIG18.02.2010 
Szkoła podstawowa i gimniazjum w LucieniuA5a27.03.2010Mazowieckie
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w BytomiuA518.05.2014Śląskie
arturA1c24.02.2010Małopolskie
AgnieszkaAklasa 4b10.03.2010Mazowieckie
University of WarsawABIIIB20.04.2010Mazowieckie
  SP1219.01.2010 
  Vb21.04.2010 
  test26.02.2010 
  Vc21.04.2010 
  Orły04.01.2010 
Szkoła Podstawowa w ŚwierżachACpiąta30.03.2010Lubelskie
  piata30.03.2010 
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w SzczecinieACOSK LOP29.08.2010Zachodniopomorskie
Przyjaciół ZiemiAGV c18.03.2010Lubuskie
  V a18.03.2010 
Gimnazjum nr 18 im. Noblistów Polskich SzczecinAIIkoło biologiczno-ekologiczne26.03.2010Zachodniopomorskie
PG nr 2 im. Adama Jerzego Czartoryskiego w RadomiuAJII G24.03.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 81ALKółko ekologiczne17.03.2010Pomorskie
Zespół Szkół Publicznych w Kliniskach WielkichAMSzkolne Koło LOP15.04.2010Zachodniopomorskie
Zespół Szkolno-Przedszkolny KaliszkiAO222.03.2010Mazowieckie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w KrempachachAPSzkolne Koło Biologiczne03.02.2010Małopolskie
Szkoła Podstawowa nr 319AR1a05.02.2010Mazowieckie
im. Małego KsięciaATgim Ib07.04.2010Podkarpackie
SP 4 przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1 w SzczecinieAWV a27.03.2010Zachodniopomorskie
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Armii KrajowejAW5d09.03.2010Mazowieckie
SP 4 przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1 w SzczecinieAWV c27.03.2010Zachodniopomorskie
  V b27.03.2010 
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Armii KrajowejAW5c09.03.2010Mazowieckie
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGMNAZJALNYCHBI TECHNIKUM LEŚNE08.09.2010Zachodniopomorskie
  I TECHNIKUM HODOWLI KONI08.09.2010 
Szkoła podstawowa i gimniazjum w LucieniuB5b09.04.2010Mazowieckie
S.P. nr31 imienia Lotników PolskichB4B18.03.2010Lubelskie
  5C18.03.2010 
Publiczna Szkola Podstawowa w KlebowieBkoło biologiczne14.03.2010Warmińsko-mazurskie
Zespół Szkół w SulęczynieBIIA25.05.2010Pomorskie
Gimnazjum nr 1 im.Romualda Traugutta w BartoszycachBKoło Biologiczne10.02.2010Warmińsko-mazurskie
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGMNAZJALNYCHBIII TECHNIKUM HODOWLI KONI08.09.2010Zachodniopomorskie
SP 2 im. Romualda TrauguttaBpiąta B28.03.2010Mazowieckie
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGMNAZJALNYCHBII TECHNIKUM HODOWLI KONI08.09.2010Zachodniopomorskie
S.P. nr31 imienia Lotników PolskichB4D24.03.2010Lubelskie
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stefana JaraczaBEV07.04.2010Podkarpackie
DąbroszynBGPierwsza11.03.2010Lubuskie
BPN_OEPBJklasa oep22.02.2010Podlaskie
  klasa muzealna22.02.2010 
  klasa IIa22.02.2010 
V Liceum Ogólnokształcące im. Romualda TrauguttaC1H16.03.2010Mazowieckie
Gimnazjum nr 2 im.Marszałka Józefa PiłsudskiegoDKoło biologiczne11.12.2010Łódzkie
Szkoła Podstawowa nr1 z Oddziałami Integracyjnymi w GołdapiD5 c23.03.2011Warmińsko-mazurskie
Gimnazjum nr 6 im. prof. Władysława Szafera w PłockuDKoło ekologiczne09.04.2010Mazowieckie
Gimnazjum w Budzisławiu KościelnymDMF2a21.01.2010Wielkopolskie
Szkoła Podstawowa nr 35 im Jana Pawła II w SzczecinieDPJD5d Maciek Wojtek Dominik11.04.2010Zachodniopomorskie
  5d Kasia Gosia11.04.2010 
Przedszkole Publiczne nr 2DWOddział III23.03.2010Mazowieckie
SP im. Jana Pawła II w Starej BiałejEVI13.04.2010Opolskie
Publiczne Gimnazjum nr 6 w RadomiuE1 e13.04.2010Mazowieckie
Zespół Szkół w PonikwiESamorząd Uczniowski28.03.2010Małopolskie
Gimnazjum nr 1 im.Romualda Traugutta w BartoszycachEIIIB11.02.2010Warmińsko-mazurskie
Szkoła podstawowa nr 49 VarsoviaE4-529.09.2014Mazowieckie
  402.04.2012 
Szkoła Podstawowa Nr 9EASIe14.02.2010Pomorskie
Zespół Szkół Społecznych nr 2 im. Małego KsięciaEBV b01.04.2010Podkarpackie
  III b01.04.2010 
Zespół Szkół Nowe MiastoEFKoło LOP27.02.2011Mazowieckie
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w BrzeguEKklasa Va05.05.2010Opolskie
ZST RadomEM3tmta21.04.2010Mazowieckie
SP 4 im. WOP KostrzynENV c01.05.2010Lubuskie
ZS Nr 53 im. S. SempołowskiejES2 g15.11.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa Nr 307 im. Króla Jana III SobieskiegoETKoło przyrodniczo - ekologiczne07.04.2010Mazowieckie
L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy BarbosyEZklasa I E06.03.2010Mazowieckie
  klasa II C06.03.2010 
Szkoła podstawowa i gimniazjum w LucieniuG5b09.04.2010Mazowieckie
Zespół szkoły podstawowej i gimnazjumGvb09.04.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Jana Matejki w KoszalinieG45d06.04.2011Zachodniopomorskie
Zespół Szkół nr 2 w GarwolinieHIV c11.10.2010Mazowieckie
  VI b11.10.2010 
  VI a11.10.2010 
  IV d11.10.2010 
Szkoła Podstawowa nr2 im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Gimnazjum nr 2 im. Św. HieronimaHGklasa IV27.03.2011Mazowieckie
  klasa VI27.03.2011 
  klasa V27.03.2011 
Publiczne Gimnazjum im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ZdzieszowicachHNbiopomocni14.04.2014Opolskie
Gimnazjum Nr 27HS3c29.03.2010Zachodniopomorskie
  1a29.03.2010 
  2c29.03.2010 
  1c29.03.2010 
Zespół Szkół im.Jana Pawła II w KolnieIGrupa 129.03.2010Warmińsko-mazurskie
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w LucieniuIV06.05.2010Mazowieckie
225 im Józefa GardeckiegoII b06.03.2010Mazowieckie
Zespół Szkolno-PrzedszkolnyII a13.04.2010Podlaskie
Zespol Szkolno Przedszkolny w BiałowieżyIkoło biologiczne07.05.2010Podlaskie
XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa HerbertaIklasa 1F19.10.2010Mazowieckie
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w LucieniuIIII06.05.2010Mazowieckie
225 im Józefa GardeckiegoII a06.03.2010Mazowieckie
  I c06.03.2010 
  II a06.03.2010 
  II c06.03.2010 
  II b06.03.2010 
  III a06.03.2010 
Szkoła Postawowa nr 267I,CŚwietliczaki10.03.2010Mazowieckie
  I, II24.03.2010 
XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców WarszawyIWklasa 2a14.11.2011Mazowieckie
Gimnazjum nr 4 im. Władysława BroniewskiegoSzkolne Koło Ekologiczne15.03.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa im. Floriana CeynowyJklasa freinetowska08.04.2010Pomorskie
Publiczne Gimnazjum nr 2 im.Św.S.KostkiJIA24.10.2012Mazowieckie
  IIIA24.10.2012 
Szkoła Podstawowa w Czarnym BorzeJpierwsza a29.04.2010Dolnośląskie
Zespół Szkolno-PrzedszkolnyJ4c25.02.2010Podlaskie
Zespuł szkoly podstawowej i gimnazium w lucieniuJ5b09.04.2010Mazowieckie
Zespół Szkolno-PrzedszkolnyJ5a22.02.2010Podlaskie
  5c24.02.2010 
Szkoła podstawowa nr 49 VarsoviaJ4A11.04.2012Mazowieckie
Zespół Szkolno-PrzedszkolnyJ4c25.02.2010Podlaskie
Zespół Szkół Ogólnokształcących w JaworzeJkoło biologiczne28.02.2010Dolnośląskie
  3e23.03.2010 
Publiczne Gimnazjum nr 6 w RadomiuJ1e21.04.2010Mazowieckie
PlaterkiJKoło przyrodnicze04.10.2012Mazowieckie
Szkola Podstawowa w BeldowieJIV24.11.2010Łódzkie
szkoła podstawowa im. Ryszarda WyrzykowskiegoJIV23.11.2010Łódzkie
Szkoła Podstawowa nr 10Jpiąta d07.04.2010Podkarpackie
sp9JD5b09.03.2010Warmińsko-mazurskie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w GoleniowieJGKoło Przyrodnicze08.04.2011Zachodniopomorskie
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w ŻukowieJKI a24.03.2010Pomorskie
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Wybrzeża w ŻukowieJLkółko turystyczne16.04.2010Pomorskie
ProfilowanaJNV Biologiczna27.02.2010Podlaskie
  Va27.02.2010 
Szkoła Podstawowa im. Floriana CeynowyJSKoło Młodych Ekologów31.03.2010Pomorskie
PlaterkiJW5c14.04.2010Mazowieckie
  5 a05.03.2010 
  4 a05.03.2010 
Szkoła Podstawowa nr 319K2d31.03.2011Mazowieckie
Szkoła Podstawowa im.Ojca Świętego Jana Pawła IIKIV09.10.2013Małopolskie
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. MakuszyńskiegoKIV A24.01.2011Zachodniopomorskie
Szkoła Podstawowa im.T.Kotarbińskiego w BudzyniuKSKLOP11.04.2011Wielkopolskie
Kolegium NauczycielskieKII Bn09.04.2010Mazowieckie
  II Bn09.04.2010 
Gimnazjum nr. 31KI b29.04.2011Zachodniopomorskie
  I a29.04.2011 
Szkoła Podstawowa im.Ojca Świętego Jana Pawła IIKV09.10.2013Małopolskie
Gimnazjum nr 1 im.Romualda Traugutta w BartoszycachKI b13.04.2010Warmińsko-mazurskie
Zespół szkoły podstawowej i gimnazjumK5b09.04.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. MakuszyńskiegoKIV C18.04.2011Zachodniopomorskie
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w SzczecinieKklasa 4a lop09.09.2010Zachodniopomorskie
  klasa 4a polski09.09.2010 
Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku DużymKIII30.05.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w SzczecinieKklasa 4a religia09.09.2010Zachodniopomorskie
  klasa 4a angielski09.09.2010 
  klasa 4a przyroda09.09.2010 
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w RadomiuK55b30.03.2010Mazowieckie
Liceum ogólnokształcące LVI im. Witolda PileckiegoKBklasa BG26.04.2021Mazowieckie
Szkoła podstawowa im.Benito JuarezaKB4b22.03.2011Mazowieckie
  6b22.03.2011 
Zespoł Szkółnr1 w WiśleKGszósta02.06.2010Śląskie
  piąta02.06.2010 
  czwarta02.06.2010 
Sp.2 im.Kornela MakuszyńskiegoKIA4d20.12.2010Zachodniopomorskie
Szkoła Podstawowa Nr 55 w Szczecinie "Błękitna"KKS2c18.04.2013Zachodniopomorskie
im. Mieszka IKNK5d09.09.2010Zachodniopomorskie
  5b09.09.2010 
Gimnazjum im. Ireny Sendler w ToszkuKRIa08.04.2010Śląskie
  Ia08.04.2010 
  IIb08.04.2010 
  IIb08.04.2010 
  Ia08.04.2010 
Gimnazjum im. Jana Pawła II w KluczachLSzkolne Koło Biologiczne22.02.2010Małopolskie
Zespół Szkół Publicznych w Kazuniu PolskimLJpiąta21.03.2010Mazowieckie
  piąta21.03.2010 
  piąta21.03.2010 
  piąta21.03.2010 
  piąta21.03.2010 
Szkoła Podstawowa nr 154 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pawła Edmunda Strzeleckiego w WarszawieLS5b13.11.2013Mazowieckie
Gimnazjum im. Zygmunta Krasińskiego w Opinogórze GórnejMIb30.10.2011Mazowieckie
SP 18 im Jana Matejki w KoszalinieMVd13.04.2011Zachodniopomorskie
SP Jana Pawla II w Starej BiałejMKLASA VI13.04.2010Mazowieckie
Gimnazjum nr 2 im. Sprawiedliwych Wsrod Narodow SwiataMKoło przyrodnicze15.11.2010Śląskie
Kompleks Agroturystyczny ŻurawiniecMzielone klasy "Zielonych Szkół"12.04.2010Wielkopolskie
Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku DużymMkoło biologiczne22.03.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 2 w OlsztynieMIII c01.04.2010Warmińsko-mazurskie
PSP nr 23 w RadomiuMDruga c11.03.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa Nr 9MIII e13.02.2010Pomorskie
PG nr 2 im. Adama Jerzego Czartoryskiego w RadomiuM1b05.04.2010Mazowieckie
Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku DużymMkoło biol.26.05.2013Mazowieckie
Przedszkole Miejskie nr 7 "Bajkowy Świat"MPROMYCZKI08.06.2010Lubuskie
PSP nr 23 w RadomiuMSzkolne Koło LOP kl.I-III11.03.2010Mazowieckie
PlaterkiM5 b16.05.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 1 z O.I. ChrzanówM6c26.05.2010Małopolskie
Zespół Szkół im. ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie TalubskiejMBI "a"25.10.2010Mazowieckie
Szkola Podstawowa nr 3 im Żolnierza WOPMKkoło ekologiczne21.03.2011Zachodniopomorskie
Zespół Szkół nr 2 z oddziałami integracyjnymi im. Stefana CzarnieckiegoMKIVb26.10.2013Mazowieckie
Szkoła Matki PolkiMRZielone Ludki06.02.2010Mazowieckie
psp nr 23MS1 b10.04.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa im. T. KościuszkiMSTropiciele Historii03.03.2010Łódzkie
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Konopnickiej3a15.12.2010Lubuskie
  3a'15.12.2010 
  3a"15.12.2010 
Szkoła Podstawowa nr 7 im.Leona Kruczkowskiego w OlsztynieOklasaVIb14.03.2010Warmińsko-mazurskie
Gimnazjum nr 2 im.Marszałka Józefa PiłsudskiegoOkoło biologiczne11.12.2010Łódzkie
Gimnazjum nr 2 im.ks.prof.J.TischneraPAEACT ECO20.04.2010Małopolskie
Szkoła Podstawowa w PamięcinieRczwarta26.02.2010Lubuskie
  piąta26.02.2010 
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w NowogardzieRRSKLOP06.04.2010Zachodniopomorskie
ZS nr 77 Gimnazjum nr 19 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. B. PrusaRSS1d28.09.2010Mazowieckie
  1c28.09.2010 
PG nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w RadomiuS2 J15.03.2010Mazowieckie
ZSP KaliszkiSpuchatki04.05.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 7 im.Leona Kruczkowskiego w OlsztynieSVa30.03.2010Warmińsko-mazurskie
PG nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w RadomiuS2 J15.03.2010Mazowieckie
Zespół Szkół Specjalnych nr 12SCSzkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody29.04.2010Zachodniopomorskie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w KaliszkachSMgrupa 122.03.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 1 w PiastowieT4a01.04.2012Mazowieckie
Gimnazjum im. Przyjaciół Kostrzyna nad OdrąWI d14.04.2010Lubuskie
Szkoła Podstawowa nr 1 z O.I. ChrzanówW6d10.06.2010Małopolskie
Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej w Rucianem-NidzieW1TL a13.09.2010Warmińsko-mazurskie
Szkoła Muzyczna Pierwszego Stopnia w RadomiuW5a12.04.2010Mazowieckie
Gimnazjum im. Przyjaciół Kostrzyna nad OdrąWII a14.04.2010Lubuskie
Zespół Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i MłodzieżyWWMłodzi Przyrodnicy14.02.2010Dolnośląskie
Szkoła Podstawowa w MarcyporębieZVI16.03.2010Małopolskie
Szkoła Podstawowa nr 35 im Jana Pawła II w SzczecinieZ5d23.05.2010Zachodniopomorskie
Szkoła Podstawowa w MarcyporębieZV16.03.2010Małopolskie
  IV16.03.2010 
Gimnazjum im. Janusza KorczakaZ2h21.04.2010Zachodniopomorskie
  2f21.04.2010 
Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w HartowcuŁIKoło Przyrodnicze09.04.2010Warmińsko-mazurskie