User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
Zespół Szkół Społecznych nr 2 im. Małego KsięciaEBV b01.04.2010Podkarpackie
Szkoła Podstawowa nr 2 w OlsztynieMIII c01.04.2010Warmińsko-mazurskie
Zespół Szkół Społecznych nr 2 im. Małego KsięciaEBIII b01.04.2010Podkarpackie
Szkoła Podstawowa nr 1 w PiastowieT4a01.04.2012Mazowieckie
SP 4 im. WOP KostrzynENV c01.05.2010Lubuskie
Szkoła podstawowa nr 49 VarsoviaE402.04.2012Mazowieckie
Zespoł Szkółnr1 w WiśleKGczwarta02.06.2010Śląskie
  piąta02.06.2010 
  szósta02.06.2010 
MŁiJAgrupa muzealna02.06.2011Mazowieckie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w KrempachachAPSzkolne Koło Biologiczne03.02.2010Małopolskie
Szkoła Podstawowa im. T. KościuszkiMSTropiciele Historii03.03.2010Łódzkie
Gimnazjum nr 8ABiologiczne KołoTerenowe03.03.2011Pomorskie
University of WarsawABOrły04.01.2010Mazowieckie
ZSP KaliszkiSpuchatki04.05.2010Mazowieckie
PlaterkiJKoło przyrodnicze04.10.2012Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 319AR1a05.02.2010Mazowieckie
PlaterkiJW5 a05.03.2010Mazowieckie
  4 a05.03.2010 
PG nr 2 im. Adama Jerzego Czartoryskiego w RadomiuM1b05.04.2010Mazowieckie
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w BrzeguEKklasa Va05.05.2010Opolskie
Szkoła Matki PolkiMRZielone Ludki06.02.2010Mazowieckie
225 im Józefa GardeckiegoII b06.03.2010Mazowieckie
L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy BarbosyEZklasa I E06.03.2010Mazowieckie
  klasa II C06.03.2010 
225 im Józefa GardeckiegoII a06.03.2010Mazowieckie
  II b06.03.2010 
  I c06.03.2010 
  II a06.03.2010 
  II c06.03.2010 
  III a06.03.2010 
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w NowogardzieRRSKLOP06.04.2010Zachodniopomorskie
Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Jana Matejki w KoszalinieG45d06.04.2011Zachodniopomorskie
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w LucieniuIIII06.05.2010Mazowieckie
  V06.05.2010 
Szkoła Podstawowa nr 35 im Jana Pawła II w SzczecinieA5d06.11.2010Zachodniopomorskie
Szkoła Podstawowa Nr 307 im. Króla Jana III SobieskiegoETKoło przyrodniczo - ekologiczne07.04.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stefana JaraczaBEV07.04.2010Podkarpackie
im. Małego KsięciaATgim Ib07.04.2010Podkarpackie
Szkoła Podstawowa nr 10Jpiąta d07.04.2010Podkarpackie
Zespol Szkolno Przedszkolny w BiałowieżyIkoło biologiczne07.05.2010Podlaskie
Gimnazjum im. Ireny Sendler w ToszkuKRIa08.04.2010Śląskie
  Ia08.04.2010 
  IIb08.04.2010 
  IIb08.04.2010 
  Ia08.04.2010 
Szkoła Podstawowa im. Floriana CeynowyJklasa freinetowska08.04.2010Pomorskie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w GoleniowieJGKoło Przyrodnicze08.04.2011Zachodniopomorskie
Przedszkole Miejskie nr 7 "Bajkowy Świat"MPROMYCZKI08.06.2010Lubuskie
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGMNAZJALNYCHBI TECHNIKUM LEŚNE08.09.2010Zachodniopomorskie
  III TECHNIKUM HODOWLI KONI08.09.2010 
  I TECHNIKUM HODOWLI KONI08.09.2010 
  II TECHNIKUM HODOWLI KONI08.09.2010 
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Armii KrajowejAW5c09.03.2010Mazowieckie
  5d09.03.2010 
sp9JD5b09.03.2010Warmińsko-mazurskie
Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w HartowcuŁIKoło Przyrodnicze09.04.2010Warmińsko-mazurskie
Szkoła podstawowa i gimniazjum w LucieniuB5b09.04.2010Mazowieckie
 G5b09.04.2010Mazowieckie
Zespuł szkoly podstawowej i gimnazium w lucieniuJ5b09.04.2010Mazowieckie
Kolegium Nauczycielskie22anp09.04.2010Mazowieckie
 KII Bn09.04.2010Mazowieckie
  II Bn09.04.2010 
Zespół szkoły podstawowej i gimnazjumK5b09.04.2010Mazowieckie
 Gvb09.04.2010Mazowieckie
Gimnazjum nr 6 im. prof. Władysława Szafera w PłockuDKoło ekologiczne09.04.2010Mazowieckie
im. Mieszka IKNK5b09.09.2010Zachodniopomorskie
  5d09.09.2010 
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w SzczecinieKklasa 4a polski09.09.2010Zachodniopomorskie
  klasa 4a religia09.09.2010 
  klasa 4a angielski09.09.2010 
  klasa 4a lop09.09.2010 
  klasa 4a przyroda09.09.2010 
Szkoła Podstawowa im.Ojca Świętego Jana Pawła IIKV09.10.2013Małopolskie
Szkoła Podstawowa im. K.MakuszyńskiegoAIV09.10.2013Małopolskie
  V09.10.2013 
Szkoła Podstawowa im.Ojca Świętego Jana Pawła IIKIV09.10.2013Małopolskie
Gimnazjum nr 1 im.Romualda Traugutta w BartoszycachBKoło Biologiczne10.02.2010Warmińsko-mazurskie
AgnieszkaAklasa 4b10.03.2010Mazowieckie
Szkoła Postawowa nr 267I,CŚwietliczaki10.03.2010Mazowieckie
psp nr 23MS1 b10.04.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 1 z O.I. ChrzanówW6d10.06.2010Małopolskie
Gimnazjum nr 1 im.Romualda Traugutta w BartoszycachEIIIB11.02.2010Warmińsko-mazurskie
PSP nr 23 w RadomiuMDruga c11.03.2010Mazowieckie
  Szkolne Koło LOP kl.I-III11.03.2010 
DąbroszynBGPierwsza11.03.2010Lubuskie
Szkoła Podstawowa nr 35 im Jana Pawła II w SzczecinieDPJD5d Kasia Gosia11.04.2010Zachodniopomorskie
  5d Maciek Wojtek Dominik11.04.2010 
Szkoła Podstawowa im.T.Kotarbińskiego w BudzyniuKSKLOP11.04.2011Wielkopolskie
Szkoła podstawowa nr 49 VarsoviaJ4A11.04.2012Mazowieckie
Zespół Szkół nr 2 w GarwolinieHIV d11.10.2010Mazowieckie
  VI b11.10.2010 
  VI a11.10.2010 
  IV c11.10.2010 
Gimnazjum nr 2 im.Marszałka Józefa PiłsudskiegoOkoło biologiczne11.12.2010Łódzkie
 DKoło biologiczne11.12.2010Łódzkie
 Akoło biologiczne11.12.2010Łódzkie
Kompleks Agroturystyczny ŻurawiniecMzielone klasy "Zielonych Szkół"12.04.2010Wielkopolskie
Szkoła Muzyczna Pierwszego Stopnia w RadomiuW5a12.04.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa Nr 9MIII e13.02.2010Pomorskie
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoAI13.03.2010Podkarpackie
Zespół Szkolno-PrzedszkolnyII a13.04.2010Podlaskie
Publiczne Gimnazjum nr 6 w RadomiuE1 e13.04.2010Mazowieckie
Gimnazjum nr 1 im.Romualda Traugutta w BartoszycachKI b13.04.2010Warmińsko-mazurskie
SP Jana Pawla II w Starej BiałejMKLASA VI13.04.2010Mazowieckie
SP im. Jana Pawła II w Starej BiałejEVI13.04.2010Opolskie
SP 18 im Jana Matejki w KoszalinieMVd13.04.2011Zachodniopomorskie
Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej w Rucianem-NidzieW1TL a13.09.2010Warmińsko-mazurskie
Szkoła Podstawowa nr 154 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pawła Edmunda Strzeleckiego w WarszawieLS5b13.11.2013Mazowieckie
Zespół Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i MłodzieżyWWMłodzi Przyrodnicy14.02.2010Dolnośląskie
Szkoła Podstawowa Nr 9EASIe14.02.2010Pomorskie
Szkoła Podstawowa nr 7 im.Leona Kruczkowskiego w OlsztynieOklasaVIb14.03.2010Warmińsko-mazurskie
Publiczna Szkola Podstawowa w KlebowieBkoło biologiczne14.03.2010Warmińsko-mazurskie
PlaterkiJW5c14.04.2010Mazowieckie
Gimnazjum im. Przyjaciół Kostrzyna nad OdrąWI d14.04.2010Lubuskie
  II a14.04.2010 
Publiczne Gimnazjum im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ZdzieszowicachHNbiopomocni14.04.2014Opolskie
XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców WarszawyIWklasa 2a14.11.2011Mazowieckie
PG nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w RadomiuS2 J15.03.2010Mazowieckie
Gimnazjum nr 4 im. Władysława BroniewskiegoSzkolne Koło Ekologiczne15.03.2010Mazowieckie
PG nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w RadomiuS2 J15.03.2010Mazowieckie
Zespół Szkół Publicznych w Kliniskach WielkichAMSzkolne Koło LOP15.04.2010Zachodniopomorskie
Gimnazjum nr 2 im. Sprawiedliwych Wsrod Narodow SwiataMKoło przyrodnicze15.11.2010Śląskie
ZS Nr 53 im. S. SempołowskiejES2 g15.11.2010Mazowieckie
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Konopnickiej3a"15.12.2010Lubuskie
  3a'15.12.2010 
  3a15.12.2010 
Szkoła Podstawowa w MarcyporębieZVI16.03.2010Małopolskie
V Liceum Ogólnokształcące im. Romualda TrauguttaC1H16.03.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa w MarcyporębieZIV16.03.2010Małopolskie
  V16.03.2010 
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Wybrzeża w ŻukowieJLkółko turystyczne16.04.2010Pomorskie
PlaterkiM5 b16.05.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 81ALKółko ekologiczne17.03.2010Pomorskie
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoAI18.02.2010Podkarpackie
  VI18.02.2010 
  V18.02.2010 
  IIIG18.02.2010 
  III18.02.2010 
  IV18.02.2010 
  IG18.02.2010 
  II18.02.2010 
  IIG18.02.2010 
Przyjaciół ZiemiAGV c18.03.2010Lubuskie
S.P. nr31 imienia Lotników PolskichB4B18.03.2010Lubelskie
  5C18.03.2010 
Przyjaciół ZiemiAGV a18.03.2010Lubuskie
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. MakuszyńskiegoKIV C18.04.2011Zachodniopomorskie
Szkoła Podstawowa Nr 55 w Szczecinie "Błękitna"KKS2c18.04.2013Zachodniopomorskie
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w BytomiuA518.05.2014Śląskie
University of WarsawABSP1219.01.2010Mazowieckie
XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa HerbertaIklasa 1F19.10.2010Mazowieckie
Gimnazjum nr 2 im.ks.prof.J.TischneraPAEACT ECO20.04.2010Małopolskie
University of WarsawABIIIB20.04.2010Mazowieckie
Sp.2 im.Kornela MakuszyńskiegoKIA4d20.12.2010Zachodniopomorskie
Gimnazjum w Budzisławiu KościelnymDMF2a21.01.2010Wielkopolskie
Zespół Szkół Publicznych w Kazuniu PolskimLJpiąta21.03.2010Mazowieckie
  piąta21.03.2010 
  piąta21.03.2010 
  piąta21.03.2010 
  piąta21.03.2010 
Szkola Podstawowa nr 3 im Żolnierza WOPMKkoło ekologiczne21.03.2011Zachodniopomorskie
University of WarsawABVc21.04.2010Mazowieckie
  Vb21.04.2010 
Gimnazjum im. Janusza KorczakaZ2f21.04.2010Zachodniopomorskie
  2h21.04.2010 
ZST RadomEM3tmta21.04.2010Mazowieckie
Publiczne Gimnazjum nr 6 w RadomiuJ1e21.04.2010Mazowieckie
BPN_OEPBJklasa muzealna22.02.2010Podlaskie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w KluczachLSzkolne Koło Biologiczne22.02.2010Małopolskie
Zespół Szkolno-PrzedszkolnyJ5a22.02.2010Podlaskie
BPN_OEPBJklasa oep22.02.2010Podlaskie
  klasa IIa22.02.2010 
Zespół Szkolno-Przedszkolny w KaliszkachSMgrupa 122.03.2010Mazowieckie
Zespół Szkolno-Przedszkolny KaliszkiAO222.03.2010Mazowieckie
Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku DużymMkoło biologiczne22.03.2010Mazowieckie
Szkoła podstawowa im.Benito JuarezaKB6b22.03.2011Mazowieckie
  4b22.03.2011 
Zespół Szkół Ogólnokształcących w JaworzeJ3e23.03.2010Dolnośląskie
Przedszkole Publiczne nr 2DWOddział III23.03.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr1 z Oddziałami Integracyjnymi w GołdapiD5 c23.03.2011Warmińsko-mazurskie
Szkoła Podstawowa nr 35 im Jana Pawła II w SzczecinieZ5d23.05.2010Zachodniopomorskie
Muzeum Pałac w WilanowieAedycja 123.10.2010Mazowieckie
szkoła podstawowa im. Ryszarda WyrzykowskiegoJIV23.11.2010Łódzkie
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. MakuszyńskiegoKIV A24.01.2011Zachodniopomorskie
Zespół Szkolno-PrzedszkolnyJ5c24.02.2010Podlaskie
arturA1c24.02.2010Małopolskie
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w ŻukowieJKI a24.03.2010Pomorskie
Szkoła Postawowa nr 267I,CI, II24.03.2010Mazowieckie
S.P. nr31 imienia Lotników PolskichB4D24.03.2010Lubelskie
PG nr 2 im. Adama Jerzego Czartoryskiego w RadomiuAJII G24.03.2010Mazowieckie
Publiczne Gimnazjum nr 2 im.Św.S.KostkiJIA24.10.2012Mazowieckie
  IIIA24.10.2012 
Szkola Podstawowa w BeldowieJIV24.11.2010Łódzkie
Zespół Szkolno-PrzedszkolnyJ4c25.02.2010Podlaskie
  4c25.02.2010 
Zespół Szkół w SulęczynieBIIA25.05.2010Pomorskie
Zespół Szkół im. ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie TalubskiejMBI "a"25.10.2010Mazowieckie
University of WarsawABtest26.02.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa w PamięcinieRczwarta26.02.2010Lubuskie
  piąta26.02.2010 
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w ŻukowieAI G26.03.2010Pomorskie
Gimnazjum nr 18 im. Noblistów Polskich SzczecinAIIkoło biologiczno-ekologiczne26.03.2010Zachodniopomorskie
Liceum ogólnokształcące LVI im. Witolda PileckiegoKBklasa BG26.04.2021Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 1 z O.I. ChrzanówM6c26.05.2010Małopolskie
Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku DużymMkoło biol.26.05.2013Mazowieckie
Zespół Szkół nr 2 z oddziałami integracyjnymi im. Stefana CzarnieckiegoMKIVb26.10.2013Mazowieckie
ProfilowanaJNV Biologiczna27.02.2010Podlaskie
  Va27.02.2010 
Zespół Szkół Nowe MiastoEFKoło LOP27.02.2011Mazowieckie
SP 4 przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1 w SzczecinieAWV a27.03.2010Zachodniopomorskie
  V b27.03.2010 
  V c27.03.2010 
Szkoła podstawowa i gimniazjum w LucieniuA5a27.03.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr2 im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Gimnazjum nr 2 im. Św. HieronimaHGklasa V27.03.2011Mazowieckie
  klasa IV27.03.2011 
  klasa VI27.03.2011 
Zespół Szkół Ogólnokształcących w JaworzeJkoło biologiczne28.02.2010Dolnośląskie
Zespół Szkół w PonikwiESamorząd Uczniowski28.03.2010Małopolskie
SP 2 im. Romualda TrauguttaBpiąta B28.03.2010Mazowieckie
ZS nr 77 Gimnazjum nr 19 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. B. PrusaRSS1d28.09.2010Mazowieckie
  1c28.09.2010 
Gimnazjum Nr 27HS1c29.03.2010Zachodniopomorskie
  1a29.03.2010 
  2c29.03.2010 
  3c29.03.2010 
Zespół Szkół im.Jana Pawła II w KolnieIGrupa 129.03.2010Warmińsko-mazurskie
Szkoła Podstawowa w Czarnym BorzeJpierwsza a29.04.2010Dolnośląskie
Zespół Szkół Specjalnych nr 12SCSzkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody29.04.2010Zachodniopomorskie
Gimnazjum nr. 31KI b29.04.2011Zachodniopomorskie
  I a29.04.2011 
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w SzczecinieACOSK LOP29.08.2010Zachodniopomorskie
Szkoła podstawowa nr 49 VarsoviaE4-529.09.2014Mazowieckie
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w RadomiuK55b30.03.2010Mazowieckie
Szkoła Podstawowa nr 7 im.Leona Kruczkowskiego w OlsztynieSVa30.03.2010Warmińsko-mazurskie
Szkoła Podstawowa w ŚwierżachACpiąta30.03.2010Lubelskie
  piata30.03.2010 
Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku DużymKIII30.05.2010Mazowieckie
Gimnazjum im. Zygmunta Krasińskiego w Opinogórze GórnejMIb30.10.2011Mazowieckie
Szkoła Podstawowa im. Floriana CeynowyJSKoło Młodych Ekologów31.03.2010Pomorskie
Szkoła Podstawowa nr 319K2d31.03.2011Mazowieckie