User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
Unirea Nemzeti KollégiumKHI B22.03.2010Mureș
Technical College of Construction and Environmental ProtectionCCXI E12.03.2010Arad
Scoala Nr. 2 AdjudGDClasa a IV-a11.03.2010Vrancea
  Clasa a III-a11.03.2010 
  Clasa a II-a11.03.2010 
  Clasa I11.03.2010 
Scoala Cu Clasele I-VIII Nr. 8 Dt. Tr. SeverinCGrupa pregatitoare11.03.2010Mehedinți
Scoala cu clasele I-VIII Avram IancuCDa v-a C17.03.2010Cluj
  a v-a b17.03.2010 
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"SCA5th class11.03.2010Caras-Severin
 ARA4th class12.03.2010Caras-Severin
 TM7 C13.03.2010Caras-Severin
 AAa VIII-a B22.03.2010Caras-Severin
Scoala "Constantin Brancusi"LZVIII B17.03.2010Cluj
  VII D17.03.2010 
  IV B17.03.2010 
  V A17.03.2010 
school Pelaghia Rosu MariselFDV11.03.2010Cluj
  VI11.03.2010 
  VIII11.03.2010 
  VII11.03.2010 
School "Mihai Viteazul"BC5th A12.03.2010Călărași
  8th C12.03.2010 
  5th C12.03.2010 
Nicolae TitulescuTZ2.D21.04.2010Cluj
 KJB3. D osztály13.04.2010Cluj
 NB3D23.03.2010Cluj
  2D23.03.2010 
  7D23.03.2010 
 KS7B13.03.2010Cluj
  7A13.03.2010 
Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir"DPIX C10.12.2009Iasi
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateALX A11.03.2010Ialomița
  IX A11.03.2010 
 CBXI D A.C.17.03.2010Ialomița
 MLclasa a X a B11.03.2010Ialomița
 ASIX B27.04.2010Ialomița
 NCXI C28.04.2010Ialomița
 APIX D17.03.2010Ialomița
Liceul Pedagogic Mihai EminescuRCXA12.03.2010Mureș
Liceul cu Program Sportiv Szasz AdalbertDMT4.B25.04.2010Mureș
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"TCXIID26.03.2010Cluj
 VAIX C23.03.2010Cluj
 BL11 B17.03.2010Cluj
 SM10 A11.03.2010Cluj
  9 A11.03.2010 
GRUP SCOLAR TRAIAN VUIADAX.B11.03.2010Mureș
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFIXB01.03.2012Ialomița
  XIIB01.03.2012 
  XB01.03.2012 
  XI B01.03.2012 
  XIB28.10.2010 
  xB28.10.2010 
  XB20.03.2010 
  XIB20.03.2010 
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" OradeaCCIX C27.11.2011Bihor
  IX A27.11.2011 
  X A27.11.2011 
  X B27.11.2011 
  X C27.11.2011 
Gimnaziul EuropaSAVII.D,E06.04.2010Mureș
  VI D,E06.04.2010 
  V.D,E06.04.2010 
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"CAClass VI23.04.2010Mureș
  Class V23.04.2010 
 MG3. D17.03.2010Mureș
Dr Vasile LucaciuZTelokeszito17.03.2014Satu Mare
Diószéni Magyar HázNAVI28.09.2015Bacău
  I-IV28.09.2015 
  V28.09.2015 
  VII28.09.2015 
Constantin BrancusiDAIV B29.03.2010Cluj
Computer Science High School "Tiberiu Popoviciu"TC9 C11.03.2010Cluj
Colegiul Tehnic "Dr. Ioan Ratiu"WAMX A12.03.2010Cluj
Colegiul National de Informatica Traian LalescuNM8B11.03.2010Hunedoara
 NL7a11.03.2010Hunedoara
Baróti Szabó Dávid IskolacsoportDAMókus29.01.2011Covasna
  Szitakötő29.01.2011