User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
Dr Vasile LucaciuZTelokeszito17.03.2014Satu Mare
Colegiul Tehnic "Dr. Ioan Ratiu"WAMX A12.03.2010Cluj
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"VAIX C23.03.2010Cluj
Nicolae TitulescuTZ2.D21.04.2010Cluj
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"TM7 C13.03.2010Caras-Severin
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"TCXIID26.03.2010Cluj
Computer Science High School "Tiberiu Popoviciu"TC9 C11.03.2010Cluj
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"SM10 A11.03.2010Cluj
  9 A11.03.2010 
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"SCA5th class11.03.2010Caras-Severin
Gimnaziul EuropaSAVII.D,E06.04.2010Mureș
  VI D,E06.04.2010 
  V.D,E06.04.2010 
Liceul Pedagogic Mihai EminescuRCXA12.03.2010Mureș
Colegiul National de Informatica Traian LalescuNM8B11.03.2010Hunedoara
 NL7a11.03.2010Hunedoara
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateNCXI C28.04.2010Ialomița
Nicolae TitulescuNB3D23.03.2010Cluj
  2D23.03.2010 
  7D23.03.2010 
Diószéni Magyar HázNAVII28.09.2015Bacău
  VI28.09.2015 
  I-IV28.09.2015 
  V28.09.2015 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateMLclasa a X a B11.03.2010Ialomița
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"MG3. D17.03.2010Mureș
Scoala "Constantin Brancusi"LZVII D17.03.2010Cluj
  VIII B17.03.2010 
  IV B17.03.2010 
  V A17.03.2010 
Nicolae TitulescuKS7B13.03.2010Cluj
  7A13.03.2010 
 KJB3. D osztály13.04.2010Cluj
Unirea Nemzeti KollégiumKHI B22.03.2010Mureș
Scoala Nr. 2 AdjudGDClasa a IV-a11.03.2010Vrancea
  Clasa a III-a11.03.2010 
  Clasa a II-a11.03.2010 
  Clasa I11.03.2010 
school Pelaghia Rosu MariselFDVII11.03.2010Cluj
  VIII11.03.2010 
  VI11.03.2010 
  V11.03.2010 
Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir"DPIX C10.12.2009Iasi
Liceul cu Program Sportiv Szasz AdalbertDMT4.B25.04.2010Mureș
Baróti Szabó Dávid IskolacsoportDASzitakötő29.01.2011Covasna
GRUP SCOLAR TRAIAN VUIADAX.B11.03.2010Mureș
Constantin BrancusiDAIV B29.03.2010Cluj
Baróti Szabó Dávid IskolacsoportDAMókus29.01.2011Covasna
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFIXB01.03.2012Ialomița
  XIIB01.03.2012 
  XB01.03.2012 
  XI B01.03.2012 
  XIB28.10.2010 
  xB28.10.2010 
  XB20.03.2010 
  XIB20.03.2010 
Scoala cu clasele I-VIII Avram IancuCDa v-a C17.03.2010Cluj
  a v-a b17.03.2010 
Technical College of Construction and Environmental ProtectionCCXI E12.03.2010Arad
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" OradeaCCIX A27.11.2011Bihor
  X C27.11.2011 
  X A27.11.2011 
  X B27.11.2011 
  IX C27.11.2011 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateCBXI D A.C.17.03.2010Ialomița
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"CAClass VI23.04.2010Mureș
  Class V23.04.2010 
Scoala Cu Clasele I-VIII Nr. 8 Dt. Tr. SeverinCGrupa pregatitoare11.03.2010Mehedinți
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"BL11 B17.03.2010Cluj
School "Mihai Viteazul"BC5th A12.03.2010Călărași
  8th C12.03.2010 
  5th C12.03.2010 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateASIX B27.04.2010Ialomița
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"ARA4th class12.03.2010Caras-Severin
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateAPIX D17.03.2010Ialomița
 ALIX A11.03.2010Ialomița
  X A11.03.2010 
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"AAa VIII-a B22.03.2010Caras-Severin