User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"TCXIID26.03.2010Cluj
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXIIB01.03.2012Ialomița
Technical College of Construction and Environmental ProtectionCCXI E12.03.2010Arad
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateCBXI D A.C.17.03.2010Ialomița
 NCXI C28.04.2010Ialomița
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXI B01.03.2012Ialomița
  XIB28.10.2010 
  XIB20.03.2010 
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" OradeaCCX C27.11.2011Bihor
  X B27.11.2011 
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXB01.03.2012Ialomița
  xB28.10.2010 
  XB20.03.2010 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateALX A11.03.2010Ialomița
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" OradeaCCX A27.11.2011Bihor
Liceul Pedagogic Mihai EminescuRCXA12.03.2010Mureș
Colegiul Tehnic "Dr. Ioan Ratiu"WAMX A12.03.2010Cluj
GRUP SCOLAR TRAIAN VUIADAX.B11.03.2010Mureș
Scoala "Constantin Brancusi"LZVIII B17.03.2010Cluj
school Pelaghia Rosu MariselFDVIII11.03.2010Cluj
Scoala "Constantin Brancusi"LZVII D17.03.2010Cluj
Gimnaziul EuropaSAVII.D,E06.04.2010Mureș
school Pelaghia Rosu MariselFDVII11.03.2010Cluj
Diószéni Magyar HázNAVII28.09.2015Bacău
Gimnaziul EuropaSAVI D,E06.04.2010Mureș
school Pelaghia Rosu MariselFDVI11.03.2010Cluj
Diószéni Magyar HázNAVI28.09.2015Bacău
Scoala "Constantin Brancusi"LZV A17.03.2010Cluj
Gimnaziul EuropaSAV.D,E06.04.2010Mureș
Diószéni Magyar HázNAV28.09.2015Bacău
school Pelaghia Rosu MariselFDV11.03.2010Cluj
Baróti Szabó Dávid IskolacsoportDASzitakötő29.01.2011Covasna
  Mókus29.01.2011 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateAPIX D17.03.2010Ialomița
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" OradeaCCIX C27.11.2011Bihor
Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir"DPIX C10.12.2009Iasi
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"VAIX C23.03.2010Cluj
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFIXB01.03.2012Ialomița
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateASIX B27.04.2010Ialomița
 ALIX A11.03.2010Ialomița
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" OradeaCCIX A27.11.2011Bihor
Scoala "Constantin Brancusi"LZIV B17.03.2010Cluj
Constantin BrancusiDAIV B29.03.2010Cluj
Unirea Nemzeti KollégiumKHI B22.03.2010Mureș
Diószéni Magyar HázNAI-IV28.09.2015Bacău
Scoala Cu Clasele I-VIII Nr. 8 Dt. Tr. SeverinCGrupa pregatitoare11.03.2010Mehedinți
Dr Vasile LucaciuZTelokeszito17.03.2014Satu Mare
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"CAClass VI23.04.2010Mureș
  Class V23.04.2010 
Scoala Nr. 2 AdjudGDClasa I11.03.2010Vrancea
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateMLclasa a X a B11.03.2010Ialomița
Scoala Nr. 2 AdjudGDClasa a IV-a11.03.2010Vrancea
  Clasa a III-a11.03.2010 
  Clasa a II-a11.03.2010 
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"AAa VIII-a B22.03.2010Caras-Severin
Scoala cu clasele I-VIII Avram IancuCDa v-a C17.03.2010Cluj
  a v-a b17.03.2010 
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"BL11 B17.03.2010Cluj
 SM10 A11.03.2010Cluj
Computer Science High School "Tiberiu Popoviciu"TC9 C11.03.2010Cluj
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"SM9 A11.03.2010Cluj
School "Mihai Viteazul"BC8th C12.03.2010Călărași
Colegiul National de Informatica Traian LalescuNM8B11.03.2010Hunedoara
Nicolae TitulescuNB7D23.03.2010Cluj
 KS7B13.03.2010Cluj
  7A13.03.2010 
Colegiul National de Informatica Traian LalescuNL7a11.03.2010Hunedoara
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"TM7 C13.03.2010Caras-Severin
 SCA5th class11.03.2010Caras-Severin
School "Mihai Viteazul"BC5th C12.03.2010Călărași
  5th A12.03.2010 
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"ARA4th class12.03.2010Caras-Severin
Liceul cu Program Sportiv Szasz AdalbertDMT4.B25.04.2010Mureș
Nicolae TitulescuNB3D23.03.2010Cluj
 KJB3. D osztály13.04.2010Cluj
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"MG3. D17.03.2010Mureș
Nicolae TitulescuNB2D23.03.2010Cluj
 TZ2.D21.04.2010Cluj