User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
Constantin BrancusiDAIV B29.03.2010Cluj
Baróti Szabó Dávid IskolacsoportDASzitakötő29.01.2011Covasna
  Mókus29.01.2011 
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXIB28.10.2010Ialomița
  xB28.10.2010 
Diószéni Magyar HázNAI-IV28.09.2015Bacău
  V28.09.2015 
  VI28.09.2015 
  VII28.09.2015 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateNCXI C28.04.2010Ialomița
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" OradeaCCX C27.11.2011Bihor
  X B27.11.2011 
  X A27.11.2011 
  IX C27.11.2011 
  IX A27.11.2011 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateASIX B27.04.2010Ialomița
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"TCXIID26.03.2010Cluj
Liceul cu Program Sportiv Szasz AdalbertDMT4.B25.04.2010Mureș
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"CAClass VI23.04.2010Mureș
  Class V23.04.2010 
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"VAIX C23.03.2010Cluj
Nicolae TitulescuNB7D23.03.2010Cluj
  2D23.03.2010 
  3D23.03.2010 
Unirea Nemzeti KollégiumKHI B22.03.2010Mureș
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"AAa VIII-a B22.03.2010Caras-Severin
Nicolae TitulescuTZ2.D21.04.2010Cluj
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXIB20.03.2010Ialomița
  XB20.03.2010 
Dr Vasile LucaciuZTelokeszito17.03.2014Satu Mare
Scoala "Constantin Brancusi"LZVII D17.03.2010Cluj
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"MG3. D17.03.2010Mureș
Scoala cu clasele I-VIII Avram IancuCDa v-a b17.03.2010Cluj
  a v-a C17.03.2010 
Scoala "Constantin Brancusi"LZVIII B17.03.2010Cluj
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateAPIX D17.03.2010Ialomița
 CBXI D A.C.17.03.2010Ialomița
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"BL11 B17.03.2010Cluj
Scoala "Constantin Brancusi"LZIV B17.03.2010Cluj
  V A17.03.2010 
Nicolae TitulescuKJB3. D osztály13.04.2010Cluj
 KS7B13.03.2010Cluj
  7A13.03.2010 
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"TM7 C13.03.2010Caras-Severin
 ARA4th class12.03.2010Caras-Severin
Colegiul Tehnic "Dr. Ioan Ratiu"WAMX A12.03.2010Cluj
Technical College of Construction and Environmental ProtectionCCXI E12.03.2010Arad
School "Mihai Viteazul"BC5th A12.03.2010Călărași
  8th C12.03.2010 
Liceul Pedagogic Mihai EminescuRCXA12.03.2010Mureș
School "Mihai Viteazul"BC5th C12.03.2010Călărași
Scoala Nr. 2 AdjudGDClasa a II-a11.03.2010Vrancea
  Clasa a III-a11.03.2010 
  Clasa a IV-a11.03.2010 
Computer Science High School "Tiberiu Popoviciu"TC9 C11.03.2010Cluj
Colegiul National de Informatica Traian LalescuNM8B11.03.2010Hunedoara
 NL7a11.03.2010Hunedoara
Scoala Nr. 2 AdjudGDClasa I11.03.2010Vrancea
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"SCA5th class11.03.2010Caras-Severin
school Pelaghia Rosu MariselFDVIII11.03.2010Cluj
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateMLclasa a X a B11.03.2010Ialomița
school Pelaghia Rosu MariselFDVII11.03.2010Cluj
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateALIX A11.03.2010Ialomița
school Pelaghia Rosu MariselFDV11.03.2010Cluj
  VI11.03.2010 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateALX A11.03.2010Ialomița
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"SM10 A11.03.2010Cluj
Scoala Cu Clasele I-VIII Nr. 8 Dt. Tr. SeverinCGrupa pregatitoare11.03.2010Mehedinți
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"SM9 A11.03.2010Cluj
GRUP SCOLAR TRAIAN VUIADAX.B11.03.2010Mureș
Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir"DPIX C10.12.2009Iasi
Gimnaziul EuropaSAVII.D,E06.04.2010Mureș
  V.D,E06.04.2010 
  VI D,E06.04.2010 
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXIIB01.03.2012Ialomița
  XI B01.03.2012 
  IXB01.03.2012 
  XB01.03.2012