User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
Scoala Nr. 2 AdjudGDClasa a IV-a11.03.2010Vrancea
  Clasa a III-a11.03.2010 
  Clasa a II-a11.03.2010 
  Clasa I11.03.2010 
Dr Vasile LucaciuZTelokeszito17.03.2014Satu Mare
Unirea Nemzeti KollégiumKHI B22.03.2010Mureș
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"MG3. D17.03.2010Mureș
 CAClass V23.04.2010Mureș
  Class VI23.04.2010 
Gimnaziul EuropaSAV.D,E06.04.2010Mureș
  VI D,E06.04.2010 
  VII.D,E06.04.2010 
Liceul cu Program Sportiv Szasz AdalbertDMT4.B25.04.2010Mureș
Liceul Pedagogic Mihai EminescuRCXA12.03.2010Mureș
GRUP SCOLAR TRAIAN VUIADAX.B11.03.2010Mureș
Scoala Cu Clasele I-VIII Nr. 8 Dt. Tr. SeverinCGrupa pregatitoare11.03.2010Mehedinți
Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir"DPIX C10.12.2009Iasi
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXI B01.03.2012Ialomița
  XB01.03.2012 
  XIIB01.03.2012 
  IXB01.03.2012 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateNCXI C28.04.2010Ialomița
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXB20.03.2010Ialomița
  XIB20.03.2010 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateALIX A11.03.2010Ialomița
  X A11.03.2010 
 CBXI D A.C.17.03.2010Ialomița
 APIX D17.03.2010Ialomița
 ASIX B27.04.2010Ialomița
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXIB28.10.2010Ialomița
  xB28.10.2010 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateMLclasa a X a B11.03.2010Ialomița
Colegiul National de Informatica Traian LalescuNL7a11.03.2010Hunedoara
 NM8B11.03.2010Hunedoara
School "Mihai Viteazul"BC8th C12.03.2010Călărași
  5th A12.03.2010 
  5th C12.03.2010 
Baróti Szabó Dávid IskolacsoportDAMókus29.01.2011Covasna
  Szitakötő29.01.2011 
Computer Science High School "Tiberiu Popoviciu"TC9 C11.03.2010Cluj
school Pelaghia Rosu MariselFDVIII11.03.2010Cluj
Scoala cu clasele I-VIII Avram IancuCDa v-a b17.03.2010Cluj
  a v-a C17.03.2010 
Nicolae TitulescuKS7A13.03.2010Cluj
Scoala "Constantin Brancusi"LZVII D17.03.2010Cluj
  IV B17.03.2010 
Colegiul Tehnic "Dr. Ioan Ratiu"WAMX A12.03.2010Cluj
Scoala "Constantin Brancusi"LZV A17.03.2010Cluj
Constantin BrancusiDAIV B29.03.2010Cluj
school Pelaghia Rosu MariselFDVII11.03.2010Cluj
Scoala "Constantin Brancusi"LZVIII B17.03.2010Cluj
school Pelaghia Rosu MariselFDV11.03.2010Cluj
Nicolae TitulescuNB7D23.03.2010Cluj
  2D23.03.2010 
  3D23.03.2010 
 KJB3. D osztály13.04.2010Cluj
 TZ2.D21.04.2010Cluj
school Pelaghia Rosu MariselFDVI11.03.2010Cluj
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"TCXIID26.03.2010Cluj
 VAIX C23.03.2010Cluj
Nicolae TitulescuKS7B13.03.2010Cluj
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"SM9 A11.03.2010Cluj
  10 A11.03.2010 
 BL11 B17.03.2010Cluj
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"TM7 C13.03.2010Caras-Severin
 SCA5th class11.03.2010Caras-Severin
 ARA4th class12.03.2010Caras-Severin
 AAa VIII-a B22.03.2010Caras-Severin
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" OradeaCCX C27.11.2011Bihor
  X B27.11.2011 
  IX C27.11.2011 
  IX A27.11.2011 
  X A27.11.2011 
Diószéni Magyar HázNAVI28.09.2015Bacău
  VII28.09.2015 
  I-IV28.09.2015 
  V28.09.2015 
Technical College of Construction and Environmental ProtectionCCXI E12.03.2010Arad