User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
Baróti Szabó Dávid IskolacsoportDASzitakötő29.01.2011Covasna
  Mókus29.01.2011 
Colegiul National de Informatica Traian LalescuNL7a11.03.2010Hunedoara
 NM8B11.03.2010Hunedoara
Colegiul Tehnic "Dr. Ioan Ratiu"WAMX A12.03.2010Cluj
Computer Science High School "Tiberiu Popoviciu"TC9 C11.03.2010Cluj
Constantin BrancusiDAIV B29.03.2010Cluj
Diószéni Magyar HázNAVII28.09.2015Bacău
  V28.09.2015 
  I-IV28.09.2015 
  VI28.09.2015 
Dr Vasile LucaciuZTelokeszito17.03.2014Satu Mare
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"MG3. D17.03.2010Mureș
 CAClass V23.04.2010Mureș
  Class VI23.04.2010 
Gimnaziul EuropaSAV.D,E06.04.2010Mureș
  VI D,E06.04.2010 
  VII.D,E06.04.2010 
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" OradeaCCX C27.11.2011Bihor
  X B27.11.2011 
  X A27.11.2011 
  IX A27.11.2011 
  IX C27.11.2011 
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXIB20.03.2010Ialomița
  XB20.03.2010 
  xB28.10.2010 
  XIB28.10.2010 
  XI B01.03.2012 
  XB01.03.2012 
  XIIB01.03.2012 
  IXB01.03.2012 
GRUP SCOLAR TRAIAN VUIADAX.B11.03.2010Mureș
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"SM9 A11.03.2010Cluj
  10 A11.03.2010 
 BL11 B17.03.2010Cluj
 VAIX C23.03.2010Cluj
 TCXIID26.03.2010Cluj
Liceul cu Program Sportiv Szasz AdalbertDMT4.B25.04.2010Mureș
Liceul Pedagogic Mihai EminescuRCXA12.03.2010Mureș
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateAPIX D17.03.2010Ialomița
 NCXI C28.04.2010Ialomița
 ASIX B27.04.2010Ialomița
 MLclasa a X a B11.03.2010Ialomița
 CBXI D A.C.17.03.2010Ialomița
 ALIX A11.03.2010Ialomița
  X A11.03.2010 
Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir"DPIX C10.12.2009Iasi
Nicolae TitulescuKS7A13.03.2010Cluj
  7B13.03.2010 
 NB7D23.03.2010Cluj
  2D23.03.2010 
  3D23.03.2010 
 KJB3. D osztály13.04.2010Cluj
 TZ2.D21.04.2010Cluj
School "Mihai Viteazul"BC5th C12.03.2010Călărași
  8th C12.03.2010 
  5th A12.03.2010 
school Pelaghia Rosu MariselFDVII11.03.2010Cluj
  VIII11.03.2010 
  VI11.03.2010 
  V11.03.2010 
Scoala "Constantin Brancusi"LZV A17.03.2010Cluj
  IV B17.03.2010 
  VII D17.03.2010 
  VIII B17.03.2010 
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"AAa VIII-a B22.03.2010Caras-Severin
 TM7 C13.03.2010Caras-Severin
 ARA4th class12.03.2010Caras-Severin
 SCA5th class11.03.2010Caras-Severin
Scoala cu clasele I-VIII Avram IancuCDa v-a b17.03.2010Cluj
  a v-a C17.03.2010 
Scoala Cu Clasele I-VIII Nr. 8 Dt. Tr. SeverinCGrupa pregatitoare11.03.2010Mehedinți
Scoala Nr. 2 AdjudGDClasa I11.03.2010Vrancea
  Clasa a II-a11.03.2010 
  Clasa a III-a11.03.2010 
  Clasa a IV-a11.03.2010 
Technical College of Construction and Environmental ProtectionCCXI E12.03.2010Arad
Unirea Nemzeti KollégiumKHI B22.03.2010Mureș