User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"AAa VIII-a B22.03.2010Caras-Severin
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateALX A11.03.2010Ialomița
  IX A11.03.2010 
 APIX D17.03.2010Ialomița
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"ARA4th class12.03.2010Caras-Severin
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateASIX B27.04.2010Ialomița
School "Mihai Viteazul"BC5th C12.03.2010Călărași
  8th C12.03.2010 
  5th A12.03.2010 
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"BL11 B17.03.2010Cluj
Scoala Cu Clasele I-VIII Nr. 8 Dt. Tr. SeverinCGrupa pregatitoare11.03.2010Mehedinți
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"CAClass V23.04.2010Mureș
  Class VI23.04.2010 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateCBXI D A.C.17.03.2010Ialomița
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" OradeaCCIX C27.11.2011Bihor
  X B27.11.2011 
  X A27.11.2011 
  X C27.11.2011 
  IX A27.11.2011 
Technical College of Construction and Environmental ProtectionCCXI E12.03.2010Arad
Scoala cu clasele I-VIII Avram IancuCDa v-a b17.03.2010Cluj
  a v-a C17.03.2010 
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXIB20.03.2010Ialomița
  XB20.03.2010 
  xB28.10.2010 
  XIB28.10.2010 
  XI B01.03.2012 
  XB01.03.2012 
  XIIB01.03.2012 
  IXB01.03.2012 
Baróti Szabó Dávid IskolacsoportDAMókus29.01.2011Covasna
Constantin BrancusiDAIV B29.03.2010Cluj
GRUP SCOLAR TRAIAN VUIADAX.B11.03.2010Mureș
Baróti Szabó Dávid IskolacsoportDASzitakötő29.01.2011Covasna
Liceul cu Program Sportiv Szasz AdalbertDMT4.B25.04.2010Mureș
Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir"DPIX C10.12.2009Iasi
school Pelaghia Rosu MariselFDV11.03.2010Cluj
  VI11.03.2010 
  VIII11.03.2010 
  VII11.03.2010 
Scoala Nr. 2 AdjudGDClasa I11.03.2010Vrancea
  Clasa a II-a11.03.2010 
  Clasa a III-a11.03.2010 
  Clasa a IV-a11.03.2010 
Unirea Nemzeti KollégiumKHI B22.03.2010Mureș
Nicolae TitulescuKJB3. D osztály13.04.2010Cluj
 KS7A13.03.2010Cluj
  7B13.03.2010 
Scoala "Constantin Brancusi"LZV A17.03.2010Cluj
  IV B17.03.2010 
  VIII B17.03.2010 
  VII D17.03.2010 
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"MG3. D17.03.2010Mureș
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateMLclasa a X a B11.03.2010Ialomița
Diószéni Magyar HázNAV28.09.2015Bacău
  I-IV28.09.2015 
  VI28.09.2015 
  VII28.09.2015 
Nicolae TitulescuNB7D23.03.2010Cluj
  2D23.03.2010 
  3D23.03.2010 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateNCXI C28.04.2010Ialomița
Colegiul National de Informatica Traian LalescuNL7a11.03.2010Hunedoara
 NM8B11.03.2010Hunedoara
Liceul Pedagogic Mihai EminescuRCXA12.03.2010Mureș
Gimnaziul EuropaSAV.D,E06.04.2010Mureș
  VI D,E06.04.2010 
  VII.D,E06.04.2010 
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"SCA5th class11.03.2010Caras-Severin
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"SM9 A11.03.2010Cluj
  10 A11.03.2010 
Computer Science High School "Tiberiu Popoviciu"TC9 C11.03.2010Cluj
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"TCXIID26.03.2010Cluj
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"TM7 C13.03.2010Caras-Severin
Nicolae TitulescuTZ2.D21.04.2010Cluj
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"VAIX C23.03.2010Cluj
Colegiul Tehnic "Dr. Ioan Ratiu"WAMX A12.03.2010Cluj
Dr Vasile LucaciuZTelokeszito17.03.2014Satu Mare