User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
Nicolae TitulescuTZ2.D21.04.2010Cluj
 NB2D23.03.2010Cluj
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"MG3. D17.03.2010Mureș
Nicolae TitulescuKJB3. D osztály13.04.2010Cluj
 NB3D23.03.2010Cluj
Liceul cu Program Sportiv Szasz AdalbertDMT4.B25.04.2010Mureș
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"ARA4th class12.03.2010Caras-Severin
School "Mihai Viteazul"BC5th A12.03.2010Călărași
  5th C12.03.2010 
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"SCA5th class11.03.2010Caras-Severin
 TM7 C13.03.2010Caras-Severin
Colegiul National de Informatica Traian LalescuNL7a11.03.2010Hunedoara
Nicolae TitulescuKS7A13.03.2010Cluj
  7B13.03.2010 
 NB7D23.03.2010Cluj
Colegiul National de Informatica Traian LalescuNM8B11.03.2010Hunedoara
School "Mihai Viteazul"BC8th C12.03.2010Călărași
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"SM9 A11.03.2010Cluj
Computer Science High School "Tiberiu Popoviciu"TC9 C11.03.2010Cluj
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"SM10 A11.03.2010Cluj
 BL11 B17.03.2010Cluj
Scoala cu clasele I-VIII Avram IancuCDa v-a b17.03.2010Cluj
  a v-a C17.03.2010 
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"AAa VIII-a B22.03.2010Caras-Severin
Scoala Nr. 2 AdjudGDClasa a II-a11.03.2010Vrancea
  Clasa a III-a11.03.2010 
  Clasa a IV-a11.03.2010 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateMLclasa a X a B11.03.2010Ialomița
Scoala Nr. 2 AdjudGDClasa I11.03.2010Vrancea
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"CAClass V23.04.2010Mureș
  Class VI23.04.2010 
Dr Vasile LucaciuZTelokeszito17.03.2014Satu Mare
Scoala Cu Clasele I-VIII Nr. 8 Dt. Tr. SeverinCGrupa pregatitoare11.03.2010Mehedinți
Diószéni Magyar HázNAI-IV28.09.2015Bacău
Unirea Nemzeti KollégiumKHI B22.03.2010Mureș
Constantin BrancusiDAIV B29.03.2010Cluj
Scoala "Constantin Brancusi"LZIV B17.03.2010Cluj
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" OradeaCCIX A27.11.2011Bihor
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateALIX A11.03.2010Ialomița
 ASIX B27.04.2010Ialomița
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFIXB01.03.2012Ialomița
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"VAIX C23.03.2010Cluj
Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir"DPIX C10.12.2009Iasi
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" OradeaCCIX C27.11.2011Bihor
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateAPIX D17.03.2010Ialomița
Baróti Szabó Dávid IskolacsoportDAMókus29.01.2011Covasna
  Szitakötő29.01.2011 
school Pelaghia Rosu MariselFDV11.03.2010Cluj
Diószéni Magyar HázNAV28.09.2015Bacău
Gimnaziul EuropaSAV.D,E06.04.2010Mureș
Scoala "Constantin Brancusi"LZV A17.03.2010Cluj
Diószéni Magyar HázNAVI28.09.2015Bacău
school Pelaghia Rosu MariselFDVI11.03.2010Cluj
Gimnaziul EuropaSAVI D,E06.04.2010Mureș
Diószéni Magyar HázNAVII28.09.2015Bacău
school Pelaghia Rosu MariselFDVII11.03.2010Cluj
Gimnaziul EuropaSAVII.D,E06.04.2010Mureș
Scoala "Constantin Brancusi"LZVII D17.03.2010Cluj
school Pelaghia Rosu MariselFDVIII11.03.2010Cluj
Scoala "Constantin Brancusi"LZVIII B17.03.2010Cluj
GRUP SCOLAR TRAIAN VUIADAX.B11.03.2010Mureș
Colegiul Tehnic "Dr. Ioan Ratiu"WAMX A12.03.2010Cluj
Liceul Pedagogic Mihai EminescuRCXA12.03.2010Mureș
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" OradeaCCX A27.11.2011Bihor
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateALX A11.03.2010Ialomița
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXB20.03.2010Ialomița
  xB28.10.2010 
  XB01.03.2012 
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" OradeaCCX B27.11.2011Bihor
  X C27.11.2011 
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXIB20.03.2010Ialomița
  XIB28.10.2010 
  XI B01.03.2012 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateNCXI C28.04.2010Ialomița
 CBXI D A.C.17.03.2010Ialomița
Technical College of Construction and Environmental ProtectionCCXI E12.03.2010Arad
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXIIB01.03.2012Ialomița
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"TCXIID26.03.2010Cluj