User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXB01.03.2012Ialomița
  IXB01.03.2012 
  XI B01.03.2012 
  XIIB01.03.2012 
Gimnaziul EuropaSAVI D,E06.04.2010Mureș
  V.D,E06.04.2010 
  VII.D,E06.04.2010 
Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir"DPIX C10.12.2009Iasi
GRUP SCOLAR TRAIAN VUIADAX.B11.03.2010Mureș
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"SM9 A11.03.2010Cluj
Scoala Cu Clasele I-VIII Nr. 8 Dt. Tr. SeverinCGrupa pregatitoare11.03.2010Mehedinți
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"SM10 A11.03.2010Cluj
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateALX A11.03.2010Ialomița
school Pelaghia Rosu MariselFDVI11.03.2010Cluj
  V11.03.2010 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateALIX A11.03.2010Ialomița
school Pelaghia Rosu MariselFDVII11.03.2010Cluj
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateMLclasa a X a B11.03.2010Ialomița
school Pelaghia Rosu MariselFDVIII11.03.2010Cluj
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"SCA5th class11.03.2010Caras-Severin
Scoala Nr. 2 AdjudGDClasa I11.03.2010Vrancea
Colegiul National de Informatica Traian LalescuNL7a11.03.2010Hunedoara
 NM8B11.03.2010Hunedoara
Computer Science High School "Tiberiu Popoviciu"TC9 C11.03.2010Cluj
Scoala Nr. 2 AdjudGDClasa a IV-a11.03.2010Vrancea
  Clasa a III-a11.03.2010 
  Clasa a II-a11.03.2010 
School "Mihai Viteazul"BC5th C12.03.2010Călărași
Liceul Pedagogic Mihai EminescuRCXA12.03.2010Mureș
School "Mihai Viteazul"BC8th C12.03.2010Călărași
  5th A12.03.2010 
Technical College of Construction and Environmental ProtectionCCXI E12.03.2010Arad
Colegiul Tehnic "Dr. Ioan Ratiu"WAMX A12.03.2010Cluj
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"ARA4th class12.03.2010Caras-Severin
 TM7 C13.03.2010Caras-Severin
Nicolae TitulescuKS7A13.03.2010Cluj
  7B13.03.2010 
 KJB3. D osztály13.04.2010Cluj
Scoala "Constantin Brancusi"LZV A17.03.2010Cluj
  IV B17.03.2010 
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"BL11 B17.03.2010Cluj
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateCBXI D A.C.17.03.2010Ialomița
 APIX D17.03.2010Ialomița
Scoala "Constantin Brancusi"LZVIII B17.03.2010Cluj
Scoala cu clasele I-VIII Avram IancuCDa v-a C17.03.2010Cluj
  a v-a b17.03.2010 
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"MG3. D17.03.2010Mureș
Scoala "Constantin Brancusi"LZVII D17.03.2010Cluj
Dr Vasile LucaciuZTelokeszito17.03.2014Satu Mare
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFXB20.03.2010Ialomița
  XIB20.03.2010 
Nicolae TitulescuTZ2.D21.04.2010Cluj
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"AAa VIII-a B22.03.2010Caras-Severin
Unirea Nemzeti KollégiumKHI B22.03.2010Mureș
Nicolae TitulescuNB3D23.03.2010Cluj
  2D23.03.2010 
  7D23.03.2010 
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"VAIX C23.03.2010Cluj
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"CAClass V23.04.2010Mureș
  Class VI23.04.2010 
Liceul cu Program Sportiv Szasz AdalbertDMT4.B25.04.2010Mureș
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"TCXIID26.03.2010Cluj
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateASIX B27.04.2010Ialomița
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" OradeaCCIX A27.11.2011Bihor
  IX C27.11.2011 
  X A27.11.2011 
  X B27.11.2011 
  X C27.11.2011 
Liceul Tehnologic Constructii Cai FerateNCXI C28.04.2010Ialomița
Diószéni Magyar HázNAVII28.09.2015Bacău
  VI28.09.2015 
  V28.09.2015 
  I-IV28.09.2015 
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTICFxB28.10.2010Ialomița
  XIB28.10.2010 
Baróti Szabó Dávid IskolacsoportDAMókus29.01.2011Covasna
  Szitakötő29.01.2011 
Constantin BrancusiDAIV B29.03.2010Cluj