User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
ŠZŠsVJMMMB7.B24.01.2012Banskobystrický kraj
ŠZŠ SobranceIMR8.ročník03.12.2010Košický kraj
  7.ročník03.12.2010 
ŠZŠ Kolárovo, Lesná 9MFT5. trieda02.03.2012Nitriansky kraj
  3. trieda02.03.2012 
Športove gymnázium Banská BystricaMDSIV.C26.02.2012Banskobystrický kraj
 MSD3.C10.03.2010Banskobystrický kraj
Špeciálna ZŠ internátnaMV2.19.01.2012Banskobystrický kraj
  3.19.01.2012 
  4.19.01.2012 
Špeciálna základná škola ŽarnovicaMEBIII. - 3. a 4. ročník18.03.2010Banskobystrický kraj
Špeciálna základná školaMMR7.B25.03.2014Prešovský kraj
  6.B25.03.2014 
Zš Jenisejská 22I9.c24.10.2010Košický kraj
 VF1 oddelenie škd12.10.2010Košický kraj
  2 oddelenie škd12.10.2010 
  5 oddelenie škd12.10.2010 
Zš Dr.D.FischeraPF5.C01.04.2014Prešovský kraj
  5.B01.04.2014 
ZŠ ŽdaňaIB4. ročník19.03.2010Košický kraj
ZŠ Štefana KlubertaK7.B31.03.2011Prešovský kraj
  5.B31.03.2011 
ZŠ Škultétyho 2326/11 TopoľčanyBRSpracovná skupina - 1.A02.04.2010Nitriansky kraj
 H5.B09.05.2010Nitriansky kraj
  6.A09.05.2010 
  8.B09.05.2010 
ZŠ Š. M. Daxnera, Ul. Dr. V. Clementisa 13, Rimavská SobotaDC6.B18.03.2010Banskobystrický kraj
  5.A18.03.2010 
ZŠ ĽuboticeAH9.A16.09.2014Prešovský kraj
ZŠ Ďumbierska 17SM4.A26.03.2014Banskobystrický kraj
ZŠ Zlatá 2, RožňavaMRS5.A09.04.2010Košický kraj
ZŠ VígľašPDB5.A08.04.2010Banskobystrický kraj
  6.A08.04.2010 
  6.B08.04.2010 
ZŠ Veľký BielMJB5.A01.10.2010Bratislavský kraj
ZŠ Vajanského 47, LučenecSL5.A28.04.2010Banskobystrický kraj
 MS4. A31.03.2010Banskobystrický kraj
ZŠ sv. košických mučeníkovZK8.A12.04.2014Košický kraj
ZŠ sv. Jozefa HlohovecJKVI.A06.09.2010Trnavský kraj
ZŠ Spišské VlachyMĽB7.A27.09.2010Košický kraj
ZŠ s MŠ ŽbinceMMKrúžok mladý ochranár08.04.2011Košický kraj
ZŠ s MŠ Čadca - HorelicaSM6.A19.11.2012Žilinský kraj
ZŠ s MŠ Závadka nad HronomMD5.A26.03.2014Banskobystrický kraj
  6.A26.03.2014 
  7.A26.03.2014 
  8.A26.03.2014 
ZŠ s MŠ Vagonárska PopradASVI.A28.02.2010Trenčiansky kraj
 M4.B13.03.2010Trenčiansky kraj
 ASVI.B28.02.2010Trenčiansky kraj
ZŠ s MŠ UrminceMABVI.25.03.2014Nitriansky kraj
  V.25.03.2014 
  IV.25.03.2014 
ZŠ s MŠ Turá LúkaZD3.ročník13.04.2010Trenčiansky kraj
ZŠsMŠ s vyuč.jaz.maď. Vetvárska 7. Bratislava, Magyar Tannyelvu Alapiskola és Óvoda - PozsonypuspokiMMII.A26.10.2010Nitriansky kraj
ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouM8.r.17.05.2011Trnavský kraj
ZŠ s MŠ pri zdravotníckom zariadeníIO7.14.03.2012Nitriansky kraj
  6.14.03.2012 
ZŠ s MŠ pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím, Drotárska, BAJB6.A17.04.2014Bratislavský kraj
  7.A01.04.2014 
ZŠ s MŠ PalínĽM7B04.03.2010Košický kraj
ZŠ s MŠ Oravské VeseléVII.A06.09.2010Žilinský kraj
  VI.B06.09.2010 
ZŠ s MŠ LiesekMMJ8.A07.09.2010Žilinský kraj
  8.B07.09.2010 
ZŠ s MŠ KalinovoIZFpiataci17.03.2010Banskobystrický kraj
  devitaci18.03.2010 
ZŠ s MŠ Hradná Lipt. hrádokRM6.A02.11.2010Žilinský kraj
  8.A02.11.2010 
ZŠs MŠ Dostojevského PopradRJ5,A02.05.2011Prešovský kraj
ZŠ s MŠ AlekšinceMSB510.03.2010Nitriansky kraj
ZŠ s MŠ, Komenského 587/15, PopradENVII.A16.04.2012Prešovský kraj
  V.C16.04.2012 
ZŠ s MŠMF5. ročník01.04.2014Banskobystrický kraj
ZŠ s MŠON4.10.09.2010Žilinský kraj
 SMVI.A09.10.2012Žilinský kraj
ZŠ RastislavovaABII.A13.03.2010Trenčiansky kraj
 BKturistický krúžok 1-4 ročník25.03.2010Trenčiansky kraj
ZŠ Prostejovská PrešovZBVII.B19.01.2012Prešovský kraj
  VI.A19.01.2012 
  VII.A16.02.2012 
  VI.A16.02.2012 
ZŠ Pavla Dobšinského Rimavská SobotaMNV.D15.03.2010Banskobystrický kraj
 EDVI.C27.03.2014Banskobystrický kraj
ZŠ Nitrianske HrnčiarovceIZ9. A03.03.2010Nitriansky kraj
ZŠ Mierová 134 SvitRB6.C29.09.2010Prešovský kraj
  V.A27.08.2010 
  V.B27.08.2010 
  V.C27.08.2010 
  VI.A27.08.2010 
  7.B15.09.2010 
  8.A15.09.2010 
  8.B15.09.2010 
  9.A15.09.2010 
  9.B15.09.2010 
 MKI6.B09.10.2010Prešovský kraj
 RB7.A15.09.2010Prešovský kraj
ZŠ MartinskáLZVI.C27.03.2014Žilinský kraj
ZŠ Lipová 183HMVI.07.04.2014Nitriansky kraj
ZŠ KysakSsedmička11.04.2010Košický kraj
ZŠ JuhoslovanskáRS7.B09.03.2010Košický kraj
  6.B09.03.2010 
ZŠ Janigova5.A01.03.2010Košický kraj
  6.A01.03.2010 
ZŠ J.G.Tajovského, Gaštanová 12, Banská BystricaMP710.10.2013Banskobystrický kraj
ZŠ J.Alexyho ZvolenKP5.A19.09.2010Banskobystrický kraj
  5.B19.09.2010 
ZŠ HradnáZVV.C15.02.2010Nitriansky kraj
ZŠ Hlavná 5, Družstevná pri HornádeRS6.A27.09.2012Košický kraj
ZŠ GbelceIAVIX.08.05.2011Nitriansky kraj
 ČD5. trieda23.03.2010Nitriansky kraj
  2. trieda23.03.2010 
 IAV8. trieda16.03.2010Nitriansky kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC4. A23.04.2012Košický kraj
  3. C23.04.2012 
  2. A23.04.2012 
  3. A23.04.2012 
  3. B23.04.2012 
  1. D23.04.2012 
  1. B23.04.2012 
  1. A23.04.2012 
  0. C23.04.2012 
  0. B23.04.2012 
  1. C23.04.2012 
  2. B23.04.2012 
  0. A23.04.2012 
ZŠ, Dr. Janskeho č.2, Žiar nad HronomSClass 4A08.01.2010Banskobystrický kraj
  Class 3C08.01.2010 
  Class 3A08.01.2010 
Základná škola ŠvedlárIX.A08.11.2010Košický kraj
  V.A08.11.2010 
Základná škola ŠumiacRB7. A10.09.2010Banskobystrický kraj
  6. A10.09.2010 
Základná škola Vyhne 111GR5.A05.03.2010Banskobystrický kraj
Základná škola VojčiceKSV.A09.03.2010Košický kraj
Základná škola Veľký LapášL5. ročník27.03.2014Nitriansky kraj
  6. ročník27.03.2014 
Základná škola Ul karpatská 803/11, SvidníkREC6.25.03.2014Prešovský kraj
  8.25.03.2014 
Základná škola Trebišovská 10, KošiceMJCVII. B30.09.2010Košický kraj
Základná škola s MŠ T. G. Masaryka, ĽubietováPMRV.28.01.2012Banskobystrický kraj
Základná škola s materskou školou Tušická Nová VesIB6.ročník03.03.2010Košický kraj
  4.ročník03.03.2010 
Základná škola s materskou školou Stráne pod TatramiVI5.A27.03.2014Prešovský kraj
  7.A27.03.2014 
  6.B27.03.2014 
Základná škola s materskou školou Kamenná PorubaMSV7.B trieda14.01.2015Žilinský kraj
  6. ročník14.01.2015 
  7.A trieda14.01.2015 
  9. ročník14.01.2015 
Základná škola s materskou školou, Čavoj 35EKV.25.03.2014Trenčiansky kraj
Základná škola s materskou školou, Čaka č. 364MZB9.26.03.2014Nitriansky kraj
  8.26.03.2014 
  7.26.03.2014 
  6.26.03.2014 
  5.26.03.2014 
Základná škola s materskou školouMĽKVIII.A10.04.2014Trnavský kraj
Základná škola s materskou školouMDZprvá03.02.2011Prešovský kraj
Základná škola s materskou školouZG5.B20.11.2012Bratislavský kraj
Základná škola s materskou školouMĽKV.A10.04.2014Trnavský kraj
  IX.A10.04.2014 
Základná škola s materskou školouEP6.A12.03.2012Bratislavský kraj
Základná škola s materskou školouMĽKVI.A10.04.2014Trnavský kraj
  IV.A10.04.2014 
  VII.A10.04.2014 
Základná škola s materskou školouEP5.A12.03.2012Bratislavský kraj
Základná škola s materskou školouZM222.04.2010Prešovský kraj
 M4.B04.03.2010Prešovský kraj
 EN8.A23.02.2010Prešovský kraj
  5.A23.02.2010 
Základná škola s materskou školouMĽKIV.B10.04.2014Trnavský kraj
Základná škola s materskou školouEP4.A12.03.2012Bratislavský kraj
Základná škola PodvysokáJCVIII.A06.11.2012Žilinský kraj
  V.A01.04.2014 
Základná škola Plavé Vozokany 114IMHdeviata09.03.2012Nitriansky kraj
  ôsma09.03.2012 
  šiesta09.03.2012 
  piata09.03.2012 
  štvrtá09.03.2012 
  tretia09.03.2012 
základná škola kpt. nálepkuIEM5.c08.11.2010Trenčiansky kraj
  7.a08.11.2010 
  9. C25.10.2010 
  7. A25.10.2010 
 V7.A15.11.2010Trenčiansky kraj
 IEM5. C25.10.2010Trenčiansky kraj
 S9.C21.11.2010Trenčiansky kraj
 IEM9.a08.11.2010Trenčiansky kraj
Základná škola Klátova Nová VesZDIV.A09.03.2010Trenčiansky kraj
Základná škola Jána ZemanaMM5.A14.02.2012Banskobystrický kraj
Základná škola J.A.Komenského KolárovoMS4b23.03.2010Nitriansky kraj
  4a23.03.2010 
Základná škola HrnčiarskaEPV.A17.02.2012Prešovský kraj
  V.C17.02.2012 
  V.B17.02.2012 
Základná škola HarmanecMAB1.- 4.ročník07.04.2014Banskobystrický kraj
Základná škola Haličská cesta 1493/7 LučenecMKMKrúžok ENVIRO a I.C05.10.2011Banskobystrický kraj
Základná škola Doktora Daniela FischerraSSV.I28.01.2016Prešovský kraj
Základná škola Blatné RemetyMS9.B10.03.2010Košický kraj
  9.A10.03.2010 
  8. ročník10.03.2010 
  8.ročník08.09.2010 
  7. ročník08.09.2010 
Základná škola Benkova6.D26.04.2012Nitriansky kraj
Základná škola Abovská 36S7.A03.11.2015Košický kraj
základná škola 1. - 4. ročníkGZprvá19.11.2010Trenčiansky kraj
  štvrtá19.11.2010 
  druhá19.11.2010 
  tretia19.11.2010 
Základná škola,Školská 2, SvodínPKK6.ročník17.03.2010Nitriansky kraj
  7.ročník17.03.2010 
  8.ročník17.03.2010 
Základná škola, Pribinova, NovákyIJDV.A11.10.2010Trenčiansky kraj
  V.B11.10.2010 
  VIII.B11.10.2010 
Základná školaDT8.A13.01.2012Trnavský kraj
základná školaMTS3.16.03.2010Nitriansky kraj
  5.16.03.2010 
  6.16.03.2010 
Základná školaV7.a15.11.2010Trenčiansky kraj
Základná školaDT5.A13.01.2012Trnavský kraj
základná školaMTS1.16.03.2010Nitriansky kraj
Základná školaDT6.A13.01.2012Trnavský kraj
Základná školaMZK5.A24.01.2012Nitriansky kraj
Základná školaSM5.A22.02.2012Bratislavský kraj
  5.B22.02.2012 
  9.A28.02.2012 
Základná školaLH6.A23.03.2014Nitriansky kraj
Základná školaMZK5.B24.01.2012Nitriansky kraj
Základná škloa s materskou školou UdičaMO6.A10.03.2010Trenčiansky kraj
ZS s VJM SokolceZBRM5.24.03.2014Nitriansky kraj
  6.24.03.2014 
  7.24.03.2014 
ZS RuskovMMJ4.14.03.2010Košický kraj
  6.14.03.2010 
  5.14.03.2010 
  3.14.03.2010 
ZS LimbachC4.A24.09.2012Bratislavský kraj
Súkromná základná škola Tomáša ZanovitaMĽN4.A11.01.2011Žilinský kraj
  3.A11.01.2011 
Súkromná základná školaMK6.A26.01.2012Košický kraj
  4.A26.01.2012 
Súkromná základná školaMJkrúžok Lístoček28.03.2010Žilinský kraj
Stredná odborná škola NámestovoKT2.M03.11.2011Žilinský kraj
Stredná odborná školaMG1.A23.03.2014Prešovský kraj
Stredisko environmentálnej výchovy DropieKBnávštevníci centra05.11.2010Nitriansky kraj
SPŠ elektrotechnickáJT2.C21.10.2010Košický kraj
  1.A21.10.2010 
Spojená škola Okoč - Egyesített Iskola EkecsIZVII.A27.03.2012Trnavský kraj
  VI.A27.03.2012 
Spojená škola internátna Vranov n. TZH9.A25.05.2014Prešovský kraj
  8.A25.05.2014 
  7.A25.05.2014 
Spojená školaĽBBC29.08.2010Žilinský kraj
Spojená školaAMenvironmentálny krúžok24.11.2010Trnavský kraj
Spojená školaGBŠKD24.03.2014Nitriansky kraj
  Autistická trieda24.03.2014 
  C variant24.03.2014 
SOŠ stavebná3.A04.11.2010Banskobystrický kraj
  2.B04.11.2010 
SOŠ Pruské3.Z20.01.2012Trenčiansky kraj
Slovenská agentúra životného prostrediaKKpracovná skupina31.03.2010Banskobystrický kraj
SEV Drieňok Teplý VrchŽDrienkovský krúžok13.04.2010Banskobystrický kraj
MŠ Jenisejska 24ZVmotýle25.11.2010Košický kraj
  včielky25.11.2010 
MŠ Budovateľská 8,PrešovM5.trieda09.11.2010Prešovský kraj
  4.trieda09.11.2010 
  3.trieda09.11.2010 
  2.trieda09.11.2010 
  1.trieda09.11.2010 
MŠ Budanova 6Veľká trieda25.10.2010Košický kraj
MŠ AzovskáMLT5. trieda06.01.2011Košický kraj
Materská škola ŠtrbaBJmalá trieda10.10.2013Prešovský kraj
Materská škola ĎatelinkaSM1 trieda kvietky24.03.2014Banskobystrický kraj
  2 trieda slniečka24.03.2014 
  3 trieda lienky24.03.2014 
Materská škola pri ZŠ ImeľZKLienky04.01.2011Nitriansky kraj
  Žabky04.01.2011 
Materská škola Oravská LesnáVBMargarétky08.12.2010Žilinský kraj
  Zvončeky08.12.2010 
materská školaABtrieda č. 310.09.2010Košický kraj
  trieda č. 510.09.2010 
  trieda č. 410.09.2010 
Materská školaBSHžabky30.10.2010Prešovský kraj
Materská školaAKII.VJS04.02.2011Nitriansky kraj
Materská školaEKZelená trieda18.04.2012Banskobystrický kraj
 AP1 trieda kvietky21.03.2014Banskobystrický kraj
  2 trieda slniečka21.03.2014 
  3 trieda lienky21.03.2014 
Materská školaII. trieda27.03.2014Trenčiansky kraj
Materská školaA31.03.2014Banskobystrický kraj
 EKŽltá trieda18.04.2012Banskobystrický kraj
 C31.03.2014Banskobystrický kraj
  D31.03.2014 
  A131.03.2014 
  B31.03.2014 
  B131.03.2014 
  C131.03.2014 
 DA1.Včielky22.04.2014Banskobystrický kraj
  2.Mravčeky22.04.2014 
  3.Slniečka22.04.2014 
  4.Hríbiky22.04.2014 
Materska skola s VJM-Ovoda-Lipova 2 SturovoMEvelka vekova skupina08.02.2012Nitriansky kraj
Kürti Magyar Tanítási Nyelvű AlapiskolaHKR6.02.06.2011Nitriansky kraj
Gymnázium SninaMHI.PRÍMA27.01.2012Prešovský kraj
Gymnázium MyjavaDEII.O10.03.2010Trenčiansky kraj
Gymnázium, Kukučínova 4239/1, PopradPBTIII.26.03.2010Prešovský kraj
GymnáziumJS2.C25.10.2011Nitriansky kraj
 MBIII. G10.03.2010Nitriansky kraj
  II. G10.03.2010 
EkocentrumHMpredskolaci13.10.2010Trnavský kraj
  tretiaci13.10.2010 
CZŠ Žofie Bosniakovej ŠuranyAMochranársky krúžok28.03.2010Nitriansky kraj
1. ZŠ Viliama Paulínyho - Tótha, SenicaJCM4.A03.02.2010Trnavský kraj
  5.A28.01.2010