User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
Materská školaBSHžabky30.10.2010Prešovský kraj
Materská školaEKŽltá trieda18.04.2012Banskobystrický kraj
Materská škola pri ZŠ ImeľZKŽabky04.01.2011Nitriansky kraj
Základná škola Plavé Vozokany 114IMHštvrtá09.03.2012Nitriansky kraj
základná škola 1. - 4. ročníkGZštvrtá19.11.2010Trenčiansky kraj
Základná škola Plavé Vozokany 114IMHšiesta09.03.2012Nitriansky kraj
Spojená školaGBŠKD24.03.2014Nitriansky kraj
Základná škola Plavé Vozokany 114IMHôsma09.03.2012Nitriansky kraj
Materská škola Oravská LesnáVBZvončeky08.12.2010Žilinský kraj
Materská školaEKZelená trieda18.04.2012Banskobystrický kraj
MŠ Jenisejska 24ZVvčielky25.11.2010Košický kraj
Základná škola, Pribinova, NovákyIJDVIII.B11.10.2010Trenčiansky kraj
Základná škola PodvysokáJCVIII.A06.11.2012Žilinský kraj
Základná škola s materskou školouMĽKVIII.A10.04.2014Trnavský kraj
Základná škola Trebišovská 10, KošiceMJCVII. B30.09.2010Košický kraj
ZŠ Prostejovská PrešovZBVII.B19.01.2012Prešovský kraj
Spojená škola Okoč - Egyesített Iskola EkecsIZVII.A27.03.2012Trnavský kraj
ZŠ Prostejovská PrešovZBVII.A16.02.2012Prešovský kraj
ZŠ s MŠ, Komenského 587/15, PopradENVII.A16.04.2012Prešovský kraj
ZŠ s MŠ Oravské VeseléVII.A06.09.2010Žilinský kraj
Základná škola s materskou školouMĽKVII.A10.04.2014Trnavský kraj
ZŠ MartinskáLZVI.C27.03.2014Žilinský kraj
ZŠ Pavla Dobšinského Rimavská SobotaEDVI.C27.03.2014Banskobystrický kraj
ZŠ s MŠ Oravské VeseléVI.B06.09.2010Žilinský kraj
ZŠ s MŠ Vagonárska PopradASVI.B28.02.2010Trenčiansky kraj
Spojená škola Okoč - Egyesített Iskola EkecsIZVI.A27.03.2012Trnavský kraj
ZŠ sv. Jozefa HlohovecJKVI.A06.09.2010Trnavský kraj
Základná škola s materskou školouMĽKVI.A10.04.2014Trnavský kraj
ZŠ s MŠSMVI.A09.10.2012Žilinský kraj
ZŠ Prostejovská PrešovZBVI.A16.02.2012Prešovský kraj
ZŠ Mierová 134 SvitRBVI.A27.08.2010Prešovský kraj
ZŠ Prostejovská PrešovZBVI.A19.01.2012Prešovský kraj
ZŠ s MŠ Vagonárska PopradASVI.A28.02.2010Trenčiansky kraj
ZŠ Lipová 183HMVI.07.04.2014Nitriansky kraj
ZŠ s MŠ UrminceMABVI.25.03.2014Nitriansky kraj
MŠ Budanova 6Veľká trieda25.10.2010Košický kraj
Materska skola s VJM-Ovoda-Lipova 2 SturovoMEvelka vekova skupina08.02.2012Nitriansky kraj
Základná škola Doktora Daniela FischerraSSV.I28.01.2016Prešovský kraj
ZŠ Pavla Dobšinského Rimavská SobotaMNV.D15.03.2010Banskobystrický kraj
Základná škola HrnčiarskaEPV.C17.02.2012Prešovský kraj
ZŠ s MŠ, Komenského 587/15, PopradENV.C16.04.2012Prešovský kraj
ZŠ Mierová 134 SvitRBV.C27.08.2010Prešovský kraj
ZŠ HradnáZVV.C15.02.2010Nitriansky kraj
ZŠ Mierová 134 SvitRBV.B27.08.2010Prešovský kraj
Základná škola, Pribinova, NovákyIJDV.B11.10.2010Trenčiansky kraj
Základná škola HrnčiarskaEPV.B17.02.2012Prešovský kraj
ZŠ Mierová 134 SvitRBV.A27.08.2010Prešovský kraj
Základná škola HrnčiarskaEPV.A17.02.2012Prešovský kraj
Základná škola PodvysokáJCV.A01.04.2014Žilinský kraj
Základná škola VojčiceKSV.A09.03.2010Košický kraj
Základná škola, Pribinova, NovákyIJDV.A11.10.2010Trenčiansky kraj
Základná škola s materskou školouMĽKV.A10.04.2014Trnavský kraj
Základná škola ŠvedlárV.A08.11.2010Košický kraj
Základná škola s materskou školou, Čavoj 35EKV.25.03.2014Trenčiansky kraj
Základná škola s MŠ T. G. Masaryka, ĽubietováPMRV.28.01.2012Banskobystrický kraj
ZŠ s MŠ UrminceMABV.25.03.2014Nitriansky kraj
ZŠ RastislavovaBKturistický krúžok 1-4 ročník25.03.2010Trenčiansky kraj
materská školaABtrieda č. 510.09.2010Košický kraj
  trieda č. 410.09.2010 
  trieda č. 310.09.2010 
EkocentrumHMtretiaci13.10.2010Trnavský kraj
základná škola 1. - 4. ročníkGZtretia19.11.2010Trenčiansky kraj
Základná škola Plavé Vozokany 114IMHtretia09.03.2012Nitriansky kraj
ZŠ KysakSsedmička11.04.2010Košický kraj
Základná škola s materskou školouMDZprvá03.02.2011Prešovský kraj
základná škola 1. - 4. ročníkGZprvá19.11.2010Trenčiansky kraj
EkocentrumHMpredskolaci13.10.2010Trnavský kraj
ZŠ Škultétyho 2326/11 TopoľčanyBRSpracovná skupina - 1.A02.04.2010Nitriansky kraj
Slovenská agentúra životného prostrediaKKpracovná skupina31.03.2010Banskobystrický kraj
ZŠ s MŠ KalinovoIZFpiataci17.03.2010Banskobystrický kraj
Základná škola Plavé Vozokany 114IMHpiata09.03.2012Nitriansky kraj
CZŠ Žofie Bosniakovej ŠuranyAMochranársky krúžok28.03.2010Nitriansky kraj
Stredisko environmentálnej výchovy DropieKBnávštevníci centra05.11.2010Nitriansky kraj
MŠ Jenisejska 24ZVmotýle25.11.2010Košický kraj
Materská škola Oravská LesnáVBMargarétky08.12.2010Žilinský kraj
Materská škola ŠtrbaBJmalá trieda10.10.2013Prešovský kraj
Materská škola pri ZŠ ImeľZKLienky04.01.2011Nitriansky kraj
ZŠ s MŠ ŽbinceMMKrúžok mladý ochranár08.04.2011Košický kraj
Súkromná základná školaMJkrúžok Lístoček28.03.2010Žilinský kraj
Základná škola Haličská cesta 1493/7 LučenecMKMKrúžok ENVIRO a I.C05.10.2011Banskobystrický kraj
Základná škola ŠvedlárIX.A08.11.2010Košický kraj
Základná škola s materskou školouMĽKIX.A10.04.2014Trnavský kraj
ZŠ GbelceIAVIX.08.05.2011Nitriansky kraj
Športove gymnázium Banská BystricaMDSIV.C26.02.2012Banskobystrický kraj
Základná škola s materskou školouMĽKIV.B10.04.2014Trnavský kraj
Základná škola Klátova Nová VesZDIV.A09.03.2010Trenčiansky kraj
Základná škola s materskou školouMĽKIV.A10.04.2014Trnavský kraj
ZŠ s MŠ UrminceMABIV.25.03.2014Nitriansky kraj
GymnáziumMBIII. G10.03.2010Nitriansky kraj
Špeciálna základná škola ŽarnovicaMEBIII. - 3. a 4. ročník18.03.2010Banskobystrický kraj
Gymnázium, Kukučínova 4239/1, PopradPBTIII.26.03.2010Prešovský kraj
Materská školaAKII.VJS04.02.2011Nitriansky kraj
Materská školaII. trieda27.03.2014Trenčiansky kraj
Gymnázium MyjavaDEII.O10.03.2010Trenčiansky kraj
GymnáziumMBII. G10.03.2010Nitriansky kraj
ZŠ RastislavovaABII.A13.03.2010Trenčiansky kraj
ZŠsMŠ s vyuč.jaz.maď. Vetvárska 7. Bratislava, Magyar Tannyelvu Alapiskola és Óvoda - PozsonypuspokiMMII.A26.10.2010Nitriansky kraj
Gymnázium SninaMHI.PRÍMA27.01.2012Prešovský kraj
Spojená školaAMenvironmentálny krúžok24.11.2010Trnavský kraj
základná škola 1. - 4. ročníkGZdruhá19.11.2010Trenčiansky kraj
SEV Drieňok Teplý VrchŽDrienkovský krúžok13.04.2010Banskobystrický kraj
ZŠ s MŠ KalinovoIZFdevitaci18.03.2010Banskobystrický kraj
Základná škola Plavé Vozokany 114IMHdeviata09.03.2012Nitriansky kraj
Materská školaD31.03.2014Banskobystrický kraj
Spojená školaGBC variant24.03.2014Nitriansky kraj
ZŠ, Dr. Janskeho č.2, Žiar nad HronomSClass 4A08.01.2010Banskobystrický kraj
  Class 3C08.01.2010 
  Class 3A08.01.2010 
Materská školaC131.03.2014Banskobystrický kraj
  C31.03.2014 
Spojená školaĽBBC29.08.2010Žilinský kraj
Materská školaB131.03.2014Banskobystrický kraj
  B31.03.2014 
Spojená školaGBAutistická trieda24.03.2014Nitriansky kraj
Materská školaA131.03.2014Banskobystrický kraj
  A31.03.2014 
Základná škola s materskou školou Kamenná PorubaMSV9. ročník14.01.2015Žilinský kraj
Zš Jenisejská 22I9.c24.10.2010Košický kraj
základná škola kpt. nálepkuS9.C21.11.2010Trenčiansky kraj
 IEM9. C25.10.2010Trenčiansky kraj
ZŠ Mierová 134 SvitRB9.B15.09.2010Prešovský kraj
Základná škola Blatné RemetyMS9.B10.03.2010Košický kraj
základná škola kpt. nálepkuIEM9.a08.11.2010Trenčiansky kraj
Spojená škola internátna Vranov n. TZH9.A25.05.2014Prešovský kraj
ZŠ ĽuboticeAH9.A16.09.2014Prešovský kraj
Základná škola Blatné RemetyMS9.A10.03.2010Košický kraj
Základná školaSM9.A28.02.2012Bratislavský kraj
ZŠ Nitrianske HrnčiarovceIZ9. A03.03.2010Nitriansky kraj
ZŠ Mierová 134 SvitRB9.A15.09.2010Prešovský kraj
Základná škola s materskou školou, Čaka č. 364MZB9.26.03.2014Nitriansky kraj
ZŠ GbelceIAV8. trieda16.03.2010Nitriansky kraj
Základná škola Blatné RemetyMS8.ročník08.09.2010Košický kraj
Základná škola,Školská 2, SvodínPKK8.ročník17.03.2010Nitriansky kraj
Základná škola Blatné RemetyMS8. ročník10.03.2010Košický kraj
ŠZŠ SobranceIMR8.ročník03.12.2010Košický kraj
ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouM8.r.17.05.2011Trnavský kraj
ZŠ Mierová 134 SvitRB8.B15.09.2010Prešovský kraj
ZŠ Škultétyho 2326/11 TopoľčanyH8.B09.05.2010Nitriansky kraj
ZŠ s MŠ LiesekMMJ8.B07.09.2010Žilinský kraj
ZŠ s MŠ Hradná Lipt. hrádokRM8.A02.11.2010Žilinský kraj
ZŠ s MŠ LiesekMMJ8.A07.09.2010Žilinský kraj
ZŠ sv. košických mučeníkovZK8.A12.04.2014Košický kraj
Základná škola s materskou školouEN8.A23.02.2010Prešovský kraj
Základná školaDT8.A13.01.2012Trnavský kraj
ZŠ s MŠ Závadka nad HronomMD8.A26.03.2014Banskobystrický kraj
Spojená škola internátna Vranov n. TZH8.A25.05.2014Prešovský kraj
ZŠ Mierová 134 SvitRB8.A15.09.2010Prešovský kraj
Základná škola Ul karpatská 803/11, SvidníkREC8.25.03.2014Prešovský kraj
Základná škola s materskou školou, Čaka č. 364MZB8.26.03.2014Nitriansky kraj
ZŠ s MŠ PalínĽM7B04.03.2010Košický kraj
ŠZŠ SobranceIMR7.ročník03.12.2010Košický kraj
Základná škola,Školská 2, SvodínPKK7.ročník17.03.2010Nitriansky kraj
Základná škola Blatné RemetyMS7. ročník08.09.2010Košický kraj
Základná škola s materskou školou Kamenná PorubaMSV7.B trieda14.01.2015Žilinský kraj
ZŠ JuhoslovanskáRS7.B09.03.2010Košický kraj
Špeciálna základná školaMMR7.B25.03.2014Prešovský kraj
ZŠ Štefana KlubertaK7.B31.03.2011Prešovský kraj
ZŠ Mierová 134 SvitRB7.B15.09.2010Prešovský kraj
ŠZŠsVJMMMB7.B24.01.2012Banskobystrický kraj
Základná škola s materskou školou Kamenná PorubaMSV7.A trieda14.01.2015Žilinský kraj
základná škola kpt. nálepkuV7.A15.11.2010Trenčiansky kraj
Základná škola Abovská 36S7.A03.11.2015Košický kraj
Základná školaV7.a15.11.2010Trenčiansky kraj
ZŠ Spišské VlachyMĽB7.A27.09.2010Košický kraj
ZŠ s MŠ Závadka nad HronomMD7.A26.03.2014Banskobystrický kraj
Spojená škola internátna Vranov n. TZH7.A25.05.2014Prešovský kraj
základná škola kpt. nálepkuIEM7.a08.11.2010Trenčiansky kraj
Základná škola ŠumiacRB7. A10.09.2010Banskobystrický kraj
ZŠ Mierová 134 SvitRB7.A15.09.2010Prešovský kraj
ZŠ s MŠ pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím, Drotárska, BAJB7.A01.04.2014Bratislavský kraj
Základná škola s materskou školou Stráne pod TatramiVI7.A27.03.2014Prešovský kraj
základná škola kpt. nálepkuIEM7. A25.10.2010Trenčiansky kraj
ZS s VJM SokolceZBRM7.24.03.2014Nitriansky kraj
Základná škola s materskou školou, Čaka č. 364MZB7.26.03.2014Nitriansky kraj
ZŠ s MŠ pri zdravotníckom zariadeníIO7.14.03.2012Nitriansky kraj
ZŠ J.G.Tajovského, Gaštanová 12, Banská BystricaMP710.10.2013Banskobystrický kraj
Základná škola s materskou školou Tušická Nová VesIB6.ročník03.03.2010Košický kraj
Základná škola Veľký LapášL6. ročník27.03.2014Nitriansky kraj
Základná škola,Školská 2, SvodínPKK6.ročník17.03.2010Nitriansky kraj
Základná škola s materskou školou Kamenná PorubaMSV6. ročník14.01.2015Žilinský kraj
Základná škola Benkova6.D26.04.2012Nitriansky kraj
ZŠ Mierová 134 SvitRB6.C29.09.2010Prešovský kraj
Základná škola s materskou školou Stráne pod TatramiVI6.B27.03.2014Prešovský kraj
ZŠ VígľašPDB6.B08.04.2010Banskobystrický kraj
ZŠ Mierová 134 SvitMKI6.B09.10.2010Prešovský kraj
Špeciálna základná školaMMR6.B25.03.2014Prešovský kraj
ZŠ JuhoslovanskáRS6.B09.03.2010Košický kraj
ZŠ Š. M. Daxnera, Ul. Dr. V. Clementisa 13, Rimavská SobotaDC6.B18.03.2010Banskobystrický kraj
ZŠ Hlavná 5, Družstevná pri HornádeRS6.A27.09.2012Košický kraj
ZŠ VígľašPDB6.A08.04.2010Banskobystrický kraj
ZŠ Janigova6.A01.03.2010Košický kraj
Základná školaLH6.A23.03.2014Nitriansky kraj
ZŠ s MŠ Čadca - HorelicaSM6.A19.11.2012Žilinský kraj
ZŠ s MŠ Závadka nad HronomMD6.A26.03.2014Banskobystrický kraj
Základná školaDT6.A13.01.2012Trnavský kraj
ZŠ s MŠ Hradná Lipt. hrádokRM6.A02.11.2010Žilinský kraj
ZŠ s MŠ pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím, Drotárska, BAJB6.A17.04.2014Bratislavský kraj
ZŠ Škultétyho 2326/11 TopoľčanyH6.A09.05.2010Nitriansky kraj
Súkromná základná školaMK6.A26.01.2012Košický kraj
Základná škola s materskou školouEP6.A12.03.2012Bratislavský kraj
Základná škloa s materskou školou UdičaMO6.A10.03.2010Trenčiansky kraj
Základná škola ŠumiacRB6. A10.09.2010Banskobystrický kraj
základná školaMTS6.16.03.2010Nitriansky kraj
ZS s VJM SokolceZBRM6.24.03.2014Nitriansky kraj
ZŠ s MŠ pri zdravotníckom zariadeníIO6.14.03.2012Nitriansky kraj
ZS RuskovMMJ6.14.03.2010Košický kraj
Kürti Magyar Tanítási Nyelvű AlapiskolaHKR6.02.06.2011Nitriansky kraj
Základná škola Ul karpatská 803/11, SvidníkREC6.25.03.2014Prešovský kraj
Základná škola s materskou školou, Čaka č. 364MZB6.26.03.2014Nitriansky kraj
ZŠ GbelceČD5. trieda23.03.2010Nitriansky kraj
MŠ Budovateľská 8,PrešovM5.trieda09.11.2010Prešovský kraj
ŠZŠ Kolárovo, Lesná 9MFT5. trieda02.03.2012Nitriansky kraj
MŠ AzovskáMLT5. trieda06.01.2011Košický kraj
Základná škola Veľký LapášL5. ročník27.03.2014Nitriansky kraj
ZŠ s MŠMF5. ročník01.04.2014Banskobystrický kraj
základná škola kpt. nálepkuIEM5.c08.11.2010Trenčiansky kraj
Zš Dr.D.FischeraPF5.C01.04.2014Prešovský kraj
základná škola kpt. nálepkuIEM5. C25.10.2010Trenčiansky kraj
Základná škola s materskou školouZG5.B20.11.2012Bratislavský kraj
ZŠ Štefana KlubertaK5.B31.03.2011Prešovský kraj
ZŠ Škultétyho 2326/11 TopoľčanyH5.B09.05.2010Nitriansky kraj
Zš Dr.D.FischeraPF5.B01.04.2014Prešovský kraj
Základná školaMZK5.B24.01.2012Nitriansky kraj
Základná školaSM5.B22.02.2012Bratislavský kraj
ZŠ J.Alexyho ZvolenKP5.B19.09.2010Banskobystrický kraj
ZŠ Zlatá 2, RožňavaMRS5.A09.04.2010Košický kraj
Základná škola s materskou školouEN5.A23.02.2010Prešovský kraj
ZŠ Vajanského 47, LučenecSL5.A28.04.2010Banskobystrický kraj
ZŠ Veľký BielMJB5.A01.10.2010Bratislavský kraj
ZŠ VígľašPDB5.A08.04.2010Banskobystrický kraj
ZŠ Š. M. Daxnera, Ul. Dr. V. Clementisa 13, Rimavská SobotaDC5.A18.03.2010Banskobystrický kraj
ZŠ s MŠ Závadka nad HronomMD5.A26.03.2014Banskobystrický kraj
1. ZŠ Viliama Paulínyho - Tótha, SenicaJCM5.A28.01.2010Trnavský kraj
Základná školaSM5.A22.02.2012Bratislavský kraj
ZŠ Janigova5.A01.03.2010Košický kraj
ZŠ J.Alexyho ZvolenKP5.A19.09.2010Banskobystrický kraj
Základná škola s materskou školouEP5.A12.03.2012Bratislavský kraj
Základná školaDT5.A13.01.2012Trnavský kraj
Základná škola s materskou školou Stráne pod TatramiVI5.A27.03.2014Prešovský kraj
Základná škola Vyhne 111GR5.A05.03.2010Banskobystrický kraj
Základná škola Jána ZemanaMM5.A14.02.2012Banskobystrický kraj
Základná školaMZK5.A24.01.2012Nitriansky kraj
základná školaMTS5.16.03.2010Nitriansky kraj
Základná škola s materskou školou, Čaka č. 364MZB5.26.03.2014Nitriansky kraj
ZS s VJM SokolceZBRM5.24.03.2014Nitriansky kraj
ZS RuskovMMJ5.14.03.2010Košický kraj
ZŠs MŠ Dostojevského PopradRJ5,A02.05.2011Prešovský kraj
Zš Jenisejská 22VF5 oddelenie škd12.10.2010Košický kraj
ZŠ s MŠ AlekšinceMSB510.03.2010Nitriansky kraj
Základná škola J.A.Komenského KolárovoMS4b23.03.2010Nitriansky kraj
  4a23.03.2010 
MŠ Budovateľská 8,PrešovM4.trieda09.11.2010Prešovský kraj
Základná škola s materskou školou Tušická Nová VesIB4.ročník03.03.2010Košický kraj
ZŠ ŽdaňaIB4. ročník19.03.2010Košický kraj
Materská školaDA4.Hríbiky22.04.2014Banskobystrický kraj
Základná škola s materskou školouM4.B04.03.2010Prešovský kraj
ZŠ s MŠ Vagonárska PopradM4.B13.03.2010Trenčiansky kraj
ZŠ Vajanského 47, LučenecMS4. A31.03.2010Banskobystrický kraj
Základná škola s materskou školouEP4.A12.03.2012Bratislavský kraj
ZS LimbachC4.A24.09.2012Bratislavský kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC4. A23.04.2012Košický kraj
Súkromná základná škola Tomáša ZanovitaMĽN4.A11.01.2011Žilinský kraj
Súkromná základná školaMK4.A26.01.2012Košický kraj
ZŠ Ďumbierska 17SM4.A26.03.2014Banskobystrický kraj
1. ZŠ Viliama Paulínyho - Tótha, SenicaJCM4.A03.02.2010Trnavský kraj
ZS RuskovMMJ4.14.03.2010Košický kraj
ZŠ s MŠON4.10.09.2010Žilinský kraj
Špeciálna ZŠ internátnaMV4.19.01.2012Banskobystrický kraj
SOŠ Pruské3.Z20.01.2012Trenčiansky kraj
MŠ Budovateľská 8,PrešovM3.trieda09.11.2010Prešovský kraj
ŠZŠ Kolárovo, Lesná 9MFT3. trieda02.03.2012Nitriansky kraj
Materská školaDA3.Slniečka22.04.2014Banskobystrický kraj
ZŠ s MŠ Turá LúkaZD3.ročník13.04.2010Trenčiansky kraj
Športove gymnázium Banská BystricaMSD3.C10.03.2010Banskobystrický kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC3. C23.04.2012Košický kraj
  3. B23.04.2012 
Súkromná základná škola Tomáša ZanovitaMĽN3.A11.01.2011Žilinský kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC3. A23.04.2012Košický kraj
SOŠ stavebná3.A04.11.2010Banskobystrický kraj
základná školaMTS3.16.03.2010Nitriansky kraj
ZS RuskovMMJ3.14.03.2010Košický kraj
Špeciálna ZŠ internátnaMV3.19.01.2012Banskobystrický kraj
Materská školaAP3 trieda lienky21.03.2014Banskobystrický kraj
Materská škola ĎatelinkaSM3 trieda lienky24.03.2014Banskobystrický kraj
ZŠ GbelceČD2. trieda23.03.2010Nitriansky kraj
MŠ Budovateľská 8,PrešovM2.trieda09.11.2010Prešovský kraj
Materská školaDA2.Mravčeky22.04.2014Banskobystrický kraj
Stredná odborná škola NámestovoKT2.M03.11.2011Žilinský kraj
GymnáziumJS2.C25.10.2011Nitriansky kraj
SPŠ elektrotechnickáJT2.C21.10.2010Košický kraj
SOŠ stavebná2.B04.11.2010Banskobystrický kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC2. B23.04.2012Košický kraj
  2. A23.04.2012 
Špeciálna ZŠ internátnaMV2.19.01.2012Banskobystrický kraj
Materská škola ĎatelinkaSM2 trieda slniečka24.03.2014Banskobystrický kraj
Materská školaAP2 trieda slniečka21.03.2014Banskobystrický kraj
Zš Jenisejská 22VF2 oddelenie škd12.10.2010Košický kraj
Základná škola s materskou školouZM222.04.2010Prešovský kraj
Materská školaDA1.Včielky22.04.2014Banskobystrický kraj
MŠ Budovateľská 8,PrešovM1.trieda09.11.2010Prešovský kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC1. D23.04.2012Košický kraj
  1. C23.04.2012 
  1. B23.04.2012 
SPŠ elektrotechnickáJT1.A21.10.2010Košický kraj
Stredná odborná školaMG1.A23.03.2014Prešovský kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC1. A23.04.2012Košický kraj
Základná škola HarmanecMAB1.- 4.ročník07.04.2014Banskobystrický kraj
základná školaMTS1.16.03.2010Nitriansky kraj
Materská škola ĎatelinkaSM1 trieda kvietky24.03.2014Banskobystrický kraj
Materská školaAP1 trieda kvietky21.03.2014Banskobystrický kraj
Zš Jenisejská 22VF1 oddelenie škd12.10.2010Košický kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC0. C23.04.2012Košický kraj
  0. B23.04.2012 
  0. A23.04.2012