User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
ŠZŠsVJMMMB7.B24.01.2012Banskobystrický kraj
ZŠ Š. M. Daxnera, Ul. Dr. V. Clementisa 13, Rimavská SobotaDC5.A18.03.2010Banskobystrický kraj
Špeciálna ZŠ internátnaMV2.19.01.2012Banskobystrický kraj
ZŠ J.G.Tajovského, Gaštanová 12, Banská BystricaMP710.10.2013Banskobystrický kraj
Materská škola ĎatelinkaSM1 trieda kvietky24.03.2014Banskobystrický kraj
  2 trieda slniečka24.03.2014 
  3 trieda lienky24.03.2014 
Špeciálna základná škola ŽarnovicaMEBIII. - 3. a 4. ročník18.03.2010Banskobystrický kraj
ZŠ VígľašPDB6.A08.04.2010Banskobystrický kraj
  6.B08.04.2010 
ZŠ J.Alexyho ZvolenKP5.B19.09.2010Banskobystrický kraj
  5.A19.09.2010 
ZŠ VígľašPDB5.A08.04.2010Banskobystrický kraj
Základná škola Jána ZemanaMM5.A14.02.2012Banskobystrický kraj
ZŠ Ďumbierska 17SM4.A26.03.2014Banskobystrický kraj
Základná škola HarmanecMAB1.- 4.ročník07.04.2014Banskobystrický kraj
Materská školaDA4.Hríbiky22.04.2014Banskobystrický kraj
SEV Drieňok Teplý VrchŽDrienkovský krúžok13.04.2010Banskobystrický kraj
Slovenská agentúra životného prostrediaKKpracovná skupina31.03.2010Banskobystrický kraj
Základná škola Haličská cesta 1493/7 LučenecMKMKrúžok ENVIRO a I.C05.10.2011Banskobystrický kraj
SOŠ stavebná2.B04.11.2010Banskobystrický kraj
  3.A04.11.2010 
ZŠ Š. M. Daxnera, Ul. Dr. V. Clementisa 13, Rimavská SobotaDC6.B18.03.2010Banskobystrický kraj
Základná škola s MŠ T. G. Masaryka, ĽubietováPMRV.28.01.2012Banskobystrický kraj
ZŠ Pavla Dobšinského Rimavská SobotaEDVI.C27.03.2014Banskobystrický kraj
Základná škola Vyhne 111GR5.A05.03.2010Banskobystrický kraj
Základná škola ŠumiacRB7. A10.09.2010Banskobystrický kraj
  6. A10.09.2010 
ZŠ, Dr. Janskeho č.2, Žiar nad HronomSClass 3A08.01.2010Banskobystrický kraj
ZŠ Pavla Dobšinského Rimavská SobotaMNV.D15.03.2010Banskobystrický kraj
ZŠ, Dr. Janskeho č.2, Žiar nad HronomSClass 3C08.01.2010Banskobystrický kraj
  Class 4A08.01.2010 
Špeciálna ZŠ internátnaMV3.19.01.2012Banskobystrický kraj
Materská školaDA3.Slniečka22.04.2014Banskobystrický kraj
 EKŽltá trieda18.04.2012Banskobystrický kraj
ZŠ s MŠ Závadka nad HronomMD5.A26.03.2014Banskobystrický kraj
  6.A26.03.2014 
  7.A26.03.2014 
Športove gymnázium Banská BystricaMDSIV.C26.02.2012Banskobystrický kraj
ZŠ s MŠ Závadka nad HronomMD8.A26.03.2014Banskobystrický kraj
ZŠ s MŠ KalinovoIZFdevitaci18.03.2010Banskobystrický kraj
  piataci17.03.2010 
ZŠ s MŠMF5. ročník01.04.2014Banskobystrický kraj
ZŠ Vajanského 47, LučenecMS4. A31.03.2010Banskobystrický kraj
Materská školaDA2.Mravčeky22.04.2014Banskobystrický kraj
ZŠ Vajanského 47, LučenecSL5.A28.04.2010Banskobystrický kraj
Materská školaEKZelená trieda18.04.2012Banskobystrický kraj
Športove gymnázium Banská BystricaMSD3.C10.03.2010Banskobystrický kraj
Materská školaAP1 trieda kvietky21.03.2014Banskobystrický kraj
 D31.03.2014Banskobystrický kraj
 DA1.Včielky22.04.2014Banskobystrický kraj
 AP2 trieda slniečka21.03.2014Banskobystrický kraj
 B131.03.2014Banskobystrický kraj
  A131.03.2014 
  C131.03.2014 
  C31.03.2014 
  B31.03.2014 
  A31.03.2014 
Špeciálna ZŠ internátnaMV4.19.01.2012Banskobystrický kraj
Materská školaAP3 trieda lienky21.03.2014Banskobystrický kraj
ZŠ Veľký BielMJB5.A01.10.2010Bratislavský kraj
Základná školaSM9.A28.02.2012Bratislavský kraj
  5.B22.02.2012 
  5.A22.02.2012 
Základná škola s materskou školouEP4.A12.03.2012Bratislavský kraj
  5.A12.03.2012 
  6.A12.03.2012 
 ZG5.B20.11.2012Bratislavský kraj
ZŠ s MŠ pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím, Drotárska, BAJB7.A01.04.2014Bratislavský kraj
ZS LimbachC4.A24.09.2012Bratislavský kraj
ZŠ s MŠ pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím, Drotárska, BAJB6.A17.04.2014Bratislavský kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC0. C23.04.2012Košický kraj
ZŠ sv. košických mučeníkovZK8.A12.04.2014Košický kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC0. B23.04.2012Košický kraj
Základná škola Blatné RemetyMS7. ročník08.09.2010Košický kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC3. B23.04.2012Košický kraj
  3. C23.04.2012 
MŠ Jenisejska 24ZVmotýle25.11.2010Košický kraj
  včielky25.11.2010 
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC4. A23.04.2012Košický kraj
ZŠ Hlavná 5, Družstevná pri HornádeRS6.A27.09.2012Košický kraj
ZŠ Zlatá 2, RožňavaMRS5.A09.04.2010Košický kraj
MŠ Budanova 6Veľká trieda25.10.2010Košický kraj
MŠ AzovskáMLT5. trieda06.01.2011Košický kraj
ZŠ Janigova5.A01.03.2010Košický kraj
  6.A01.03.2010 
materská školaABtrieda č. 410.09.2010Košický kraj
ZŠ Spišské VlachyMĽB7.A27.09.2010Košický kraj
Základná škola Blatné RemetyMS9.A10.03.2010Košický kraj
Zš Jenisejská 22VF1 oddelenie škd12.10.2010Košický kraj
ŠZŠ SobranceIMR8.ročník03.12.2010Košický kraj
  7.ročník03.12.2010 
ZŠ KysakSsedmička11.04.2010Košický kraj
ZŠ JuhoslovanskáRS6.B09.03.2010Košický kraj
  7.B09.03.2010 
Zš Jenisejská 22I9.c24.10.2010Košický kraj
 VF2 oddelenie škd12.10.2010Košický kraj
Základná škola s materskou školou Tušická Nová VesIB6.ročník03.03.2010Košický kraj
ZŠ s MŠ ŽbinceMMKrúžok mladý ochranár08.04.2011Košický kraj
ZŠ s MŠ PalínĽM7B04.03.2010Košický kraj
Zš Jenisejská 22VF5 oddelenie škd12.10.2010Košický kraj
materská školaABtrieda č. 310.09.2010Košický kraj
  trieda č. 510.09.2010 
Základná škola s materskou školou Tušická Nová VesIB4.ročník03.03.2010Košický kraj
Základná škola Blatné RemetyMS9.B10.03.2010Košický kraj
  8.ročník08.09.2010 
  8. ročník10.03.2010 
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC1. D23.04.2012Košický kraj
Súkromná základná školaMK4.A26.01.2012Košický kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC0. A23.04.2012Košický kraj
  1. A23.04.2012 
ZS RuskovMMJ3.14.03.2010Košický kraj
  5.14.03.2010 
  6.14.03.2010 
  4.14.03.2010 
SPŠ elektrotechnickáJT2.C21.10.2010Košický kraj
  1.A21.10.2010 
Základná škola ŠvedlárIX.A08.11.2010Košický kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC1. B23.04.2012Košický kraj
ZŠ ŽdaňaIB4. ročník19.03.2010Košický kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC1. C23.04.2012Košický kraj
Základná škola ŠvedlárV.A08.11.2010Košický kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC2. A23.04.2012Košický kraj
Základná škola Trebišovská 10, KošiceMJCVII. B30.09.2010Košický kraj
Základná škola Abovská 36S7.A03.11.2015Košický kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC3. A23.04.2012Košický kraj
Súkromná základná školaMK6.A26.01.2012Košický kraj
Základná škola VojčiceKSV.A09.03.2010Košický kraj
ZŠ, SNP 13, Spišské VlachyLC2. B23.04.2012Košický kraj
Základná škola s materskou školou, Čaka č. 364MZB9.26.03.2014Nitriansky kraj
Základná škola Veľký LapášL5. ročník27.03.2014Nitriansky kraj
ZŠ Lipová 183HMVI.07.04.2014Nitriansky kraj
ZŠ s MŠ pri zdravotníckom zariadeníIO6.14.03.2012Nitriansky kraj
Základná škola s materskou školou, Čaka č. 364MZB6.26.03.2014Nitriansky kraj
ZŠ GbelceIAV8. trieda16.03.2010Nitriansky kraj
  IX.08.05.2011 
Základná škola Veľký LapášL6. ročník27.03.2014Nitriansky kraj
ZŠ GbelceČD5. trieda23.03.2010Nitriansky kraj
Základná škola s materskou školou, Čaka č. 364MZB7.26.03.2014Nitriansky kraj
Základná škola,Školská 2, SvodínPKK8.ročník17.03.2010Nitriansky kraj
ZŠ HradnáZVV.C15.02.2010Nitriansky kraj
Základná škola,Školská 2, SvodínPKK6.ročník17.03.2010Nitriansky kraj
ZŠ s MŠ AlekšinceMSB510.03.2010Nitriansky kraj
Základná škola s materskou školou, Čaka č. 364MZB8.26.03.2014Nitriansky kraj
ZŠ Nitrianske HrnčiarovceIZ9. A03.03.2010Nitriansky kraj
ZŠ GbelceČD2. trieda23.03.2010Nitriansky kraj
Základná škola s materskou školou, Čaka č. 364MZB5.26.03.2014Nitriansky kraj
Základná škola,Školská 2, SvodínPKK7.ročník17.03.2010Nitriansky kraj
Základná škola Benkova6.D26.04.2012Nitriansky kraj
ZŠ s MŠ pri zdravotníckom zariadeníIO7.14.03.2012Nitriansky kraj
ZŠsMŠ s vyuč.jaz.maď. Vetvárska 7. Bratislava, Magyar Tannyelvu Alapiskola és Óvoda - PozsonypuspokiMMII.A26.10.2010Nitriansky kraj
základná školaMTS5.16.03.2010Nitriansky kraj
ZŠ s MŠ UrminceMABIV.25.03.2014Nitriansky kraj
základná školaMTS1.16.03.2010Nitriansky kraj
ZS s VJM SokolceZBRM7.24.03.2014Nitriansky kraj
  6.24.03.2014 
  5.24.03.2014 
Stredisko environmentálnej výchovy DropieKBnávštevníci centra05.11.2010Nitriansky kraj
Spojená školaGBAutistická trieda24.03.2014Nitriansky kraj
  C variant24.03.2014 
  ŠKD24.03.2014 
Materská škola pri ZŠ ImeľZKLienky04.01.2011Nitriansky kraj
Základná školaMZK5.B24.01.2012Nitriansky kraj
Materská škola pri ZŠ ImeľZKŽabky04.01.2011Nitriansky kraj
Materská školaAKII.VJS04.02.2011Nitriansky kraj
Materska skola s VJM-Ovoda-Lipova 2 SturovoMEvelka vekova skupina08.02.2012Nitriansky kraj
Kürti Magyar Tanítási Nyelvű AlapiskolaHKR6.02.06.2011Nitriansky kraj
ŠZŠ Kolárovo, Lesná 9MFT3. trieda02.03.2012Nitriansky kraj
  5. trieda02.03.2012 
GymnáziumJS2.C25.10.2011Nitriansky kraj
 MBIII. G10.03.2010Nitriansky kraj
  II. G10.03.2010 
CZŠ Žofie Bosniakovej ŠuranyAMochranársky krúžok28.03.2010Nitriansky kraj
základná školaMTS6.16.03.2010Nitriansky kraj
  3.16.03.2010 
Základná školaMZK5.A24.01.2012Nitriansky kraj
Základná škola J.A.Komenského KolárovoMS4a23.03.2010Nitriansky kraj
ZŠ s MŠ UrminceMABV.25.03.2014Nitriansky kraj
  VI.25.03.2014 
Základná škola Plavé Vozokany 114IMHdeviata09.03.2012Nitriansky kraj
  ôsma09.03.2012 
  šiesta09.03.2012 
  piata09.03.2012 
  štvrtá09.03.2012 
Základná škola J.A.Komenského KolárovoMS4b23.03.2010Nitriansky kraj
Základná škola Plavé Vozokany 114IMHtretia09.03.2012Nitriansky kraj
ZŠ Škultétyho 2326/11 TopoľčanyBRSpracovná skupina - 1.A02.04.2010Nitriansky kraj
Základná školaLH6.A23.03.2014Nitriansky kraj
ZŠ Škultétyho 2326/11 TopoľčanyH5.B09.05.2010Nitriansky kraj
  8.B09.05.2010 
  6.A09.05.2010 
ZŠ Mierová 134 SvitRB6.C29.09.2010Prešovský kraj
ZŠ Prostejovská PrešovZBVII.B19.01.2012Prešovský kraj
ZŠ Mierová 134 SvitRB8.A15.09.2010Prešovský kraj
  8.B15.09.2010 
  9.A15.09.2010 
ZŠ Štefana KlubertaK5.B31.03.2011Prešovský kraj
ZŠ s MŠ, Komenského 587/15, PopradENV.C16.04.2012Prešovský kraj
  VII.A16.04.2012 
ZŠ Prostejovská PrešovZBVII.A16.02.2012Prešovský kraj
  VI.A16.02.2012 
ZŠ Mierová 134 SvitRB9.B15.09.2010Prešovský kraj
 MKI6.B09.10.2010Prešovský kraj
Špeciálna základná školaMMR7.B25.03.2014Prešovský kraj
  6.B25.03.2014 
ZŠ Štefana KlubertaK7.B31.03.2011Prešovský kraj
ZŠs MŠ Dostojevského PopradRJ5,A02.05.2011Prešovský kraj
ZŠ Prostejovská PrešovZBVI.A19.01.2012Prešovský kraj
ZŠ ĽuboticeAH9.A16.09.2014Prešovský kraj
ZŠ Mierová 134 SvitRB7.A15.09.2010Prešovský kraj
  7.B15.09.2010 
Základná škola s materskou školou Stráne pod TatramiVI6.B27.03.2014Prešovský kraj
ZŠ Mierová 134 SvitRBVI.A27.08.2010Prešovský kraj
Základná škola s materskou školouMDZprvá03.02.2011Prešovský kraj
MŠ Budovateľská 8,PrešovM2.trieda09.11.2010Prešovský kraj
  3.trieda09.11.2010 
  4.trieda09.11.2010 
  5.trieda09.11.2010 
Spojená škola internátna Vranov n. TZH7.A25.05.2014Prešovský kraj
  8.A25.05.2014 
Stredná odborná školaMG1.A23.03.2014Prešovský kraj
Základná škola s materskou školouZM222.04.2010Prešovský kraj
Materská škola ŠtrbaBJmalá trieda10.10.2013Prešovský kraj
Základná škola s materskou školouM4.B04.03.2010Prešovský kraj
 EN8.A23.02.2010Prešovský kraj
  5.A23.02.2010 
ZŠ Mierová 134 SvitRBV.C27.08.2010Prešovský kraj
Základná škola HrnčiarskaEPV.C17.02.2012Prešovský kraj
  V.B17.02.2012 
  V.A17.02.2012 
Základná škola Doktora Daniela FischerraSSV.I28.01.2016Prešovský kraj
MŠ Budovateľská 8,PrešovM1.trieda09.11.2010Prešovský kraj
Spojená škola internátna Vranov n. TZH9.A25.05.2014Prešovský kraj
Materská školaBSHžabky30.10.2010Prešovský kraj
Gymnázium, Kukučínova 4239/1, PopradPBTIII.26.03.2010Prešovský kraj
Gymnázium SninaMHI.PRÍMA27.01.2012Prešovský kraj
Základná škola Ul karpatská 803/11, SvidníkREC8.25.03.2014Prešovský kraj
  6.25.03.2014 
ZŠ Mierová 134 SvitRBV.B27.08.2010Prešovský kraj
  V.A27.08.2010 
Zš Dr.D.FischeraPF5.C01.04.2014Prešovský kraj
Základná škola s materskou školou Stráne pod TatramiVI5.A27.03.2014Prešovský kraj
  7.A27.03.2014 
Zš Dr.D.FischeraPF5.B01.04.2014Prešovský kraj
základná škola kpt. nálepkuIEM5.c08.11.2010Trenčiansky kraj
 S9.C21.11.2010Trenčiansky kraj
 V7.A15.11.2010Trenčiansky kraj
 IEM9.a08.11.2010Trenčiansky kraj
  5. C25.10.2010 
  7.a08.11.2010 
  9. C25.10.2010 
  7. A25.10.2010 
Základná školaV7.a15.11.2010Trenčiansky kraj
Základná škola Klátova Nová VesZDIV.A09.03.2010Trenčiansky kraj
základná škola 1. - 4. ročníkGZtretia19.11.2010Trenčiansky kraj
  prvá19.11.2010 
Základná škola, Pribinova, NovákyIJDV.B11.10.2010Trenčiansky kraj
  VIII.B11.10.2010 
  V.A11.10.2010 
Materská školaII. trieda27.03.2014Trenčiansky kraj
Gymnázium MyjavaDEII.O10.03.2010Trenčiansky kraj
ZŠ RastislavovaBKturistický krúžok 1-4 ročník25.03.2010Trenčiansky kraj
 ABII.A13.03.2010Trenčiansky kraj
SOŠ Pruské3.Z20.01.2012Trenčiansky kraj
základná škola 1. - 4. ročníkGZdruhá19.11.2010Trenčiansky kraj
ZŠ s MŠ Turá LúkaZD3.ročník13.04.2010Trenčiansky kraj
Základná škola s materskou školou, Čavoj 35EKV.25.03.2014Trenčiansky kraj
Základná škloa s materskou školou UdičaMO6.A10.03.2010Trenčiansky kraj
ZŠ s MŠ Vagonárska PopradASVI.B28.02.2010Trenčiansky kraj
  VI.A28.02.2010 
 M4.B13.03.2010Trenčiansky kraj
základná škola 1. - 4. ročníkGZštvrtá19.11.2010Trenčiansky kraj
Spojená škola Okoč - Egyesített Iskola EkecsIZVII.A27.03.2012Trnavský kraj
  VI.A27.03.2012 
Spojená školaAMenvironmentálny krúžok24.11.2010Trnavský kraj
EkocentrumHMtretiaci13.10.2010Trnavský kraj
Základná školaDT8.A13.01.2012Trnavský kraj
EkocentrumHMpredskolaci13.10.2010Trnavský kraj
Základná školaDT5.A13.01.2012Trnavský kraj
ZŠ sv. Jozefa HlohovecJKVI.A06.09.2010Trnavský kraj
Základná školaDT6.A13.01.2012Trnavský kraj
Základná škola s materskou školouMĽKVII.A10.04.2014Trnavský kraj
1. ZŠ Viliama Paulínyho - Tótha, SenicaJCM4.A03.02.2010Trnavský kraj
Základná škola s materskou školouMĽKIV.B10.04.2014Trnavský kraj
  IV.A10.04.2014 
  IX.A10.04.2014 
  VIII.A10.04.2014 
ZŠ s MŠ Suchá nad ParnouM8.r.17.05.2011Trnavský kraj
1. ZŠ Viliama Paulínyho - Tótha, SenicaJCM5.A28.01.2010Trnavský kraj
Základná škola s materskou školouMĽKVI.A10.04.2014Trnavský kraj
  V.A10.04.2014 
Základná škola s materskou školou Kamenná PorubaMSV7.B trieda14.01.2015Žilinský kraj
ZŠ MartinskáLZVI.C27.03.2014Žilinský kraj
ZŠ s MŠON4.10.09.2010Žilinský kraj
 SMVI.A09.10.2012Žilinský kraj
Základná škola PodvysokáJCV.A01.04.2014Žilinský kraj
Základná škola s materskou školou Kamenná PorubaMSV9. ročník14.01.2015Žilinský kraj
ZŠ s MŠ Hradná Lipt. hrádokRM6.A02.11.2010Žilinský kraj
  8.A02.11.2010 
Materská škola Oravská LesnáVBZvončeky08.12.2010Žilinský kraj
  Margarétky08.12.2010 
ZŠ s MŠ LiesekMMJ8.A07.09.2010Žilinský kraj
Základná škola s materskou školou Kamenná PorubaMSV7.A trieda14.01.2015Žilinský kraj
Stredná odborná škola NámestovoKT2.M03.11.2011Žilinský kraj
ZŠ s MŠ LiesekMMJ8.B07.09.2010Žilinský kraj
ZŠ s MŠ Oravské VeseléVII.A06.09.2010Žilinský kraj
  VI.B06.09.2010 
Základná škola PodvysokáJCVIII.A06.11.2012Žilinský kraj
Spojená školaĽBBC29.08.2010Žilinský kraj
ZŠ s MŠ Čadca - HorelicaSM6.A19.11.2012Žilinský kraj
Súkromná základná škola Tomáša ZanovitaMĽN4.A11.01.2011Žilinský kraj
  3.A11.01.2011 
Súkromná základná školaMJkrúžok Lístoček28.03.2010Žilinský kraj
Základná škola s materskou školou Kamenná PorubaMSV6. ročník14.01.2015Žilinský kraj