Nyitóoldal > Iskolák > Regisztrált iskolák
Regisztrált iskolák
Iskola | Kapcsolattartó személy | Osztály | Regisztráció dátuma | Régió |
---|---|---|---|---|
materská škola | AB | trieda č. 3 | 10.09.2010 | Košický kraj |
trieda č. 5 | 10.09.2010 | |||
trieda č. 4 | 10.09.2010 | |||
ZŠ Rastislavova | AB | II.A | 13.03.2010 | Trenčiansky kraj |
ZŠ Ľubotice | AH | 9.A | 16.09.2014 | Prešovský kraj |
Materská škola | AK | II.VJS | 04.02.2011 | Nitriansky kraj |
CZŠ Žofie Bosniakovej Šurany | AM | ochranársky krúžok | 28.03.2010 | Nitriansky kraj |
Spojená škola | AM | environmentálny krúžok | 24.11.2010 | Trnavský kraj |
Materská škola | AP | 1 trieda kvietky | 21.03.2014 | Banskobystrický kraj |
2 trieda slniečka | 21.03.2014 | |||
3 trieda lienky | 21.03.2014 | |||
ZŠ s MŠ Vagonárska Poprad | AS | VI.B | 28.02.2010 | Trenčiansky kraj |
VI.A | 28.02.2010 | |||
MŠ Budanova 6 | AŠ | Veľká trieda | 25.10.2010 | Košický kraj |
Materská škola Štrba | BJ | malá trieda | 10.10.2013 | Prešovský kraj |
ZŠ Rastislavova | BK | turistický krúžok 1-4 ročník | 25.03.2010 | Trenčiansky kraj |
ZŠ Škultétyho 2326/11 Topoľčany | BRS | pracovná skupina - 1.A | 02.04.2010 | Nitriansky kraj |
Materská škola | BSH | žabky | 30.10.2010 | Prešovský kraj |
ZS Limbach | C | 4.A | 24.09.2012 | Bratislavský kraj |
Materská škola | DA | 1.Včielky | 22.04.2014 | Banskobystrický kraj |
2.Mravčeky | 22.04.2014 | |||
3.Slniečka | 22.04.2014 | |||
4.Hríbiky | 22.04.2014 | |||
ZŠ Š. M. Daxnera, Ul. Dr. V. Clementisa 13, Rimavská Sobota | DC | 5.A | 18.03.2010 | Banskobystrický kraj |
6.B | 18.03.2010 | |||
Gymnázium Myjava | DE | II.O | 10.03.2010 | Trenčiansky kraj |
Základná škola | DT | 5.A | 13.01.2012 | Trnavský kraj |
8.A | 13.01.2012 | |||
6.A | 13.01.2012 | |||
ZŠ Pavla Dobšinského Rimavská Sobota | ED | VI.C | 27.03.2014 | Banskobystrický kraj |
Materská škola | EK | Zelená trieda | 18.04.2012 | Banskobystrický kraj |
Žltá trieda | 18.04.2012 | |||
Základná škola s materskou školou, Čavoj 35 | EK | V. | 25.03.2014 | Trenčiansky kraj |
Základná škola s materskou školou | EN | 5.A | 23.02.2010 | Prešovský kraj |
8.A | 23.02.2010 | |||
ZŠ s MŠ, Komenského 587/15, Poprad | EN | V.C | 16.04.2012 | Prešovský kraj |
VII.A | 16.04.2012 | |||
Základná škola Hrnčiarska | EP | V.A | 17.02.2012 | Prešovský kraj |
V.B | 17.02.2012 | |||
V.C | 17.02.2012 | |||
Základná škola s materskou školou | EP | 4.A | 12.03.2012 | Bratislavský kraj |
5.A | 12.03.2012 | |||
6.A | 12.03.2012 | |||
Spojená škola | GB | ŠKD | 24.03.2014 | Nitriansky kraj |
C variant | 24.03.2014 | |||
Autistická trieda | 24.03.2014 | |||
Základná škola Vyhne 111 | GR | 5.A | 05.03.2010 | Banskobystrický kraj |
základná škola 1. - 4. ročník | GZ | druhá | 19.11.2010 | Trenčiansky kraj |
štvrtá | 19.11.2010 | |||
prvá | 19.11.2010 | |||
tretia | 19.11.2010 | |||
ZŠ Škultétyho 2326/11 Topoľčany | H | 5.B | 09.05.2010 | Nitriansky kraj |
6.A | 09.05.2010 | |||
8.B | 09.05.2010 | |||
Kürti Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola | HKR | 6. | 02.06.2011 | Nitriansky kraj |
Ekocentrum | HM | tretiaci | 13.10.2010 | Trnavský kraj |
predskolaci | 13.10.2010 | |||
ZŠ Lipová 183 | HM | VI. | 07.04.2014 | Nitriansky kraj |
Zš Jenisejská 22 | I | 9.c | 24.10.2010 | Košický kraj |
ZŠ Gbelce | IAV | 8. trieda | 16.03.2010 | Nitriansky kraj |
IX. | 08.05.2011 | |||
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves | IB | 4.ročník | 03.03.2010 | Košický kraj |
6.ročník | 03.03.2010 | |||
ZŠ Ždaňa | IB | 4. ročník | 19.03.2010 | Košický kraj |
základná škola kpt. nálepku | IEM | 5. C | 25.10.2010 | Trenčiansky kraj |
7. A | 25.10.2010 | |||
9. C | 25.10.2010 | |||
7.a | 08.11.2010 | |||
5.c | 08.11.2010 | |||
9.a | 08.11.2010 | |||
Základná škola, Pribinova, Nováky | IJD | VIII.B | 11.10.2010 | Trenčiansky kraj |
V.A | 11.10.2010 | |||
V.B | 11.10.2010 | |||
Základná škola Plavé Vozokany 114 | IMH | tretia | 09.03.2012 | Nitriansky kraj |
štvrtá | 09.03.2012 | |||
piata | 09.03.2012 | |||
šiesta | 09.03.2012 | |||
ôsma | 09.03.2012 | |||
deviata | 09.03.2012 | |||
ŠZŠ Sobrance | IMR | 7.ročník | 03.12.2010 | Košický kraj |
8.ročník | 03.12.2010 | |||
ZŠ s MŠ pri zdravotníckom zariadení | IO | 6. | 14.03.2012 | Nitriansky kraj |
7. | 14.03.2012 | |||
Spojená škola Okoč - Egyesített Iskola Ekecs | IZ | VI.A | 27.03.2012 | Trnavský kraj |
VII.A | 27.03.2012 | |||
ZŠ Nitrianske Hrnčiarovce | IZ | 9. A | 03.03.2010 | Nitriansky kraj |
ZŠ s MŠ Kalinovo | IZF | piataci | 17.03.2010 | Banskobystrický kraj |
devitaci | 18.03.2010 | |||
SOŠ Pruské | IĽ | 3.Z | 20.01.2012 | Trenčiansky kraj |
ZŠ s MŠ pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím, Drotárska, BA | JB | 7.A | 01.04.2014 | Bratislavský kraj |
6.A | 17.04.2014 | |||
Základná škola Podvysoká | JC | VIII.A | 06.11.2012 | Žilinský kraj |
V.A | 01.04.2014 | |||
1. ZŠ Viliama Paulínyho - Tótha, Senica | JCM | 5.A | 28.01.2010 | Trnavský kraj |
4.A | 03.02.2010 | |||
ZŠ sv. Jozefa Hlohovec | JK | VI.A | 06.09.2010 | Trnavský kraj |
Gymnázium | JS | 2.C | 25.10.2011 | Nitriansky kraj |
SPŠ elektrotechnická | JT | 1.A | 21.10.2010 | Košický kraj |
2.C | 21.10.2010 | |||
Materská škola | JŠ | II. trieda | 27.03.2014 | Trenčiansky kraj |
ZŠ Štefana Kluberta | K | 7.B | 31.03.2011 | Prešovský kraj |
5.B | 31.03.2011 | |||
Stredisko environmentálnej výchovy Dropie | KB | návštevníci centra | 05.11.2010 | Nitriansky kraj |
Slovenská agentúra životného prostredia | KK | pracovná skupina | 31.03.2010 | Banskobystrický kraj |
ZŠ J.Alexyho Zvolen | KP | 5.A | 19.09.2010 | Banskobystrický kraj |
5.B | 19.09.2010 | |||
Základná škola Vojčice | KS | V.A | 09.03.2010 | Košický kraj |
Stredná odborná škola Námestovo | KT | 2.M | 03.11.2011 | Žilinský kraj |
Základná škola Veľký Lapáš | L | 6. ročník | 27.03.2014 | Nitriansky kraj |
5. ročník | 27.03.2014 | |||
ZŠ, SNP 13, Spišské Vlachy | LC | 0. A | 23.04.2012 | Košický kraj |
0. B | 23.04.2012 | |||
0. C | 23.04.2012 | |||
1. A | 23.04.2012 | |||
1. B | 23.04.2012 | |||
1. C | 23.04.2012 | |||
1. D | 23.04.2012 | |||
2. A | 23.04.2012 | |||
2. B | 23.04.2012 | |||
3. A | 23.04.2012 | |||
3. B | 23.04.2012 | |||
3. C | 23.04.2012 | |||
4. A | 23.04.2012 | |||
Základná škola | LH | 6.A | 23.03.2014 | Nitriansky kraj |
ZŠ Martinská | LZ | VI.C | 27.03.2014 | Žilinský kraj |
MŠ Budovateľská 8,Prešov | M | 1.trieda | 09.11.2010 | Prešovský kraj |
2.trieda | 09.11.2010 | |||
3.trieda | 09.11.2010 | |||
4.trieda | 09.11.2010 | |||
5.trieda | 09.11.2010 | |||
Základná škola s materskou školou | M | 4.B | 04.03.2010 | Prešovský kraj |
ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou | M | 8.r. | 17.05.2011 | Trnavský kraj |
ZŠ s MŠ Vagonárska Poprad | M | 4.B | 13.03.2010 | Trenčiansky kraj |
Základná škola Harmanec | MAB | 1.- 4.ročník | 07.04.2014 | Banskobystrický kraj |
ZŠ s MŠ Urmince | MAB | IV. | 25.03.2014 | Nitriansky kraj |
V. | 25.03.2014 | |||
VI. | 25.03.2014 | |||
Gymnázium | MB | II. G | 10.03.2010 | Nitriansky kraj |
III. G | 10.03.2010 | |||
ZŠ s MŠ Závadka nad Hronom | MD | 5.A | 26.03.2014 | Banskobystrický kraj |
6.A | 26.03.2014 | |||
7.A | 26.03.2014 | |||
8.A | 26.03.2014 | |||
Športove gymnázium Banská Bystrica | MDS | IV.C | 26.02.2012 | Banskobystrický kraj |
Základná škola s materskou školou | MDZ | prvá | 03.02.2011 | Prešovský kraj |
Materska skola s VJM-Ovoda-Lipova 2 Sturovo | ME | velka vekova skupina | 08.02.2012 | Nitriansky kraj |
Špeciálna základná škola Žarnovica | MEB | III. - 3. a 4. ročník | 18.03.2010 | Banskobystrický kraj |
ZŠ s MŠ | MF | 5. ročník | 01.04.2014 | Banskobystrický kraj |
ŠZŠ Kolárovo, Lesná 9 | MFT | 3. trieda | 02.03.2012 | Nitriansky kraj |
5. trieda | 02.03.2012 | |||
Stredná odborná škola | MG | 1.A | 23.03.2014 | Prešovský kraj |
Gymnázium Snina | MH | I.PRÍMA | 27.01.2012 | Prešovský kraj |
Súkromná základná škola | MJ | krúžok Lístoček | 28.03.2010 | Žilinský kraj |
ZŠ Veľký Biel | MJB | 5.A | 01.10.2010 | Bratislavský kraj |
Základná škola Trebišovská 10, Košice | MJC | VII. B | 30.09.2010 | Košický kraj |
Súkromná základná škola | MK | 4.A | 26.01.2012 | Košický kraj |
6.A | 26.01.2012 | |||
ZŠ Mierová 134 Svit | MKI | 6.B | 09.10.2010 | Prešovský kraj |
Základná škola Haličská cesta 1493/7 Lučenec | MKM | Krúžok ENVIRO a I.C | 05.10.2011 | Banskobystrický kraj |
MŠ Azovská | MLT | 5. trieda | 06.01.2011 | Košický kraj |
Základná škola Jána Zemana | MM | 5.A | 14.02.2012 | Banskobystrický kraj |
ZŠ s MŠ Žbince | MM | Krúžok mladý ochranár | 08.04.2011 | Košický kraj |
ZŠsMŠ s vyuč.jaz.maď. Vetvárska 7. Bratislava, Magyar Tannyelvu Alapiskola és Óvoda - Pozsonypuspoki | MM | II.A | 26.10.2010 | Nitriansky kraj |
ŠZŠsVJM | MMB | 7.B | 24.01.2012 | Banskobystrický kraj |
ZS Ruskov | MMJ | 3. | 14.03.2010 | Košický kraj |
5. | 14.03.2010 | |||
6. | 14.03.2010 | |||
4. | 14.03.2010 | |||
ZŠ s MŠ Liesek | MMJ | 8.A | 07.09.2010 | Žilinský kraj |
8.B | 07.09.2010 | |||
Špeciálna základná škola | MMR | 6.B | 25.03.2014 | Prešovský kraj |
7.B | 25.03.2014 | |||
ZŠ Pavla Dobšinského Rimavská Sobota | MN | V.D | 15.03.2010 | Banskobystrický kraj |
Základná škloa s materskou školou Udiča | MO | 6.A | 10.03.2010 | Trenčiansky kraj |
ZŠ J.G.Tajovského, Gaštanová 12, Banská Bystrica | MP | 7 | 10.10.2013 | Banskobystrický kraj |
ZŠ Zlatá 2, Rožňava | MRS | 5.A | 09.04.2010 | Košický kraj |
Základná škola Blatné Remety | MS | 8. ročník | 10.03.2010 | Košický kraj |
9.A | 10.03.2010 | |||
9.B | 10.03.2010 | |||
8.ročník | 08.09.2010 | |||
7. ročník | 08.09.2010 | |||
Základná škola J.A.Komenského Kolárovo | MS | 4a | 23.03.2010 | Nitriansky kraj |
4b | 23.03.2010 | |||
ZŠ Vajanského 47, Lučenec | MS | 4. A | 31.03.2010 | Banskobystrický kraj |
ZŠ s MŠ Alekšince | MSB | 5 | 10.03.2010 | Nitriansky kraj |
Športove gymnázium Banská Bystrica | MSD | 3.C | 10.03.2010 | Banskobystrický kraj |
Základná škola s materskou školou Kamenná Poruba | MSV | 6. ročník | 14.01.2015 | Žilinský kraj |
7.A trieda | 14.01.2015 | |||
7.B trieda | 14.01.2015 | |||
9. ročník | 14.01.2015 | |||
základná škola | MTS | 1. | 16.03.2010 | Nitriansky kraj |
3. | 16.03.2010 | |||
5. | 16.03.2010 | |||
6. | 16.03.2010 | |||
Špeciálna ZŠ internátna | MV | 2. | 19.01.2012 | Banskobystrický kraj |
3. | 19.01.2012 | |||
4. | 19.01.2012 | |||
Základná škola s materskou školou, Čaka č. 364 | MZB | 5. | 26.03.2014 | Nitriansky kraj |
6. | 26.03.2014 | |||
7. | 26.03.2014 | |||
8. | 26.03.2014 | |||
9. | 26.03.2014 | |||
Základná škola | MZK | 5.B | 24.01.2012 | Nitriansky kraj |
5.A | 24.01.2012 | |||
ZŠ s MŠ Oravské Veselé | MČ | VII.A | 06.09.2010 | Žilinský kraj |
VI.B | 06.09.2010 | |||
ZŠ Spišské Vlachy | MĽB | 7.A | 27.09.2010 | Košický kraj |
Základná škola s materskou školou | MĽK | V.A | 10.04.2014 | Trnavský kraj |
VI.A | 10.04.2014 | |||
VII.A | 10.04.2014 | |||
VIII.A | 10.04.2014 | |||
IX.A | 10.04.2014 | |||
IV.A | 10.04.2014 | |||
IV.B | 10.04.2014 | |||
Súkromná základná škola Tomáša Zanovita | MĽN | 3.A | 11.01.2011 | Žilinský kraj |
4.A | 11.01.2011 | |||
Materská škola | MŠ | A | 31.03.2014 | Banskobystrický kraj |
B | 31.03.2014 | |||
C | 31.03.2014 | |||
D | 31.03.2014 | |||
A1 | 31.03.2014 | |||
B1 | 31.03.2014 | |||
C1 | 31.03.2014 | |||
SOŠ stavebná | MŠ | 2.B | 04.11.2010 | Banskobystrický kraj |
3.A | 04.11.2010 | |||
ZŠ s MŠ | ON | 4. | 10.09.2010 | Žilinský kraj |
Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad | PBT | III. | 26.03.2010 | Prešovský kraj |
ZŠ Vígľaš | PDB | 6.A | 08.04.2010 | Banskobystrický kraj |
6.B | 08.04.2010 | |||
5.A | 08.04.2010 | |||
Zš Dr.D.Fischera | PF | 5.B | 01.04.2014 | Prešovský kraj |
5.C | 01.04.2014 | |||
Základná škola,Školská 2, Svodín | PKK | 6.ročník | 17.03.2010 | Nitriansky kraj |
7.ročník | 17.03.2010 | |||
8.ročník | 17.03.2010 | |||
Základná škola s MŠ T. G. Masaryka, Ľubietová | PMR | V. | 28.01.2012 | Banskobystrický kraj |
Základná škola Šumiac | RB | 7. A | 10.09.2010 | Banskobystrický kraj |
6. A | 10.09.2010 | |||
ZŠ Mierová 134 Svit | RB | V.A | 27.08.2010 | Prešovský kraj |
V.B | 27.08.2010 | |||
V.C | 27.08.2010 | |||
VI.A | 27.08.2010 | |||
7.A | 15.09.2010 | |||
7.B | 15.09.2010 | |||
8.A | 15.09.2010 | |||
8.B | 15.09.2010 | |||
9.A | 15.09.2010 | |||
9.B | 15.09.2010 | |||
6.C | 29.09.2010 | |||
Základná škola Ul karpatská 803/11, Svidník | REC | 6. | 25.03.2014 | Prešovský kraj |
8. | 25.03.2014 | |||
ZŠs MŠ Dostojevského Poprad | RJ | 5,A | 02.05.2011 | Prešovský kraj |
ZŠ s MŠ Hradná Lipt. hrádok | RM | 6.A | 02.11.2010 | Žilinský kraj |
8.A | 02.11.2010 | |||
ZŠ Hlavná 5, Družstevná pri Hornáde | RS | 6.A | 27.09.2012 | Košický kraj |
ZŠ Juhoslovanská | RS | 7.B | 09.03.2010 | Košický kraj |
6.B | 09.03.2010 | |||
Základná škola Švedlár | RŠ | V.A | 08.11.2010 | Košický kraj |
IX.A | 08.11.2010 | |||
Základná škola Abovská 36 | S | 7.A | 03.11.2015 | Košický kraj |
základná škola kpt. nálepku | S | 9.C | 21.11.2010 | Trenčiansky kraj |
ZŠ Kysak | S | sedmička | 11.04.2010 | Košický kraj |
ZŠ, Dr. Janskeho č.2, Žiar nad Hronom | S | Class 3A | 08.01.2010 | Banskobystrický kraj |
Class 3C | 08.01.2010 | |||
Class 4A | 08.01.2010 | |||
ZŠ Vajanského 47, Lučenec | SL | 5.A | 28.04.2010 | Banskobystrický kraj |
Materská škola Ďatelinka | SM | 1 trieda kvietky | 24.03.2014 | Banskobystrický kraj |
2 trieda slniečka | 24.03.2014 | |||
3 trieda lienky | 24.03.2014 | |||
Základná škola | SM | 5.A | 22.02.2012 | Bratislavský kraj |
5.B | 22.02.2012 | |||
9.A | 28.02.2012 | |||
ZŠ s MŠ | SM | VI.A | 09.10.2012 | Žilinský kraj |
ZŠ s MŠ Čadca - Horelica | SM | 6.A | 19.11.2012 | Žilinský kraj |
ZŠ Ďumbierska 17 | SM | 4.A | 26.03.2014 | Banskobystrický kraj |
Základná škola Doktora Daniela Fischerra | SS | V.I | 28.01.2016 | Prešovský kraj |
Základná škola Benkova | SČ | 6.D | 26.04.2012 | Nitriansky kraj |
Základná škola | V | 7.a | 15.11.2010 | Trenčiansky kraj |
základná škola kpt. nálepku | V | 7.A | 15.11.2010 | Trenčiansky kraj |
Materská škola Oravská Lesná | VB | Zvončeky | 08.12.2010 | Žilinský kraj |
Margarétky | 08.12.2010 | |||
Zš Jenisejská 22 | VF | 5 oddelenie škd | 12.10.2010 | Košický kraj |
2 oddelenie škd | 12.10.2010 | |||
1 oddelenie škd | 12.10.2010 | |||
Základná škola s materskou školou Stráne pod Tatrami | VI | 6.B | 27.03.2014 | Prešovský kraj |
5.A | 27.03.2014 | |||
7.A | 27.03.2014 | |||
ZŠ Janigova | VŠ | 5.A | 01.03.2010 | Košický kraj |
6.A | 01.03.2010 | |||
ZŠ Prostejovská Prešov | ZB | VII.B | 19.01.2012 | Prešovský kraj |
VI.A | 19.01.2012 | |||
VII.A | 16.02.2012 | |||
VI.A | 16.02.2012 | |||
ZS s VJM Sokolce | ZBRM | 5. | 24.03.2014 | Nitriansky kraj |
6. | 24.03.2014 | |||
7. | 24.03.2014 | |||
Základná škola Klátova Nová Ves | ZD | IV.A | 09.03.2010 | Trenčiansky kraj |
ZŠ s MŠ Turá Lúka | ZD | 3.ročník | 13.04.2010 | Trenčiansky kraj |
Základná škola s materskou školou | ZG | 5.B | 20.11.2012 | Bratislavský kraj |
Spojená škola internátna Vranov n. T | ZH | 7.A | 25.05.2014 | Prešovský kraj |
8.A | 25.05.2014 | |||
9.A | 25.05.2014 | |||
Materská škola pri ZŠ Imeľ | ZK | Žabky | 04.01.2011 | Nitriansky kraj |
Lienky | 04.01.2011 | |||
ZŠ sv. košických mučeníkov | ZK | 8.A | 12.04.2014 | Košický kraj |
Základná škola s materskou školou | ZM | 2 | 22.04.2010 | Prešovský kraj |
MŠ Jenisejska 24 | ZV | včielky | 25.11.2010 | Košický kraj |
motýle | 25.11.2010 | |||
ZŠ Hradná | ZV | V.C | 15.02.2010 | Nitriansky kraj |
ZŠ Gbelce | ČD | 2. trieda | 23.03.2010 | Nitriansky kraj |
5. trieda | 23.03.2010 | |||
Spojená škola | ĽB | BC | 29.08.2010 | Žilinský kraj |
ZŠ s MŠ Palín | ĽM | 7B | 04.03.2010 | Košický kraj |
SEV Drieňok Teplý Vrch | Ž | Drienkovský krúžok | 13.04.2010 | Banskobystrický kraj |