User
Not logged in|Log in
Contact
Home > Schools > Registered participants

Registered participants

 

ParticipantContact personClassReg. dateRegion
Algyői Általános IskolaMM6. osztály24.03.2010Szeged
Alternatív Közgazdasági GimnáziumNGlabor15.07.2014Budapest
Arany János Általános Iskola és Nyolcosztályos GimnázíumBP5.c26.03.2014Pest
Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál GimnáziumGI5.z.19.04.2010Budapest
  kisbiró19.04.2010 
Bodajki Általános Iskola Nádasdy Tamás TagintézményeKA519.03.2016Fejer
  619.03.2016 
  719.03.2016 
Bolyai János Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási IntézményTKÁbiológia szakkör22.03.2010Hajdu-Bihar
Budai - Városkapu iskolaVBÉ7. osztály13.11.2010Pecs
  6. osztály13.11.2010 
Budai Középiskola - gimnáziumKF9dt07.10.2010Budapest
Budai Középiskola közgazdasági szakközépiskolaTSK9ak23.10.2010Budapest
Budai Középiskola műszaki szakközépGG9asz23.10.2010Budapest
Budai Nagy Antal GimnáziumKDZölDÖK12.03.2010Budapest
Celdömölki Városi Általános Iskola és EPSZLJA"Zöld Őrség" I.14.04.2010Vas
Csata Utcai Általános IskolaB5/B19.09.2013Budapest
Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakképző IskolaKE11.B11.09.2018Gyor-Moson-Sopron
Deák Ferenc Általános IskolaSK5.b-szakkörösök19.03.2010Tolna
ELTE TÓK Gyak. Isk. és KözépiskKMABori201027.02.2010Budapest
  Bettina201027.02.2010 
Erzsébethelyi Álltalános IskolaGV404.11.2012Bekescsaba
Fekete István Ált. Isk.BGM3.osztály13.03.2010Szeged
Felsőtárkányi Általános Művelődési KözpontBZ5. osztály28.02.2012Eger
  4. osztály28.02.2012 
  6. osztály28.02.2012 
Fodros Ált. Isk.BM3.c.31.03.2010Budapest
FVM ASzK, Szakképző Iskola - Mátra Erdészeti, Mezőgazdasági és Vadgazdálkodási Szakképző Iskola és Kollégium9. b02.03.2010Heves
  9.d16.03.2010 
 10. a20.03.2010Heves
Gelsei Weöres Sándor Általános IskolaNK4.a17.10.2016Zala
Gádor Általános IskolaGSMalsós ökomunkacsoport18.10.2010Budapest
Gödöllői Waldorf IskolaDDIPGreenPici Szakkör04.03.2010Pest
Gönczy Pál Általános IskolaZE6.b.12.03.2010Hajdu-Bihar
Herceghalmi Általános IskolaOE7.-8.17.03.2010Pest
  2.15.04.2010 
 TTA5.28.10.2013Pest
  6.28.10.2013 
Herman Ottó TagiskolaKZtanulószobások07.05.2010Budapest
Janikovszky Éva Általános Művelődési KözpontTV2.b22.03.2010Baranya
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és DiákotthonHN5. oszt10.06.2010Szeged
Kelenvölgyi Általános IskolaSO7.b F03.11.2014Budapest
  7.b L03.11.2014 
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapafokú Művészetoktatási Intézmény és Napközi Otthonos ÓvodaNERügyecskék 5.osztály19.10.2010Csongrad
  Elfásultak 7.osztály19.10.2010 
Klapka György Szakközép-és Szakiskola,Általános Iskola és Speciális SzakiskolaGS7.01.03.2010Jasz-Nagykun-Szolnok
Kosztolányi Dezső GimnáziumWKZ7.a28.02.2010Budapest
KRK Szilády Áron GimnáziumVJ7. A Oláh Tanár Úr01.03.2010Bacs-Kiskun
Kálmán Lajos NOMH Ménteleki IskolájaGH3. osztály09.06.2012Bacs-Kiskun
  2. osztály09.06.2012 
  4. osztály16.09.2013 
  1. osztály16.09.2013 
Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű GimnáziumKZ11.c18.03.2010Budapest
  11.b18.03.2010 
  9.c24.03.2010 
  10.c30.04.2010 
Kós Károly Általános IskolaBA3. osztály24.01.2011Csongrad
Kölcsey Ferenc Általános IskolaKJBetula csoport18.11.2012Jasz-Nagykun-Szolnok
Kölcsey Ferenc Általános Iskola és ÓvodaCNA6. b28.02.2010Gyor
Lauder Iskola5. Áfonya osztály06.10.2010Budapest
  8. Retina osztály06.10.2010 
Lorántffy Zsuzsanna Általános IskolaSJ7.o16.03.2010Hajdu-Bihar
Lágymányosi Bárdos Lajos Ált. Isk. és Gimn.TTGC4.z21.10.2010Budapest
Lázár Ervin Általános IskolaRBK4.a15.03.2014Budapest
Makói Általános Iskola, Kertvárosi TagintézményEGötödik08.03.2010Csongrad
  hatodik08.03.2010 
Munkácsy mihály Általános IskolaKHZ5.b10.10.2011Fejer
Móra Ferenc ÁMKMG5. a23.03.2010Csongrad
  Zöld Levelecske Környezetvédő Szakkör23.03.2010 
Móricz Zsigmond Általános IskolaCAhetedik09.03.2010Pest
  5.16.03.2010 
 K6/b18.04.2014Pest
Neumann János Számítástechnikai SzakközépiskolaKAÖko szakkör17.09.2013Budapest
NYF Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményVL3.d01.03.2010Nyiregyhaza
NYME Roth Gyula Gyakorló Szakközépiskola és KollégiumBM13.CT07.04.2010Sopron
NYÍRTELEKI ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONTBTE1. a02.05.2011Szabolcs-Szatmar-Bereg
Németh László Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és ÓvodaPC7.23.03.2010Hajdu-Bihar
  8.23.03.2010 
Petőfi Sándor GimnáziumZsust.team11.03.2010Budapest
Petőfi Sándor Általános IskolaFI4.D26.07.2010Jasz-Nagykun-Szolnok
Sajószentpéteri Központi Általános IskolaSSKörnyezetvédelmi szakkör 5.o27.09.2015Borsod-Abauj-Zemplen
  Környezetvédelmi szakkör 6.o27.09.2015 
Szegedi Dózsa György Általános IskolaNPM2.a22.08.2016Csongrad
Szegedi Fekete István Általános IskolaKVMZ1. osztály27.09.2016Szeged
  6.osztály27.09.2016 
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Tanító- és Óvóképző IntézetLZszte jgypk05.04.2010Csongrad
Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző IskolaVT105.02.2016Fejer
Szepsi Csombor Márton TagiskolaKV1.16.10.2011Borsod-Abauj-Zemplen
  2.16.10.2011 
  3.16.10.2011 
  4.16.10.2011 
  5.16.10.2011 
  6.16.10.2011 
  7.16.10.2011 
  8.16.10.2011 
Szivárvány Egységes Gyógypedagógiai Módszertani IntézményTA8.osztály05.09.2014Nagykanizsa
SZKTTKözoktatási Intézménye Kossuth Lajos IskolaKBI6.b 201009.03.2010Szeged
SzTE Ságvári Endre Gyak. Ált. Isk.ÖJÖzvegy Judit 1. c 201027.02.2010Csongrad
Ságújfalu Általános IskolaGMM7.25.03.2011Nograd
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményHA3.b19.10.2010Szeged
Tiszasziget Kazinczy F.TZ6.21.04.2010Szeged
Veres Pálné Általános IskolaSÉG5 oszt.11.03.2010Nograd
  6. oszt.11.03.2010 
 GG4.osztály16.03.2010Nograd
 HMK3. osztály19.03.2010Nograd
 UKZelső21.03.2010Nograd
  ötödik21.03.2010 
 KKE2. 2.25.03.2010Nograd
VM-KASZK - Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakképző IskolaKHR9.C04.09.2014Budapest
  10.C04.09.2014 
  11.C04.09.2014 
  12.C04.09.2014 
Váci Utcai Ének-Zenei Általános IskolaKJ4.z25.08.2012Budapest
  8.a25.08.2012 
 SVM4.z14.10.2012Budapest
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános IskolaSE4.a15.03.2014Pest
Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző IskolaLZ11/621.08.2011Fejer
Zrínyi MiklósPT5.a osztály18.02.2013Pest
  5.c. osztály18.02.2013 
  7.a. osztály18.02.2013 
Zámolyi Csanádi Imre Általános IskolaKA5.09.09.2013Fejer
Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Gyenesdiás-Várvölgy Közös Fenntartású Nevelési-Oktatási InzézményGIÁ6.a07.03.2010Zala
ÁMK Zöldszíves telephelySE3. c (Mohácskák)24.10.2010Bekes
Árpád Vezér Általános IskolaFL6.b05.03.2010Hajdu-Bihar
ÜFKKI Fontos Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményKHÁüllés 6.b15.03.2010Csongrad