psp nr 23 | MS | 1 b | 10.04.2010 | Mazowieckie |
Publiczne Gimnazjum nr 6 w Radomiu | E | 1 e | 13.04.2010 | Mazowieckie |
Gimnazjum Nr 27 | HS | 1a | 29.03.2010 | Zachodniopomorskie |
Szkoła Podstawowa nr 319 | AR | 1a | 05.02.2010 | Mazowieckie |
PG nr 2 im. Adama Jerzego Czartoryskiego w Radomiu | M | 1b | 05.04.2010 | Mazowieckie |
artur | A | 1c | 24.02.2010 | Małopolskie |
Gimnazjum Nr 27 | HS | 1c | 29.03.2010 | Zachodniopomorskie |
ZS nr 77 Gimnazjum nr 19 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. B. Prusa | RSS | 1c | 28.09.2010 | Mazowieckie |
| | 1d | 28.09.2010 | |
Publiczne Gimnazjum nr 6 w Radomiu | J | 1e | 21.04.2010 | Mazowieckie |
V Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta | C | 1H | 16.03.2010 | Mazowieckie |
Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej w Rucianem-Nidzie | W | 1TL a | 13.09.2010 | Warmińsko-mazurskie |
Zespół Szkolno-Przedszkolny Kaliszki | AO | 2 | 22.03.2010 | Mazowieckie |
ZS Nr 53 im. S. Sempołowskiej | ES | 2 g | 15.11.2010 | Mazowieckie |
PG nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu | S | 2 J | 15.03.2010 | Mazowieckie |
| | 2 J | 15.03.2010 | |
Gimnazjum w Budzisławiu Kościelnym | DMF | 2a | 21.01.2010 | Wielkopolskie |
Kolegium Nauczycielskie | 2 | 2anp | 09.04.2010 | Mazowieckie |
Gimnazjum Nr 27 | HS | 2c | 29.03.2010 | Zachodniopomorskie |
Szkoła Podstawowa Nr 55 w Szczecinie "Błękitna" | KKS | 2c | 18.04.2013 | Zachodniopomorskie |
Szkoła Podstawowa nr 319 | K | 2d | 31.03.2011 | Mazowieckie |
Gimnazjum im. Janusza Korczaka | Z | 2f | 21.04.2010 | Zachodniopomorskie |
| | 2h | 21.04.2010 | |
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Konopnickiej | MŻ | 3a | 15.12.2010 | Lubuskie |
| | 3a" | 15.12.2010 | |
| | 3a' | 15.12.2010 | |
Gimnazjum Nr 27 | HS | 3c | 29.03.2010 | Zachodniopomorskie |
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworze | J | 3e | 23.03.2010 | Dolnośląskie |
ZST Radom | EM | 3tmta | 21.04.2010 | Mazowieckie |
Szkoła podstawowa nr 49 Varsovia | E | 4 | 02.04.2012 | Mazowieckie |
Platerki | JW | 4 a | 05.03.2010 | Mazowieckie |
Szkoła podstawowa nr 49 Varsovia | E | 4-5 | 29.09.2014 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Piastowie | T | 4a | 01.04.2012 | Mazowieckie |
Szkoła podstawowa nr 49 Varsovia | J | 4A | 11.04.2012 | Mazowieckie |
S.P. nr31 imienia Lotników Polskich | B | 4B | 18.03.2010 | Lubelskie |
Szkoła podstawowa im.Benito Juareza | KB | 4b | 22.03.2011 | Mazowieckie |
Zespół Szkolno-Przedszkolny | J | 4c | 25.02.2010 | Podlaskie |
| | 4c | 25.02.2010 | |
S.P. nr31 imienia Lotników Polskich | B | 4D | 24.03.2010 | Lubelskie |
Sp.2 im.Kornela Makuszyńskiego | KIA | 4d | 20.12.2010 | Zachodniopomorskie |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Bytomiu | A | 5 | 18.05.2014 | Śląskie |
Platerki | JW | 5 a | 05.03.2010 | Mazowieckie |
| M | 5 b | 16.05.2010 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa nr1 z Oddziałami Integracyjnymi w Gołdapi | D | 5 c | 23.03.2011 | Warmińsko-mazurskie |
Szkoła Muzyczna Pierwszego Stopnia w Radomiu | W | 5a | 12.04.2010 | Mazowieckie |
Szkoła podstawowa i gimniazjum w Lucieniu | A | 5a | 27.03.2010 | Mazowieckie |
Zespół Szkolno-Przedszkolny | J | 5a | 22.02.2010 | Podlaskie |
im. Mieszka I | KNK | 5b | 09.09.2010 | Zachodniopomorskie |
sp9 | JD | 5b | 09.03.2010 | Warmińsko-mazurskie |
Szkoła podstawowa i gimniazjum w Lucieniu | G | 5b | 09.04.2010 | Mazowieckie |
| B | 5b | 09.04.2010 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa nr 154 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pawła Edmunda Strzeleckiego w Warszawie | LS | 5b | 13.11.2013 | Mazowieckie |
Zespuł szkoly podstawowej i gimnazium w lucieniu | J | 5b | 09.04.2010 | Mazowieckie |
Zespół szkoły podstawowej i gimnazjum | K | 5b | 09.04.2010 | Mazowieckie |
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu | K5 | 5b | 30.03.2010 | Mazowieckie |
Platerki | JW | 5c | 14.04.2010 | Mazowieckie |
S.P. nr31 imienia Lotników Polskich | B | 5C | 18.03.2010 | Lubelskie |
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Armii Krajowej | AW | 5c | 09.03.2010 | Mazowieckie |
Zespół Szkolno-Przedszkolny | J | 5c | 24.02.2010 | Podlaskie |
im. Mieszka I | KNK | 5d | 09.09.2010 | Zachodniopomorskie |
Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie | G4 | 5d | 06.04.2011 | Zachodniopomorskie |
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Armii Krajowej | AW | 5d | 09.03.2010 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa nr 35 im Jana Pawła II w Szczecinie | Z | 5d | 23.05.2010 | Zachodniopomorskie |
| A | 5d | 06.11.2010 | Zachodniopomorskie |
| DPJD | 5d Kasia Gosia | 11.04.2010 | Zachodniopomorskie |
| | 5d Maciek Wojtek Dominik | 11.04.2010 | |
Szkoła podstawowa im.Benito Juareza | KB | 6b | 22.03.2011 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa nr 1 z O.I. Chrzanów | M | 6c | 26.05.2010 | Małopolskie |
| W | 6d | 10.06.2010 | Małopolskie |
Gimnazjum nr 2 im.ks.prof.J.Tischnera | PAE | ACT ECO | 20.04.2010 | Małopolskie |
Gimnazjum nr 8 | A | Biologiczne KołoTerenowe | 03.03.2011 | Pomorskie |
Publiczne Gimnazjum im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zdzieszowicach | HN | biopomocni | 14.04.2014 | Opolskie |
Szkoła Podstawowa w Pamięcinie | R | czwarta | 26.02.2010 | Lubuskie |
Zespoł Szkółnr1 w Wiśle | KG | czwarta | 02.06.2010 | Śląskie |
PSP nr 23 w Radomiu | M | Druga c | 11.03.2010 | Mazowieckie |
Muzeum Pałac w Wilanowie | A | edycja 1 | 23.10.2010 | Mazowieckie |
im. Małego Księcia | AT | gim Ib | 07.04.2010 | Podkarpackie |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaliszkach | SM | grupa 1 | 22.03.2010 | Mazowieckie |
Zespół Szkół im.Jana Pawła II w Kolnie | I | Grupa 1 | 29.03.2010 | Warmińsko-mazurskie |
MŁiJ | A | grupa muzealna | 02.06.2011 | Mazowieckie |
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego | A | I | 18.02.2010 | Podkarpackie |
| | I | 13.03.2010 | |
Zespół Szkół im. ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie Talubskiej | MB | I "a" | 25.10.2010 | Mazowieckie |
Szkoła Postawowa nr 267 | I,C | I, II | 24.03.2010 | Mazowieckie |
225 im Józefa Gardeckiego | I | I a | 06.03.2010 | Mazowieckie |
Gimnazjum im. Ireny Sendler w Toszku | KR | Ia | 08.04.2010 | Śląskie |
| | Ia | 08.04.2010 | |
| | Ia | 08.04.2010 | |
Gimnazjum nr. 31 | K | I a | 29.04.2011 | Zachodniopomorskie |
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie | JK | I a | 24.03.2010 | Pomorskie |
Publiczne Gimnazjum nr 2 im.Św.S.Kostki | J | IA | 24.10.2012 | Mazowieckie |
Zespół Szkolno-Przedszkolny | I | I a | 13.04.2010 | Podlaskie |
225 im Józefa Gardeckiego | I | I b | 06.03.2010 | Mazowieckie |
Gimnazjum im. Zygmunta Krasińskiego w Opinogórze Górnej | M | Ib | 30.10.2011 | Mazowieckie |
Gimnazjum nr 1 im.Romualda Traugutta w Bartoszycach | K | I b | 13.04.2010 | Warmińsko-mazurskie |
Gimnazjum nr. 31 | K | I b | 29.04.2011 | Zachodniopomorskie |
225 im Józefa Gardeckiego | I | I c | 06.03.2010 | Mazowieckie |
Gimnazjum im. Przyjaciół Kostrzyna nad Odrą | W | I d | 14.04.2010 | Lubuskie |
Szkoła Podstawowa Nr 9 | EAS | Ie | 14.02.2010 | Pomorskie |
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie | A | I G | 26.03.2010 | Pomorskie |
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego | A | IG | 18.02.2010 | Podkarpackie |
| | II | 18.02.2010 | |
225 im Józefa Gardeckiego | I | II a | 06.03.2010 | Mazowieckie |
Gimnazjum im. Przyjaciół Kostrzyna nad Odrą | W | II a | 14.04.2010 | Lubuskie |
Zespół Szkół w Sulęczynie | B | IIA | 25.05.2010 | Pomorskie |
225 im Józefa Gardeckiego | I | II b | 06.03.2010 | Mazowieckie |
Gimnazjum im. Ireny Sendler w Toszku | KR | IIb | 08.04.2010 | Śląskie |
| | IIb | 08.04.2010 | |
Kolegium Nauczycielskie | K | II Bn | 09.04.2010 | Mazowieckie |
| | II Bn | 09.04.2010 | |
225 im Józefa Gardeckiego | I | II c | 06.03.2010 | Mazowieckie |
PG nr 2 im. Adama Jerzego Czartoryskiego w Radomiu | AJ | II G | 24.03.2010 | Mazowieckie |
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego | A | IIG | 18.02.2010 | Podkarpackie |
Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku Dużym | K | III | 30.05.2010 | Mazowieckie |
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lucieniu | I | III | 06.05.2010 | Mazowieckie |
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego | A | III | 18.02.2010 | Podkarpackie |
225 im Józefa Gardeckiego | I | III a | 06.03.2010 | Mazowieckie |
Publiczne Gimnazjum nr 2 im.Św.S.Kostki | J | IIIA | 24.10.2012 | Mazowieckie |
Gimnazjum nr 1 im.Romualda Traugutta w Bartoszycach | E | IIIB | 11.02.2010 | Warmińsko-mazurskie |
University of Warsaw | AB | IIIB | 20.04.2010 | Mazowieckie |
Zespół Szkół Społecznych nr 2 im. Małego Księcia | EB | III b | 01.04.2010 | Podkarpackie |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie | M | III c | 01.04.2010 | Warmińsko-mazurskie |
Szkoła Podstawowa Nr 9 | M | III e | 13.02.2010 | Pomorskie |
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego | A | IIIG | 18.02.2010 | Podkarpackie |
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGMNAZJALNYCH | B | III TECHNIKUM HODOWLI KONI | 08.09.2010 | Zachodniopomorskie |
| | II TECHNIKUM HODOWLI KONI | 08.09.2010 | |
| | I TECHNIKUM HODOWLI KONI | 08.09.2010 | |
| | I TECHNIKUM LEŚNE | 08.09.2010 | |
Szkola Podstawowa w Beldowie | J | IV | 24.11.2010 | Łódzkie |
Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego | A | IV | 09.10.2013 | Małopolskie |
szkoła podstawowa im. Ryszarda Wyrzykowskiego | J | IV | 23.11.2010 | Łódzkie |
Szkoła Podstawowa im.Ojca Świętego Jana Pawła II | K | IV | 09.10.2013 | Małopolskie |
Szkoła Podstawowa w Marcyporębie | Z | IV | 16.03.2010 | Małopolskie |
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego | A | IV | 18.02.2010 | Podkarpackie |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Makuszyńskiego | K | IV A | 24.01.2011 | Zachodniopomorskie |
Zespół Szkół nr 2 z oddziałami integracyjnymi im. Stefana Czarnieckiego | MK | IVb | 26.10.2013 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Makuszyńskiego | K | IV C | 18.04.2011 | Zachodniopomorskie |
Zespół Szkół nr 2 w Garwolinie | H | IV c | 11.10.2010 | Mazowieckie |
| | IV d | 11.10.2010 | |
XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta | I | klasa 1F | 19.10.2010 | Mazowieckie |
XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy | IW | klasa 2a | 14.11.2011 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Szczecinie | K | klasa 4a angielski | 09.09.2010 | Zachodniopomorskie |
| | klasa 4a lop | 09.09.2010 | |
| | klasa 4a polski | 09.09.2010 | |
| | klasa 4a przyroda | 09.09.2010 | |
| | klasa 4a religia | 09.09.2010 | |
Agnieszka | A | klasa 4b | 10.03.2010 | Mazowieckie |
Liceum ogólnokształcące LVI im. Witolda Pileckiego | KB | klasa BG | 26.04.2021 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa im. Floriana Ceynowy | J | klasa freinetowska | 08.04.2010 | Pomorskie |
L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy | EZ | klasa I E | 06.03.2010 | Mazowieckie |
BPN_OEP | BJ | klasa IIa | 22.02.2010 | Podlaskie |
L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy | EZ | klasa II C | 06.03.2010 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa nr2 im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Gimnazjum nr 2 im. Św. Hieronima | HG | klasa IV | 27.03.2011 | Mazowieckie |
BPN_OEP | BJ | klasa muzealna | 22.02.2010 | Podlaskie |
| | klasa oep | 22.02.2010 | |
Szkoła Podstawowa nr2 im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Gimnazjum nr 2 im. Św. Hieronima | HG | klasa V | 27.03.2011 | Mazowieckie |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzegu | EK | klasa Va | 05.05.2010 | Opolskie |
SP Jana Pawla II w Starej Białej | M | KLASA VI | 13.04.2010 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa nr2 im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Gimnazjum nr 2 im. Św. Hieronima | HG | klasa VI | 27.03.2011 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa nr 7 im.Leona Kruczkowskiego w Olsztynie | O | klasaVIb | 14.03.2010 | Warmińsko-mazurskie |
Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku Dużym | M | koło biol. | 26.05.2013 | Mazowieckie |
Gimnazjum nr 1 im.Romualda Traugutta w Bartoszycach | B | Koło Biologiczne | 10.02.2010 | Warmińsko-mazurskie |
Gimnazjum nr 2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego | A | koło biologiczne | 11.12.2010 | Łódzkie |
| D | Koło biologiczne | 11.12.2010 | Łódzkie |
| O | koło biologiczne | 11.12.2010 | Łódzkie |
Publiczna Szkola Podstawowa w Klebowie | B | koło biologiczne | 14.03.2010 | Warmińsko-mazurskie |
Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku Dużym | M | koło biologiczne | 22.03.2010 | Mazowieckie |
Zespol Szkolno Przedszkolny w Białowieży | I | koło biologiczne | 07.05.2010 | Podlaskie |
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworze | J | koło biologiczne | 28.02.2010 | Dolnośląskie |
Gimnazjum nr 18 im. Noblistów Polskich Szczecin | AII | koło biologiczno-ekologiczne | 26.03.2010 | Zachodniopomorskie |
Gimnazjum nr 6 im. prof. Władysława Szafera w Płocku | D | Koło ekologiczne | 09.04.2010 | Mazowieckie |
Szkola Podstawowa nr 3 im Żolnierza WOP | MK | koło ekologiczne | 21.03.2011 | Zachodniopomorskie |
Zespół Szkół Nowe Miasto | EF | Koło LOP | 27.02.2011 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa im. Floriana Ceynowy | JS | Koło Młodych Ekologów | 31.03.2010 | Pomorskie |
Gimnazjum nr 2 im. Sprawiedliwych Wsrod Narodow Swiata | M | Koło przyrodnicze | 15.11.2010 | Śląskie |
Platerki | J | Koło przyrodnicze | 04.10.2012 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Hartowcu | ŁI | Koło Przyrodnicze | 09.04.2010 | Warmińsko-mazurskie |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Goleniowie | JG | Koło Przyrodnicze | 08.04.2011 | Zachodniopomorskie |
Szkoła Podstawowa Nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego | ET | Koło przyrodniczo - ekologiczne | 07.04.2010 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa nr 81 | AL | Kółko ekologiczne | 17.03.2010 | Pomorskie |
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie | JL | kółko turystyczne | 16.04.2010 | Pomorskie |
Zespół Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży | WW | Młodzi Przyrodnicy | 14.02.2010 | Dolnośląskie |
Przedszkole Publiczne nr 2 | DW | Oddział III | 23.03.2010 | Mazowieckie |
University of Warsaw | AB | Orły | 04.01.2010 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa w Świerżach | AC | piata | 30.03.2010 | Lubelskie |
Dąbroszyn | BG | Pierwsza | 11.03.2010 | Lubuskie |
Szkoła Podstawowa w Czarnym Borze | J | pierwsza a | 29.04.2010 | Dolnośląskie |
Szkoła Podstawowa w Pamięcinie | R | piąta | 26.02.2010 | Lubuskie |
Szkoła Podstawowa w Świerżach | AC | piąta | 30.03.2010 | Lubelskie |
Zespoł Szkółnr1 w Wiśle | KG | piąta | 02.06.2010 | Śląskie |
Zespół Szkół Publicznych w Kazuniu Polskim | LJ | piąta | 21.03.2010 | Mazowieckie |
| | piąta | 21.03.2010 | |
| | piąta | 21.03.2010 | |
| | piąta | 21.03.2010 | |
| | piąta | 21.03.2010 | |
SP 2 im. Romualda Traugutta | B | piąta B | 28.03.2010 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa nr 10 | J | piąta d | 07.04.2010 | Podkarpackie |
Przedszkole Miejskie nr 7 "Bajkowy Świat" | M | PROMYCZKI | 08.06.2010 | Lubuskie |
ZSP Kaliszki | S | puchatki | 04.05.2010 | Mazowieckie |
Zespół Szkół w Ponikwi | E | Samorząd Uczniowski | 28.03.2010 | Małopolskie |
Szkoła Podstawowa im.T.Kotarbińskiego w Budzyniu | K | SKLOP | 11.04.2011 | Wielkopolskie |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Nowogardzie | RR | SKLOP | 06.04.2010 | Zachodniopomorskie |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Szczecinie | ACO | SK LOP | 29.08.2010 | Zachodniopomorskie |
University of Warsaw | AB | SP12 | 19.01.2010 | Mazowieckie |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach | L | Szkolne Koło Biologiczne | 22.02.2010 | Małopolskie |
Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Krempachach | AP | Szkolne Koło Biologiczne | 03.02.2010 | Małopolskie |
Gimnazjum nr 4 im. Władysława Broniewskiego | IŁ | Szkolne Koło Ekologiczne | 15.03.2010 | Mazowieckie |
Zespół Szkół Specjalnych nr 12 | SC | Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody | 29.04.2010 | Zachodniopomorskie |
Zespół Szkół Publicznych w Kliniskach Wielkich | AM | Szkolne Koło LOP | 15.04.2010 | Zachodniopomorskie |
PSP nr 23 w Radomiu | M | Szkolne Koło LOP kl.I-III | 11.03.2010 | Mazowieckie |
Zespoł Szkółnr1 w Wiśle | KG | szósta | 02.06.2010 | Śląskie |
University of Warsaw | AB | test | 26.02.2010 | Mazowieckie |
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki | MS | Tropiciele Historii | 03.03.2010 | Łódzkie |
Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego | A | V | 09.10.2013 | Małopolskie |
Szkoła Podstawowa im.Ojca Świętego Jana Pawła II | K | V | 09.10.2013 | Małopolskie |
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Stefana Jaracza | BE | V | 07.04.2010 | Podkarpackie |
Szkoła Podstawowa w Marcyporębie | Z | V | 16.03.2010 | Małopolskie |
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lucieniu | I | V | 06.05.2010 | Mazowieckie |
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego | A | V | 18.02.2010 | Podkarpackie |
Profilowana | JN | Va | 27.02.2010 | Podlaskie |
Przyjaciół Ziemi | AG | V a | 18.03.2010 | Lubuskie |
SP 4 przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1 w Szczecinie | AW | V a | 27.03.2010 | Zachodniopomorskie |
Szkoła Podstawowa nr 7 im.Leona Kruczkowskiego w Olsztynie | S | Va | 30.03.2010 | Warmińsko-mazurskie |
SP 4 przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1 w Szczecinie | AW | V b | 27.03.2010 | Zachodniopomorskie |
University of Warsaw | AB | Vb | 21.04.2010 | Mazowieckie |
Zespół szkoły podstawowej i gimnazjum | G | vb | 09.04.2010 | Mazowieckie |
Zespół Szkół Społecznych nr 2 im. Małego Księcia | EB | V b | 01.04.2010 | Podkarpackie |
Profilowana | JN | V Biologiczna | 27.02.2010 | Podlaskie |
Przyjaciół Ziemi | AG | V c | 18.03.2010 | Lubuskie |
SP 4 im. WOP Kostrzyn | EN | V c | 01.05.2010 | Lubuskie |
SP 4 przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1 w Szczecinie | AW | V c | 27.03.2010 | Zachodniopomorskie |
University of Warsaw | AB | Vc | 21.04.2010 | Mazowieckie |
SP 18 im Jana Matejki w Koszalinie | M | Vd | 13.04.2011 | Zachodniopomorskie |
SP im. Jana Pawła II w Starej Białej | E | VI | 13.04.2010 | Opolskie |
Szkoła Podstawowa w Marcyporębie | Z | VI | 16.03.2010 | Małopolskie |
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego | A | VI | 18.02.2010 | Podkarpackie |
Zespół Szkół nr 2 w Garwolinie | H | VI a | 11.10.2010 | Mazowieckie |
| | VI b | 11.10.2010 | |
Kompleks Agroturystyczny Żurawiniec | M | zielone klasy "Zielonych Szkół" | 12.04.2010 | Wielkopolskie |
Szkoła Matki Polki | MR | Zielone Ludki | 06.02.2010 | Mazowieckie |
Szkoła Postawowa nr 267 | I,C | Świetliczaki | 10.03.2010 | Mazowieckie |