STRONA GŁÓWNA > Szkoły > Zarejestrowani uczestnicy
Zarejestrowani uczestnicy
Szkoła | Osoba do kontaktu | Klasa | Data rejestracji | Województwo |
---|---|---|---|---|
Dr Vasile Lucaciu | ZT | elokeszito | 17.03.2014 | Satu Mare |
Colegiul Tehnic "Dr. Ioan Ratiu" | WAM | X A | 12.03.2010 | Cluj |
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia" | VA | IX C | 23.03.2010 | Cluj |
Nicolae Titulescu | TZ | 2.D | 21.04.2010 | Cluj |
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA" | TM | 7 C | 13.03.2010 | Caras-Severin |
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia" | TC | XIID | 26.03.2010 | Cluj |
Computer Science High School "Tiberiu Popoviciu" | TC | 9 C | 11.03.2010 | Cluj |
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia" | SM | 10 A | 11.03.2010 | Cluj |
9 A | 11.03.2010 | |||
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA" | SCA | 5th class | 11.03.2010 | Caras-Severin |
Gimnaziul Europa | SA | VII.D,E | 06.04.2010 | Mureș |
VI D,E | 06.04.2010 | |||
V.D,E | 06.04.2010 | |||
Liceul Pedagogic Mihai Eminescu | RC | XA | 12.03.2010 | Mureș |
Colegiul National de Informatica Traian Lalescu | NM | 8B | 11.03.2010 | Hunedoara |
NL | 7a | 11.03.2010 | Hunedoara | |
Liceul Tehnologic Constructii Cai Ferate | NC | XI C | 28.04.2010 | Ialomița |
Nicolae Titulescu | NB | 3D | 23.03.2010 | Cluj |
2D | 23.03.2010 | |||
7D | 23.03.2010 | |||
Diószéni Magyar Ház | NA | VII | 28.09.2015 | Bacău |
VI | 28.09.2015 | |||
V | 28.09.2015 | |||
I-IV | 28.09.2015 | |||
Liceul Tehnologic Constructii Cai Ferate | ML | clasa a X a B | 11.03.2010 | Ialomița |
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul" | MG | 3. D | 17.03.2010 | Mureș |
Scoala "Constantin Brancusi" | LZ | VIII B | 17.03.2010 | Cluj |
VII D | 17.03.2010 | |||
IV B | 17.03.2010 | |||
V A | 17.03.2010 | |||
Nicolae Titulescu | KS | 7B | 13.03.2010 | Cluj |
7A | 13.03.2010 | |||
KJB | 3. D osztály | 13.04.2010 | Cluj | |
Unirea Nemzeti Kollégium | KH | I B | 22.03.2010 | Mureș |
Scoala Nr. 2 Adjud | GD | Clasa a IV-a | 11.03.2010 | Vrancea |
Clasa a III-a | 11.03.2010 | |||
Clasa a II-a | 11.03.2010 | |||
Clasa I | 11.03.2010 | |||
school Pelaghia Rosu Marisel | FD | VIII | 11.03.2010 | Cluj |
VII | 11.03.2010 | |||
VI | 11.03.2010 | |||
V | 11.03.2010 | |||
Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir" | DP | IX C | 10.12.2009 | Iasi |
Liceul cu Program Sportiv Szasz Adalbert | DMT | 4.B | 25.04.2010 | Mureș |
GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA | DA | X.B | 11.03.2010 | Mureș |
Constantin Brancusi | DA | IV B | 29.03.2010 | Cluj |
Baróti Szabó Dávid Iskolacsoport | DA | Mókus | 29.01.2011 | Covasna |
Szitakötő | 29.01.2011 | |||
GRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARA FETESTI | CF | IXB | 01.03.2012 | Ialomița |
XIIB | 01.03.2012 | |||
XB | 01.03.2012 | |||
XI B | 01.03.2012 | |||
XIB | 28.10.2010 | |||
xB | 28.10.2010 | |||
XB | 20.03.2010 | |||
XIB | 20.03.2010 | |||
Scoala cu clasele I-VIII Avram Iancu | CD | a v-a b | 17.03.2010 | Cluj |
a v-a C | 17.03.2010 | |||
Technical College of Construction and Environmental Protection | CC | XI E | 12.03.2010 | Arad |
Gr. Sc. Sanitar "Vasile Voiculescu" Oradea | CC | X C | 27.11.2011 | Bihor |
X B | 27.11.2011 | |||
X A | 27.11.2011 | |||
IX C | 27.11.2011 | |||
IX A | 27.11.2011 | |||
Liceul Tehnologic Constructii Cai Ferate | CB | XI D A.C. | 17.03.2010 | Ialomița |
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul" | CA | Class VI | 23.04.2010 | Mureș |
Class V | 23.04.2010 | |||
Scoala Cu Clasele I-VIII Nr. 8 Dt. Tr. Severin | C | Grupa pregatitoare | 11.03.2010 | Mehedinți |
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia" | BL | 11 B | 17.03.2010 | Cluj |
School "Mihai Viteazul" | BC | 5th A | 12.03.2010 | Călărași |
8th C | 12.03.2010 | |||
5th C | 12.03.2010 | |||
Liceul Tehnologic Constructii Cai Ferate | AS | IX B | 27.04.2010 | Ialomița |
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA" | ARA | 4th class | 12.03.2010 | Caras-Severin |
Liceul Tehnologic Constructii Cai Ferate | AP | IX D | 17.03.2010 | Ialomița |
AL | X A | 11.03.2010 | Ialomița | |
IX A | 11.03.2010 | |||
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA" | AA | a VIII-a B | 22.03.2010 | Caras-Severin |