User
Nie zalogowany|Logowanie
Contact
STRONA GŁÓWNA > Szkoły > Zarejestrowani uczestnicy

Zarejestrowani uczestnicy

 

SzkołaOsoba do kontaktuKlasaData rejestracjiWojewództwo
Akademiet Møre ASLLHBiologi 215.03.2010Møre og Romsdal
Akademiet SandnesES1spB03.02.2014Rogaland
Alværn UngdomsskoleKÅA8D20.03.2013Viken
Alvøen skoleGA6A17.08.2020Vestland
  6B17.08.2020 
  6C17.08.2020 
Apeltun skoleCH7. trinn03.09.2014Vestland
Bjørnemyr skoleRG6.klasse16.03.2010Viken
Blokkhaugen skoleNMFFoIPa08.09.2016Vestland
Brønnerud skoleCBKD 201524.03.2015Viken
  E 201524.03.2015 
Bøleråsen skoleGW5a08.05.2020Viken
  5b08.05.2020 
Cicignon skoleBGPGrønn10.09.2020Viken
  Orange10.09.2020 
Eidebakken skoleIE8A21.03.2011Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
  8B21.03.2011 
Ekeberg skolePB6a07.09.2010Oslo
  6b07.09.2010 
  6c07.09.2010 
Ekrehagen skole Adventistsamfunnets GrunnskolerLE3. klasse 2021_202221.11.2021Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
  4. klasse 2021_202221.11.2021 
Enga skoleMAB1.klasse18.08.2011Nordland
Farsund voksenopplæringJFAnekset23.03.2010Agder
Fjellgardane skuleILN5.-7. Fje124.09.2014Agder
  5.-7. Fje 224.09.2014 
  5.-7. Fje 324.09.2014 
  5.-7. Fje 424.09.2014 
Flaktveit skole4. og 5.klassetrinn06.09.2010Vestland
Florø barneskoleMP4a25.01.2019Vestland
Goa skoleRS6A01.09.2020Rogaland
  6B01.09.2020 
Gulset ungdomsskoleRATNatur og Miljø09.09.2013Vestfold og Telemark
Hesnes MontessoriskoleOØJUltimo 7. trinn09.09.2015Agder
Hjellestad skoleMN1.trinn24.08.2010Vestland
 ML3.trinn05.10.2010Vestland
 AGG2.trinn19.10.2010Vestland
Hvam videregående skoleLRS2LGE-PTF29.01.2015Viken
Kjølberg skoleBHHTrinn 418.08.2017Viken
Knappskog skuleMF1. trinn10.03.2010Vestland
  2. trinn10.03.2010 
 MS210.04.2010Vestland
Konsvik skoleEAH1-4 trinn05.09.2016Nordland
Krossen KompetanseskoleJGU829.09.2015Agder
Leknes skoleLM6a14.03.2010Nordland
Lena-Valle videregående skole Avd ValleLSnaturbruk24.09.2018Innlandet
Leonie JohannLJUtefag08.10.2014Nordland
  Vesterålen22.10.2014 
  Campus22.10.2014 
  Samling22.10.2014 
Lunde skoleHK4A15.03.2010Agder
  4B15.03.2010 
Madsebakken skoleLH3 A20.09.2015Viken
  3 B20.09.2015 
Maridalen skoleES3-4. trinn23.09.2014Oslo
Mjær ungdomsskoleSMK8A03.10.2011Viken
  8B03.10.2011 
  8C03.10.2011 
Nadderud vgsMH1STA19.08.2013Viken
  1STC19.08.2013 
Nord-Aurdal barneskoleBE4a19.08.2016Innlandet
  4b19.08.2016 
  4c19.08.2016 
Nordbygda skoleHS5. klasse22.03.2010Vestfold og Telemark
Nordhordland Kristne grunnskoleLES7/8 klasse NHKG 201423.04.2014Vestland
Nordnes skoleTS2.trinn06.04.2010Vestland
Olsvik skoleMTOValgfag Natur og Miljø08.09.2014Vestland
 AS10 EF12.09.2014Vestland
Olsvikåsen videregående skoleTS1AOJA naturfag19.02.2013Vestland
Pollen skuleLF5+626.01.2010Vestland
Ramberg skoleMH7 a01.09.2016Viken
  7 b01.09.2016 
  7 c01.09.2016 
Randaberg videregående skoleSSBiologi 113.08.2020Rogaland
Sagstad skuleNO2b20.08.2011Vestland
 LM4c02.10.2017Vestland
Samnanger ungdomsskuleRR9B26.03.2010Vestland
Sande skoleTN4. trinn09.08.2016Vestfold og Telemark
Sandvollan skoleNB1.klasse 2009/201019.05.2010Trøndelag
  5.klasse 2009/201019.05.2010 
Skolelaboratoriet i realfag, UiBGBGSkolelab13.01.2010Vestland
Stiftelsen Bærum MontessoriskoleKM6.trinn08.09.2011Viken
Stiftelsen Farsund Kristne grunnskolePVNaturfag 7. trinn30.08.2013Agder
Sund skuleCBInnføringsklassen24.03.2010Vestland
Sætre skoleTV6a10.03.2021Viken
  6b10.03.2021 
  6c10.03.2021 
Søbakken skoleCSK3 trinn09.09.2016Innlandet
Søreide skoleCA5B20.04.2010Vestland
Teie skoleAW715.08.2016Vestfold og Telemark
Tjødnalio skuleML5. trinn17.09.2017Vestland
Tjøtta Oppvekstsenter/Avd skoleTJ6. og 7. klasse04.09.2011Nordland
Træet skuleTN4 klasse09.09.2013Vestland
Vadmyra skoleMH1C22.10.2012Vestland
  1B22.10.2012 
  1A22.10.2012 
Vindingstad skoleHS7A17.06.2012Innlandet
  7B17.06.2012 
  5A03.07.2012 
  5B03.07.2012 
Øren skoleRAF4A30.08.2017Viken
  4B30.08.2017 
  4C30.08.2017